Inter Cars

Тirdzniecības filiāle ''Lidosta Rīga''
Plieņciema iela 35, Mārupe, LV-2167
Тel: +371 6793 4600
Darba laiks: I - V 9:00 - 19:00 / VI 9:00 - 15:00

Tirdzniecības filiāle ''Rumbula'' (LKW)
Maskavas iela 459, Rīga, LV-1063
Tel.: +371 27700216; +371 27700215
Darba laiks: I - V 8:00 - 18:00 / VI 9:00 - 15:00
Sociālie tīkli:

Inter Cars - Sūdzības un atsauksmes

Inter Cars - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien iegādājos 11.06.2020 priekš sava auto uz 250€ ritošai daļai detaļas! Atbraucu majās izjaucu visu, un sapratu ka man iedeva ne tos bremža klučus! Devos atpakaļ uz veikalu lai samaina pret citiem bet uz ko man atbildēja mēs neko nemainīsim varat iet prom! Paldies intercars par servisu! Uzdāvināju 39€:)

Inter Cars - Slikts serviss un krāpšana

Slikts serviss un krāpšana Iegādājos priekšējos bremžu diskus ferrodo. Diski pēc nobrauktiem 300km sametās. Diskus aizvedu atpakaļ uz veikalu Jelgavā. Uzrakstīju iesniegumu par brāķētu profuktu. Šo iesniegumu iesniedzu, bet pretī nesaņēmu nekādus dokumentus. Saņēmu tikai atbildi, ka mums ir tāda kārtība un jums ir jāuzticas. Nu jau pagājis vairāk kā mēnesis, bet no inter cars ne ziņu. Zvanot uz turieni, saņēmu atbildi, ka diski nosūtīti uz Poliju, bet atbildes neesot. Un viņi man neko neva pateikt. Tā arī palieku muļķa lomā. Nav ne disku ne naudas un nezinu kad to atrisinās.

Inter Cars - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Drausmīga apkalpošana, pasūtiju preci internetā atnāk uz epastu apstiprinājums ar reģistrācijas numuru. Gaidu nedēļu, divas neviens nezvana, kaut gan epasta rakstīts ka 1-5 dienu laikā būs pasūtījums maskavas ielā tā mani informēs. Nesagaidīju zvanu aizbraucu uz vietas maskavas ielā 449 tur atgāzies krēslā teļš tik pasmīn, ka preces nav. Piedāvā sūtīt (bet es taču esmu jau pasūtījis!) un vēl par citu lielāku cenu un vēl piemetina, ka ar atlaidi:) ) ! Nu vāks, vairāk nav ko teikt..

Inter Cars - Slikts serviss

Slikts serviss Darbinieku attieksme pret klientiem ir šausmīga. Detaļas pēc VIN koda dod nepareizas,paši neko nesaprot,tiek iedotas detaļas no citu auto markām.Kasiere apkalpojot klientus ēd saldējumu. Ja darbinieki nav sagatavoti šādam darbam, tad viņiem tur nav ko darīt.

Inter Cars - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši briesmīga, izturās kā pret suņiem. . Tur ir sadalīti brigadieri 3 pakāpēs un katrs par sevi gudrāks. Par katru kļūdu tev kautko noraus no algas. Liekas kad liela alga bet mēneša beigas sapratīsi ka nav tik daudz jo tev esot bijas kautkadas mistiskas kļūdas vai sodi. Algas lapiņas arī nedod un ja iedod tad apmēram mēnesi pēc algas. Biezi liek darīt lietas kas nebūtu jādara. Tad vel bieži notur ilgāk darba jo kāds nav paspējis kautko izdarīt, daudza...