Uzdot jautājumu

Jautājumi

Sia Prestige&D

Vai kādam ir bijusi darīšana ar šo firmu? Kā viņi strādā vai var ticēt tam ko stāsta viņi?

TVT-sia-televideotikls

Šodien atnāk mammai vēstule, ka ja neparakstīs līgumu ar TVT, tiks nogriezta parastā daudzdzīvokļu mājas antena. Vai tiešām tā drīkst, kur ir likums ka man ar viņiem vai citiem televīzījas pakalpojumu nodrošinātājiem ir jāslēdz līgums? Vai tā nav krāpšana? Kādam citam viegls peļņas avots? Jo man mammai nekādi papildus kanāli piem. LMK vispār nav vajadzīgs.

People resources

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

Iszinas no176

Lūdzu paskaidrojiet kā tikt vaļā no isziņām no 176. Ir nosūtits gan cancel, gan stop wcombo.

Berģi - Šī nav sūdzība

Šī nav sūdzība Šī nav sūdzība. Tā kā vēlos iestāties autoskolā gribēju uzzināt kādu viedokli par autoskolām Berģi, Vanags un Credo. Kura būtu labāka. Varbūt varat ieteikt kādu labu pasniedzēju un braukšanas instruktoru?

D Daiga 03.02.2009
Komentāri 5 Autoskolas

Zzk -

ZZK veloserviss Ulmaņa gatvē :( Vai kādam ir laba pieredze?