www.sudzibas.lv Inter Cars Kāds var pastāstīt vairāk par darbu Inter Cars?

Inter Cars - Kāds var pastāstīt vairāk par darbu Inter Cars?

Labdien. Kāds var pastāstīt par darbu inter cars? Uzņēmums ļoti bieži publicē jaunas vakances, nesen arī pārrakstījuši darba sludinājumus, norādot atalgojuma likmes, kas, principā, nav tik zemas, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem nozarē.

Interesē, kāpēc tik bieži meklē jaunus darbiniekus? 100% kaut kas nav labi viņiem tur iekšā. Paldies.

04.10.2021

G Gulbenietis 04.10.2021

Senukai, inter cars, maxima, tv shop extra u.c
Visi, kas liek sludinājumus bieži, nepaplašinoties, vai nu nemaksā vai ir citi zemūdens akmeņi..

P Palīgs neskaidrajiem 05.10.2021

Kā var spriest pēc "gulbenieša" kurš nekur nestrādā, bet raksta komentus vietā un nevietā, tad acīmredzot inter cars ir jàstrādā nevis jāsēž netā.

G Gulbenietis 06.10.2021

Esmu programmētājs, mazais ;)

K Kartupelis 01.12.2021

Strādāja vīrs tur. Briesmīga vieta, maz maksā, kapeiku pisēji. Priekšnieki nekompetenti, mūžīgais haoss, darbinieki visu laiku nāk un iet. Vienīgaiss bonus tur strādājot detaļas var dabūt lētāk.

S sharonarnett 02.04.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )

A Arvils5171 11.04.2023

Kā ar intercar Jēkabpilī, kāpēc bieži liek sludinājumu, ka meklē kurjeru? Varbūt kāds ir strādājis tur? :)