Uzdot jautājumu

Jautājumi

par autoskolu MUSTANGS

Vai MUSTANGĀ joprojām apmāčība ir pa brīvu ? Vai tie ir kārtējie meli ?

Kā lauzt līgumu

Kā tikt vaļā no pakalpojuma sniedzēja (VIASAT), kurš negrib pārtraukt līgumu un uz manām visām vēstulēm (nu jau kādas 6) atbild ar brīdinājumiem par nesamaksātajiem rēķiniem par pakalpojumu, kurš vairs netiek sniegts (jo karte un uztvērējs jau nosūtīti viņiem)?

Vai CP par to varetu sodīt?

Man darba kolēģis par sviestmaizi atdeva divas lietotas radžu riepas,tieši mans izmers.Bet man tad būs,kad uzliksu,tikai divas,bet otras divas bez radzēm.It kā jabūt visam četrām esot,bet,ja nav?Vai CP par to mani ziema sodīs?

Ieva auto autoskola

Apstākļi spiež mācības sākt noteiktā laikā un tuvu pie mājām. vienīgā skola, kas nodrošina mācību sākumu man vajadzīgajā laikā ir "Ieva auto". apskatot mājas lapu gan nekas skaidrs nekļūst. Nav norādītas pat cenas.mācību laiki tikai par septembri norādīti. zip.lv tikai pēc sludinājumiem atradu, ka apmācība notiek arī oktobrī :D arī atsauksmes i-netā nekur neatrodu. varbūt kāds tur ir mācijies un var pastāstīt kā gāja un kā patika?

anglija āboliem

vai Anglijā var piespiest strādāt virstundas sesdienas svēdienas un par virstundām nemaksāt kāpienākas vai nemaksāt vispār kur var saņemt par šo tēmu informāciju

G gatis 07.10.2009
Komentāri 5 Ceļojumi

vernut obratno

kupila muzu dzemper,okazalsja bol6oj,mogu li ja polu4it dengi obratno,cek est?

E elena 05.10.2009
Komentāri 5 Apģērbs

Re/Max

Labdien!Veeleejos noskaidrot Juusu atsauksmes par Re/Max Iipashumu centrs (saistiibaa ar nekustamaa iipashuma iegaadi)!

par veselību?

Vai grūtniecei ir jāmaksā ģimenes ārstam par mājas vizīti un vai summai nav nekādu ierobežojumu???

atgrieza nesalabotu

Es nodevu savu auto magnetolu remontā. Laboja trīs nedēļas un atdeva atpakaļ salabotu, es samaksāju 20Ls. Pārbaudīju maģīti, taču parādījās cita problēma, loģiski labotāju vaina. Aiveduvēlreiz uz remontu un viņi teica, ka paskatīsies. Jau "skatās" trešo nedēļu un saka, ka nav detaļas. Ja pēc nedēļas nebūs, tad atdos tādu kā ir atpakaļ. Sakiet lūdzu vai man ir tiesības prasīt atpakaļ naudu?Un kur man grizties, ja naudu neatdos? Maģītim nav dokumentu, tādēļ viņi var atteikt, vai arī man ir kādas izredzes, jo tā taču ir viņuvaina, ka viņi labojot salauza ko citu.Paldies!

nekustamais ipasums

kads varetu dot padomu, vai ir jega meginaat stradaat kada no nekustamaa ipasuma firmaam un vai sobriid iespejams kauko nopelniit?

par % piemaksām

Vai % piemaksu par bīstamību psihiatrijā, sakarā ar krīzi, var samazināt darba devējs. Un ko darīt, ja šis samazinājums nav likumīgs. 15% vietā par bīstamību tagad saņemu 2%.

SIA Arky

Labvakar,Gribēju uzzināt sīkāk par šo uzņēmumu, kas atrodas Jelgavā, Meiju ceļs 2. NVA mājas lapā tiek publicēti darba sludinājumi, reģionāliem tirdzniecības menedžeriem. Vai viņi ir tie kas mēģina tirgot bēdīgi slavenos putekļu sūcējus Kirby un tikai?Jau iepriekš pateicos par info!

Atbalsojās balss

Kāpēc tad kad man uz LMT mobilo piezvanījis Lattelecom vietējais pieslēguma numurs man nav iepējams parunāt, jo viss ko es atbildu zvanītājam man atbalsojās klausulē tā, ka vienkārši nav iespējams parunāt? Varbūt kadam ar to ir bijusi saskare? Ir nepatīkama sajūta kad runā, bet pats vienlaicīgi dzirdi sava teiktā atbalsi. Tā man nav pirmā reize no Lattelecom zvanītājiem, bet esmu pārliecināta, ka tas nav saistīts ar manu tālruni. Tā kā runāt šādā veidā nav iespējams, es pati atzvanu un tad...

Krāpnieki?

Kā var noskaidrot, kam zvanīju, proti, mēģināju sazvanīt Bites operatoru, bet nejauši sazvanīju kādu citu personu X ar numuru 800001601. Kad jautāju, vai Bite, vīrietis atbildēja:'' NAV BITE. BET MAKSA PAR ŠO ZVANU 5 LVL''. Vai var atvilkt maksu no mana rēķina šajā gadījumā?

Par [email protected]

Kaadam ir bijusas problemas ar personu, kura it ka var nodrosinat ar darbu Lielbritaanijaa? Kontakti saakas ar noradito e-mailu...

Kad atvērs tuneli

vai kāds nevar pateikt kad atvērs to jaunizrakto tuneli starp Stokmanu un staciju.lūdzu atbildiet vai vismaz izsakiet minējumus kapēc tas ir ciet un jāiet pie sarkanās gaismas jāmaksā tik sodi,jo vilcienu taču negribās nokavēt.

A albis 20.09.2009
Komentāri 9 Būvniecība

Darbs, ko man darīt

Sakiet ludzu,man ir tada problema......:es iekartojos darba,tagad man ir parbaudes laiks,es stradaju tipografija,stradaju ceha par minimalo algu 12 stundas,tagad vinj mani aizsutija uz naza stradat,bet ir tada problema...tur ir citi izcenojumi par darbu,bet vinj negrib parrakstit ligumi no parasta stradnieka uz griezeju,ko man darit(man nav nekadu garantiju ka vinj man samaksas godigi,jo vinj jau daudz cilveku ir apmanijis uz sitas lieta...)palidziet ludzu...un vel,vai vinjam ir tiesibas man...

Испания-Валенсия

U menja takoj vopros etj li tut takie ljudi kotorie podovali objavlenja po povadu raboti za granicej,i vam zvanila zenwina po imeni Svetlana i predlogala rabotu v Ispaniji-Valensiji na sbor mandarinov.

Испания

Всем день добрый,у меня к вам такой вопрос!Если кто искал работу за границей и вам позвонила некая женщина по имени Светлана и предложила работу в Испании на сбор мандаринов и все вам сказочно рассказала,мол все легально у нее муж там работает вы приедете вас встретят и т.д.Есть ли тут эти люди отзовитесь!??очень надо

SIA "R.E.Expert"

sakiet ludzu kaut ko par firmu SIA "R.E.Expert". Nodarbojas ar legalo darbu piedavajumu arzemes. Var but kaut ko zinat par to firmu, normala, vai ne?

N Nikolajs 17.09.2009
Komentāri 6 Pārējās