Uzdot jautājumu

Jautājumi

Ginekologiskas operacijas

LAbdien! Miljas sievietes, varbut kadam ir pieredze (nedo Dievs) taisit ginekologiskas operacijas - miomektomijas, cistas, miomas opereshana sievietem "interesanta vecuma" - kritiska :) Ka jutisieties un kut labak neiet vispar ?KAut, ka kuram veiksies. Kuram patik dzemdet JUrmala, kuraam - nepaveicas ,un ta talak...MAn drusku bail - menesreizes ir, bet it ka jaopere. Kas bus talak, kad nebus tik svatrigus organus - ka jutishos ka sieviete ? Un kura slimnica vispat labak griezties?

Angļu valodas kursi

Labdien!Varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi šādos jautājumos:1) Vai tā ir vispārpieņemta šīs nozares prakse, ka par valodu mācību kursiem jāveic priekšapmaksa 100% apmērā, netiek slēgts līgums un ka pastāv kaut kādi noteikumi, kas ir publicēti mājas lapā, neprasot pat klienta parakstu par iepazīšanos ar tiem?2) Kuru mācību centru piedāvātos angļu valodas kursus Jūs esat apmeklējuši? Kāds ir Jūsu vērtējums?Jau iepriekš pateicos par sniegtajām atbildēm,Jurģis

J Jurģis 23.09.2010
Komentāri 1 Izglītība

Autoskola MUSTANGS- NESAPROTU !

Mana meita mācās šajā skolā, un jāsaka visai NEVEIKSMĪGI !!! Bet ko nu vairs... nopirku autoskolā dāvanu kartes par 1 latu, kuru vērtība itkā 50 ls, gribēju uzdāvināt tās, lai apmaksā mācību braukšanas nodarbības, kā to man skaidroja autoskolas pārdevēja, BET IZRĀDĀS- NEVIENS VIŅAS NEŅEM PRETĪ, tās domātas itkā tikai jauniņo iemānīšanai skolā, bet nekur tas tā netika teikts !!! Braukšanas instruktors ieteica- izsviest , un tālāk ? Mustanga vadība turpina krāpt lētticīgos !!!

Pārvadājumi

Vai kāds varētu man ieteikt drošu un uzticabu,sīkpaku pārvadātāju?No LV uz UK:)Tādu kas nogādā līdz noteiktai dzīvesvietai?

Euroshop.lv

Pasūtīju preci,atnāca apstiprinājums un viss,tālāk nekas nenotiek.Zvanīju,nevienam numuram nav adresāta.Gribētu zināt,vai Euroshop.lv vairāk nav un ko viņi muļķo cilvēkus?

Z Zigurds 20.09.2010
Komentāri 2 Internets

sudzibu sludinajuma iznemsana

Ka var inemt sludinajumu ko esmu ievietojis par Maxima Latvija 18.09.2010,atsutiet noradijmus vai kodu ka iznemt man uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv

M Mareks 18.09.2010
Komentāri 2 Drošība

"sia waterloo" K,Valdemara 149. kab-505

Latvijas uzņēmumam steidzīgi vajadzīgi 90 cilvēki, uzlīmju līmētāja darbam Īrijā.Darbs nav fiziski smags un neprasa nekādas iepriekšējas prasmes, ka ari valodu zināšanas. Darba gaitā ir jālīmē uzlīmes uz mobilajiem telefoniem ar firmas logotipu. Darbs notiek maiņās, minimāli 7 stundas dienā, 5 dienas nedēļā. Darbs nav veselībai kaitīgs.Stundas likme: 7, 65 eiro (5, 355 lati)Mēnesī minimālais: 1178.10 eiro (824, 67 lati)Visas sociālas garantijas, oficiāls darba līgums jau Latvijā.Dzīvošana...

Kā atteikties no Jūsu pakalpojuma?

Kā es varu atteikties no Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem,lai man nav jāmaksā nauda,jo neizmantoju Jūsu pakalpojumus?Dodiet lūdzu atbildi,jo šomēnes jau ir pieskaitīti telefona rēķinam 6.Ls,

Šujmašīna

Vēlos iegādāties vecās Podoļsk vietā šujmašīnu, bet tagad tāda izvēle, ka apjuku. Vai kāds var ieteikt no savas pieredzes labu šujmašīnu - nestrādāju par šuvēju, tik ģimenei šo to pāršuju / uzšuju.Jau iepriekš pateicos!

nedvizimostj

kto dolzen delatj snaruzi remont doma ,esli kvartira privatizirovana ?

telefona parads

ka iemaksat naudu

veikalo

Kādi darbalaiki ir veikalam Igas centrs aizkrauklē

M MONTA 04.09.2010
Komentāri 1 Tirdzniecība

Ginekoloģija

Vai ginekologam ir tiesības nedot slimības vēsturi ja vēlos mainīt ārstu?

Lindorff

Ko jus varetu pateikt par sho paradu piedzinjas kompaniju?Pirms paris gadiem mans draugs panjema ge money kreditu, pasta nodalja,tad nelikas ne zinis,neapmaksaja,tgd uzradas Lindorff caur kuriem ir janomaksa shis parads.Vai var ticet?Vai labak griezties Ge money banka...?

autoskola

Sveiki!Es nolēmusi mācīties braukt! B vadītāja tiesības. Kad sāku meklēt autoskolu, radās tāds apjukums, kuru īsti izvēlēties. To ir tik daudz un ir tik dažādi iespaidi par tām.Gribētu jautāt lasītāju pieredzi, kuru nedrīkst izvēlēties, un kura varētu būt daudz maz o.k Paldies iepriekš :)

suņa būda

Varbūt kāds zin, kur Rēzeknē var pasūtīt suņa būdu? Kāds tādas taisa Rēzeknē?

M mOnika 01.09.2010
Komentāri 1 Dzīvnieki

KASKO internetā

Vai internetā pirktās KASKO polises nodrošina to pašu, ko apdroš. kompānijās pirktās polises? Kā ar līgumiem, vai tur nevajag parakstus?

Krāpnieciskas darbības

Kur ziņot par kompāniju, kas darbojas interneta vidē veicot krāpnieciskas darbības un no klientu kredītkartēm novelk naudu par nepadarītiem pakalpojumiem? Tā ir latvietim piederoša kompānija, bet tā kā viss notieks caur internetu visi norādītie dati pat kompānijas atrašanās vieta un darbinieku vārdi ir nepatiesi?

K Kima 30.08.2010
Komentāri 1 Internets

Kredīts

Gribu zināt vai ņemot aizdevumu 5000Ls uz 10gadiem bez ķīlas gala summa drīkst būt 17000 tas ir summa kura jāatdod,vai tas ir juridiski iespējams un vai tas ir likumīgi?

cigaretes

vai rokas bagaza var vest bloku ar cigareteem?

L liga 25.08.2010
Komentāri 2 Ceļojumi