Darbs Anglijā vai citur

Vai kam bijušas darīšanas ar workingday pakalpojumiem darbā iekārtošanā Anglijā vai citur uz puķēm , ogām utt. Paldies.

S Silvija 14.03.2009

Atbildes (6)

L Latvija 19.03.2009

Kāpēc negribi strādāt Latvijā ko? Uzreiz ir jākrāpj valsts!

G Gints 23.03.2009

Tēma patiesi svarīga! Es šoreiz varbūt ne konkrēti par šo firmu, bet vispār palasot, ka gandrīz katra no šīm ar iekārtošnu saistītās firmas kādu uzmet. Es piemēram būtu ar mieru samaksāt 400Ls, bet pēc tam, kad būšu reāli nopelnījis, nevis, kā tagad piedāvā no sākuma samaksā nezin cik, un varbūt, vēl nezin kur! Nav drošības sajūtas! Man sola visur 100% garantijas, bet palasot šeit redzu, ka visi ar 100% garntijām jau ir ierakstījušies, ar saviem komentāriem un nejau ar labākajiem!

S Sergejs 23.03.2009

vai kāds brauka ārzemes caur student &young firmu?Ko varāt ieteikt?

A a 24.03.2009

TAGAD NAV,SEVISKI FIRMAM,KAS IEKARTO DARBA,TIESI TAM DARBA NAV,BET NAUDU VAJAGA.

N Nickolay 24.03.2009

Mozhet eto komu-to pomozhet.
koe 4to o rabote i prozhivanii v UK

D Dzintars 29.05.2010

WORKINDAY IR KRAPNIEKI. aizbraucu man algu nesamaksaja, paldies latviesiem kas palidzeja un nenomiru bada un tagat stradaju citur. Elina ir super jauka mele

Pievienot atbildi