Uzdot jautājumu

Jautājumi

Vai esat ieguldījuši firma youneed .cc naudu?

Kāds ir bijis tajā ofisā, kur ir firma youneed .cc (Brīvības 103) ? esat ieguldījuši tur naudu? padalaties kāds pieredzē.

Kā var sazināties ar sia kreditsms?

Kreditsms tālrunis uz laku ir slēgts kā iespējams ar viņiem sazināties ja uz e -pastu neatbild.Rēkins ir pagarināts bet viņi turpina sūtīt rēķinu un soda procentus uz e-pastu neatbild ko lai dara tādā gadījumā?

Metāla durvis

Labvakar,Vai kādam ir liktas metāla durvis sērijveida dzīvoklī no firmas OLGALEK.lv? Kādas atsauksmes?

J Juris 08.06.2009
Komentāri 2 Būvniecība

Manikira skola

Podskazite pozaluista,v kakoj manikjurnoi shkole kachestvenno uchat rabotatj s gelem i akrilom?Kuda idti uchitsja?

Jebiobaktērijas.

Tagad jau visādi tie produkti nopērkami. Bet ma īsti nav skaidrs,kapēc tādus zvērus laiž iekšā,piemeram jogurtā?

p-p-palīdziet/п-п-помогите

Cienījamie sudzibas.lv apmeklētāji,vēršos pie Jums pēc palīdzības. Visu savu mūžu es cīnos ar savu briesmīgo kaiti - runas defektu, kam latviski īsti nav pareiza nosaukuma. Īsāk sakot, es stostos jeb raustu valodu.Liels lūgums, ja Jūs esat dzirdējuši par kādām metodēm vai dziedniekiem, esat tik laipni, atstājiet kādu informāciju! Varbūt tieši šo metodi es vēl neesmu izmēģinājis!P.S. Iepriekš atvainojos mājaslapas administrācijai par nepiemērotu jautājuma tematu.Уважаемые пользователи...

Info.

Kādam ir sīkāka informācija par starptautisko kompāniju Eastcon AG, kas aicina savā komandā jaunus darbiniekus. Savādi, krīzes laikā uzņēmums paplašina savu darbību un viena no kompānijas prasībām ir privātā automašīna.

ko darīt

Kur var ziņot par pamestajiem auto mājas pagalmos,kas viņus savāc?

salūzis ūdens skaitītājs

Labdien!Varbūt man kāds var atbildēt uz jautājumu!Kas jādara ja esmu piefiksējusi,ka ūdens skaitītājs nobruVis?!Nau mans dzīvoklis es īrēju!?

Degvielas kvalitāte.

VAI kāds ir pildijis 95 benzīnu Jaunjelgavā vienigajā uzpildes stacijā? Negribu uzreiz to kā sūdzību,tāpēc tikai jautāju-vai pēc tam mašīna darbojas normāli? Man bija tā-ir beidzies termiņš Neste degvielas kartei,tāpēc tā sanāca,ka bija jāpildās par savu naudu.Lai aizvilktos līdz Rīgai,man bija vajadzīgi kādi 5L benzīna.Apmeram tikpat daudz bija bākā.Nu,braucu,braucu,kamer Rīgā motors noslāpa krustojumā pie tramvaja sliedēm.... Dačiks rādija,ka vēl ir degviela bākā,bet motors rīstijās un nemaz...

papagailis

Baby parrots un papagailis olas pārdošanai.auglīga olu.vairāk informācijas. parrots un apaugļotu olu pārdošanai.

LU SZF

Labdien, vai kads varetu atrakstit kaut ko par LU Socialo Zinatnu fakultati? Kadi pasniedzeji, un nodarbibas? Vai ir kadas sudzibas?

L Lie 29.05.2009
Komentāri 5 Izglītība

Baltās naktis

Vai kāds ir strādājs šajā uzņēmumā par aģentu?Kādas atsauksmes?

Nekvalitativa prece,ka rikoties ?

Nopirku veikala Drogas skrostu tusu ar atlaidi. To pameginot parliecinajos ka tai ir vai nu beidzies deriguma termins vai nu man ta neder . Velos uzzinat ka man rikoties ja man nav ceks par pirkumu vai ir kada iespeja to preci samainit veikala vai ari dabut naudu atpakal par nekvalativu preci ?

Beautek

Sveicināti! Mani interesē atsauksmes par mācību centru Beautek,konkrēti par frizieru apmācību.Nekur nekādas sūdzības neesmu redzējusi,laikam taču vērts riskēt un iet mācīties.Paldies.

A Aleksai 27.05.2009
Komentāri 13 Izglītība

Konta arests

Gribejas pajautat,man grasas uzlikt arestu kontam uz doto bridi nestradajuun mums 4 cilvekiem vienigais ienakums uz doto bridi ir gimenes pabalsts,ja vini uzliek arestu gimenes pabalstam visam ir amba man ir 3 apgadajamie un nebus viniem par ko nopirkt pat kaut vai elementaru edienu,ko darit????

Nikos travel

Vai kāds ir saskāries ar šīs firmas sniegto programmu - stažēties Grieķijas viesnīcās. Gribētu braukt, bet pārāk labi izklausās

A anete 20.05.2009
Komentāri 3 Ceļojumi

Pacienta maksa

Vai berniem pie ģimenes ārsta ir jāmaksa?Meitai jau 7 gadus māksāju un puikam 3 gadus,nesen uzzināju ka neviena māmiņa par saviem bērniem nemaksā,kapēc tā(mūsu daktere ir Pone)

Par slimības lapu izdošanu bez pacienta apskates

Labdien! Man ir jautājums, kā man rīkoties, zinot ka darbinieks kārtējo reizi paņēmis slimības lapu slimo Rīgā, kad viņa ģimenes ārsts atrodas 200 km attālumā no Rīgas. Tātad ārstam piezvana vai nu ārsts dod slimības lapu ar atpakaļejošu datumu.

darba attiecības

Ar darbinieku, kuram ir septiņpadsmit gadu, ir noslēgts darba līgums, pieņemot darbā par naktssargu. Valsts darba inspekcijas pārstāvis, veicot attiecīgā uzņēmuma pārbaudi, norādīja darba devējam, ka nepilngadīgos saskaņā ar likumu aizliegts nodarbināt nakts laikā un ka viņam minētais darbinieks jāatlaiž no darba.Darba devējs nepiekrita, norādot, ka minētais darbinieks ir pilngadīgs, jo ir noslēdzis laulību un saskaņā ar CL 221. panta otro daļu „par pilngadīgu uzskatāma persona, kas likumā paredzētajā kārtībā stājusies laulībā pirms astoņpadsmit gadu vecuma”.Kā izšķirams strīds?