Uzdot jautājumu

Jautājumi

spēles

Vai kāds no Jums spēlē Jackpotjoy.com?

L Laura 25.07.2010
Komentāri 0 Spēles

komentāru dzēšana

vai kāds zin kā izdzēst pašam savu vai citu sarakstīto komentu?

B Boriss 23.07.2010
Komentāri 3 Internets

Tūrisma operators Kredo Tūre

Pastāstiet par tūrisma operatoru Kredo Tūre. Kāda ir bijusi pieredze, laba vai slikta. Kādi gidi, kādi autobusi, kādas viesnīcas.

N Nika 23.07.2010
Komentāri 2 Ceļojumi

Naudas parskaitijumi no LV uz UK?

Labdien gribetos uzzinat vaj kads ir pazistams ar britu banku LLoyds TSB?Gribetos uzzinat ja es parskajtishu naudu no Swedbank uz Lloyds tad cik liels bus nodoklis?Vaj es vispar varu parskajtit no Swedbank uz Lloyds?Un apmeram ar kadam cipariem man bus darsihana ja es ajzsutishu apmeram 200 LVL uz Lloyds konvertejot to uz GBP?

Sapnos kriit aaraa zobi un nagi

Sveiki! Jautajums biski ne pa teemu, bet mani peedeejaa laikaa nomoca sapnji jeb pareizak sakot murgi, kuros regulari man vai nu ljuraajas un ir uz izkrisanas priekszobi vai kaaju lielo pirkstu nagi. Ko tas noziimee?

bernu pase

JA BERNAM PASI ES TAISIJU 3 MENESOS UN PEC TAM BEIDZOTIES NEESMU VINU APMAINIJUSI JAU 2 GADUS VAI MAN BUS JAMAKSA SODA NAUDA.?

Aizdevums.lv

Sveiki! gribeju aiznjemties naudu augstakminetaja kantori, un tur ir nosacijums, ka darbniekam jastrada tris meneshi. man vel nav tris meneshi, bet ja vini piezvanis, un musu firma atbildes, ka strada itkaa vairak pa trijiem, kadas sekas var but ? pec idejas aizdevums.lv ir SIA, kurai no VID neviens un nekad nedos nekadu zinju, bet ja aizdevums.lv paprasis VIDam kautko tadu, tad ja VID interesies par to. interesanti tieshi kas var notikt sliktakaja gadijuma. bet cik es dzirdeju , nekas nevar...

стоимость операции

сколько стоит операция по удалению кисты в стомотологической клинике

Lucky dog akcija

Vai taisnība, ka akcijas kuponus izsniedz iegādājoties vaniļas sidru? noteikumos rakstīts - 1 l PET pudele, tāpēc veikalā pieprasot savu kuponu par sidru ar kivi garšu biju izbrīnīta, jo man atteica, paskaidrojot ka der tikai vaniļas.

par viedkarti

Kā'pēc 1.reizi iegādājoties viedkarti ekonomiskajam komplektam par 3.50 Ls, man lika maksāt 9.50 Ls. Kāpēc nav konkrētas informācijas, cik kas maksā.

Instruktors no Credo

Sveiki! Vēlos lūgt padomu, kurš no instruktoriem Credo ir labāks - Armīns Gedrovics vai Pēteris Siņickis?Iepriekš paldies!

Projekts MC

Vai kādam ir bijusi saskare ar IK Projekts MC un Modri Gailišu? Pilna NVA mājas lapa ar darba piedāvājumu visos reģionos - klientu apkalpošanas speciālists. Zvanot uz norādīto tel. Nr Gailiša kungs runā stundām ilgi (vai līdz beidzas zvanītāja kredīts), nesniedzot konkrētus norādījumus par iespējamo darbu , arī neinteresējoties par potenciālā darbinieka izglītību, pieredzi, u.t.t. Kaut kāda jauna krāpšanas sistēma???

POETICA

Kādas atsauksmes par šo vizāžistu skolu?

J Jana 03.07.2010
Komentāri 3 Izglītība

Luudzu izskaidrot

Vai kaads var man paskaidrot ko noziimee shii biezhi internetaa lietotaa abreviatuura " :D :D :D"?

L law 02.07.2010
Komentāri 4 Internets

Automazgatuve.

Vai kad ir stradajis sausaja automazgatuve carewash uz K.Ulmana gatves? Ja ir, tad kaa tur ir ar apmaksu un godigumu taja uznemuma?

internets Rīgas centrā

Vai kāds zina kur var uzzināt kādas vēl firmas, izņemot Lattelecom un IZZI pieslēdz pastāvīgo internetu Rīgas centrā?

dekoders

Labdien! Gribētu rast atbildi, ko darīt šādā gadījumā un, kas ir atbildīgs par informācijas nesniegšanu, kuras dēļ man kā patērētājam ir sagādātas šādas neērtības? Problēmas būtība: Iegādājos 4.jūnijā tēvam (86 gadi) dekoderu (bezkartes ievietošanas) paredzētu , lai varētu redzēt piecus bezmaksas kanālus, bet izrādās,ka 5 kanāls ir jau pārgājis uz maksas paketi, bet par to nekādainformācija nebija, bet šo kanālu visvairāk skatījās, jo ekrāna apakšā bijasubtitri un cilvēkam ar sliktu dzirdi bija...

Iesakiet labu Augstskolu?

Saistiba ar biznesu/marketingu/reklamu.Ar liidz 300ls/semestra maksu.

Izbrauksana uz arvalstim!

Labdien!Man ir jautajums :Vai Es varu izbraukt no Latvijas teritorijas ja mani nokera ar masinu celu policija un uzlika sodu par brauksanu?Vai nevar gadities ta ka mani aiztur lidosta vai uz valsts robezas?

M martins 27.06.2010
Komentāri 6 Ceļojumi

par sludinajumu

Vai kads ir ieksrtojies arzemes darba pec si sludinajuma? Уникальное предложение по работе в Англии! Зарплата 1500 GBP в месяц без знания английского языка. Работа без агенства по прямому контракту с работодателем. 60 часов в неделю(5 смен по 12 часов). Дневная смена 6 фунтов в час, ночная 7 фунтов в час. Принимаются мужчины и женщины от 18 до 60 лет. Упаковка продуктов питания(фрукты и овощи) для торговых сетей TESCO. Никаких дополнительных требований! Только готовность работать по 12 часов в...

P peteris 26.06.2010
Komentāri 0 Reklāma