Uzdot jautājumu

Jautājumi

www.paysurveys.info

Gribēju jautāt vai tā ir aptiesība, ka tur varot nopelnīt naudu aizpildot anketas? vai kāds ir mēģinājis? Izklausās jau aizdomīgi, bet tomēr vilinoši.

I Inese 24.03.2009
Komentāri 3 Internets

Porikmaherskaja

Kto nibudj znajet gde estj NORMALNIJE porikmaheri kotorije mogut profesionaljno obstri4j volosi?mozet kto nibudj znajet gde sei4as rabotaet porikmaher Lena(u neje rizije volosi,let 40)? ona ranshe rabotala v FRANCU FRIZETAVA na ulice barona

Swarovski

Ja virs veikala ieejas ir nosaukums -Alfa Swarovski- vai tas nozime ,ka tur var tirgot tikai Swarovski izstradajumus? vismaz es tur redzu vairak Kina razotus suvenirus.Vai tas ir pareizi ka zem smalka zimola tiek tirgots viss pec kartas>

L Laima 20.03.2009
Komentāri 3 Tirdzniecība

Sunrise

Taisos braukt strādāt uz šo firmu Sunrise, tā esot putnu ferma un arī olu pakošana. Vai kādam ir kāda informācija par šo vietu? Cik interesējos ir vairākas firmas, kas piedāvā braukt uz šo vietu strādāt, laikam liels uzņēmums.

Darbs Anglijā vai citur

Vai kam bijušas darīšanas ar workingday pakalpojumiem darbā iekārtošanā Anglijā vai citur uz puķēm , ogām utt. Paldies.

Dental ART

Labdien! Sakiet, ludzu, vai kads tur ir bijis un kadas atsauksmes par dakteriem utt.?

Sia Prestige&D

Vai kādam ir bijusi darīšana ar šo firmu? Kā viņi strādā vai var ticēt tam ko stāsta viņi?

TVT-sia-televideotikls

Šodien atnāk mammai vēstule, ka ja neparakstīs līgumu ar TVT, tiks nogriezta parastā daudzdzīvokļu mājas antena. Vai tiešām tā drīkst, kur ir likums ka man ar viņiem vai citiem televīzījas pakalpojumu nodrošinātājiem ir jāslēdz līgums? Vai tā nav krāpšana? Kādam citam viegls peļņas avots? Jo man mammai nekādi papildus kanāli piem. LMK vispār nav vajadzīgs.

People resources

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

Iszinas no176

Lūdzu paskaidrojiet kā tikt vaļā no isziņām no 176. Ir nosūtits gan cancel, gan stop wcombo.

Berģi - Šī nav sūdzība

Šī nav sūdzība Šī nav sūdzība. Tā kā vēlos iestāties autoskolā gribēju uzzināt kādu viedokli par autoskolām Berģi, Vanags un Credo. Kura būtu labāka. Varbūt varat ieteikt kādu labu pasniedzēju un braukšanas instruktoru?

D Daiga 03.02.2009
Komentāri 5 Autoskolas

Zzk -

ZZK veloserviss Ulmaņa gatvē :( Vai kādam ir laba pieredze?