www.sudzibas.lv Inter Cars Slikts serviss

Inter Cars - Slikts serviss

Labdien iegādājos 11.06.2020 priekš sava auto uz 250€ ritošai daļai detaļas! Atbraucu majās izjaucu visu, un sapratu ka man iedeva ne tos bremža klučus! Devos atpakaļ uz veikalu lai samaina pret citiem bet uz ko man atbildēja mēs neko nemainīsim varat iet prom! Paldies intercars par servisu! Uzdāvināju 39€:)

12.06.2020

W waka 12.06.2020

Šaubos ka tā varētu būt, drīzāk slikti prasīji

M Mārtiņš2301 12.06.2020

Man vajadzējā lūgties ?

W waka 12.06.2020

Nezinu, nekad nekur nav bijusi problēma samainīt auto daļas, ja tā ir jauna un iepakojumā, ja netīra un jau mēģināta uzlikt, tad atkarīgs no attiecībām ar pārdevēju :D

V vitols 12.06.2020

Parasti visur samaina, ja detaļas nav bojātas vai liktas virsū uz auto!
1.mēģini vēlreiz vest atpakaļ! Ja tev atsaka, tad iesniedz viņiem iepriekš sagatavotu, rakstisku iesniegumu divās veidlapās-viena viņiem! Viena tev -,uz tavējās lai parakstās, ka ir saņēmuši ar problēmas aprakstu!
Ja viņi nepieņem iesniegumu, nosūti pa pastu ierakstītā veidā!
Negatīvas atbildes gadījūmā vai atbildes neesamības gadījūmā pēc 5 nedēļām vērsies patērētāju tiesību aizsardzības centrā!

M Māris Mežs 09.11.2020
slikts serviss

Nelaipns un vienaldzīgs pārdevējs!...

M Māris Mežs 09.11.2020

Man pārgāja ''apetīte'',vairs jebkad tur iepirkties!

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

S sharonarnett 02.04.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )