www.sudzibas.lv Inter Cars Slikta darba vide

Inter Cars - Slikta darba vide

Neieteiktu iet strādāt uz SIA Droga-A jeb InterCars. Savus darbiniekus vienkārši neciena. It īpaši tos, kas ilgi strādā.
Nedod Dievs, iestāsies par sevi vai pateiksi savas domas, uzreiz samazinās likmi. Tu neko nedrīksti iebilst! Savādāk jau pēc pusstundas tev pienesīs lapiņu klāt par likmes samazinājumu. Meklē nevis darbiniekus, bet robotus, kas nerunā pretī un tikai pakalpo.
Arī darba vietā ir vīriešu diskriminācija. Visas sievietes jālaiž pa priekšu ārā cauri apsargiem un nav svarīgi, ka tev varbūt jāpaspēj ir uz autobusu vai tamlīdzīgi. Stāvi pie apsarga pēc darba laika beigām un dari ko gribi. Neviens nekur nelaidīs ārā! Stāvi un gaidi,. kamēr izies meitenes. Visas līdz pēdējai!
Un protams ejot prom no darba, neviens tev abpusējo darba attiecību izbeigšanu nedos. Nav kā citās kompānijās, kurās visu cilvēcīgi var sarunāt.
Tieši tas šeit arī pietrūkst! Normālas cilvēcības, kas arī motivētu strādāt! Tāpēc tikai jaunus darbiniekus meklē un pietam pa augstakām likmēm, nekā cilvēkiem, kas strādā uzņēmumā vairākus gadus.
Jau tagad puse no darbiniekiem meklē paralēli iespējas citur sameklēt darbu, jo nu nav tā vērts strādāt šeit!

03.11.2023