Uzdot jautājumu

Jautājumi

Par darba attiecību pārtraukšanu grūtniecības laikā

Sveiki!Tā kā ir krīzes laiks un daudzos uzņēmumos notiek štatu samazināšana, sāku uztraukties par savu darba vietu. Situācija- esmu stāvoklī, pašlaik rit trešais mēnesis un interesē tāda lieta-vai darba devējs drīkst atlaist grūtnieci? Varbūt kāds zinošs cilvēks varētu padalīties informācijā.

D dinda 04.07.2009
Komentāri 6 Tirdzniecība

Īres maksa

Sveicināti!Mēs īrējam dzīvoklī Rīgā. Kā parasti pašā sākumā samaksājām par 2 mēnešiem - 180 Ls. Nodzīvojām mēnesi, samaksājām īres maksu- 90 Ls. Un tagad dzīvokļa saimnieks prasa, lai mēs apmaksājam komunālo rēķinu pilnā apmērā - 65 Ls (no tiem 24 Ls soda nauda). Kaut gan ieprēkšējā mēnesī mēs nodzīvojām tikai 9 dienas. Un vēl dzīvoklis izrādījās ar parādu - pāri pa 300 Ls.Vai īpašnieks ir tiesīgs prasīt no mums pilnu komunālā rēķina apmaksu par tām dienām, ko mēs neesam dzīvojuši šajā dzīvoklī? Un vēl, vai mums tagad ir jāapmaksā viņa (saimnieka) parāds par dzīvokli?

Vai drīkst panjemt algu no kases?

Ko darīt ja strādā jau 10 dienas unj līgums netiek parakstīts, ar sacīto ka vēlāk parakstīsim, apjautajoties kas strādā šajā uzņēmumā saka, ka 2 mēnešus jau nemaksā tur un apsola katru dienu izmaksāt!uzņēmums ir atvērts divus mēnešus tikai! Tad man ir tāds jautājums, Ja man nesamaksā vai es drīkstu panjmet no kases savu algu? vai arī mantiskajāveidā, piemēram, tas, kas tiek pārdots!Tas nebūs noziegums? Mani neisūdzēs?Būšu ļoti pateicīgaAr cieņuAneta

Biļetes

Sveiki! Vai lidostā var iegādāties Ryanair biļetes?! Lūdzu atbildiet!

D d 02.07.2009
Komentāri 6 Ceļojumi

Steidzīgi!!! Par firmas darbību

Vai kādam ir bijusi sadarbība ar firmu Link-Org SIA - darbs ārzemēs? Kādas atsauksmes, vai nav krāpniecības???Paldies!

Autoskolas izvēle.

Labdien, vēlētos uzzināt jūsu viedokli par autoskolu, kurā kvalitatīvi un ātri var apgūt braukšanas praktiskās un teorētiskās iemaņas. Kuras autoskolas jūs atzīstat par labākajām ? Kāpēc cenas tik ļoti atšķiras ? Ko zaudēšu apmeklējot vislētāko autoskolu ?paldies.

Par dokumentu nokārtošanu Anglijā!

Sakiet, vai kāds nevar palīdzēt nokārtot Home Office un pārējos dokumentus, lai varētu strādāt Anglijā. Piedāvā darbu, bet diemžēl tikai tad, ja ir visi nepieciešamie dokumenti, jo cik noprotu darba devējs īpaši negrib "ķēpāties"!

IK LUX mēbeles

Vai kāds pasūtīja mēbeles šajā firmā? Ir kādas atsauksmes?

Viza

Sveiki! Gribetos uzzinat ka var nokartot vizu nepilsonim.... kadi dokumenti ir nepieciesami, lai krievu tautibas cilveeks varetu aizlidot uz 2 nedeeljaam uz Lielbritaniju..?????Paldies

V valerija 28.06.2009
Komentāri 4 Pārējās

Austersēņu audzēšana

Vai kādam ir negatīva pieredze ar sia Rafl austersēņu audzēšanā?

Atrast frizieri

Sveiki,Vai kāds nezin, kur tagad strādā friziere Iveta Feldmane, kas iepriekš strādāja salonā Dessange, Ausekļa ielā? Vai arī Kristaps no Dessange?

Vai kāds var pastāstīt par SIA "Regus"?

Vai kāds var pastāstīt par SIA "Regus" darbā iekārtošanas filiāli kas atrodas Jēkabpilī?

E Everita 25.06.2009
Komentāri 5 Pārējās

Vai SIA ''Lucky III'' ir izņemta no melnā saraksta?

Vai SIA ''Lucky III'' tagad ir izņemta no melnā saraksta? Gribēju uzstādīt ārdurvis un RS ieraudzīju, ka šī firma uzstāda par ļoti zemu cenu. Bet man bail ielaisties, ja nu krāpnieki? Viņi ņem kādu procentu avansā...nevar zināt...bet cena ļoti pievilcīgahttp://www.abc.lv/?id=buvniecibas_likums&template=abc_raksts&article=...

J Juris 19.06.2009
Komentāri 2 Būvniecība

Anglija pilsēta Wolverhampton

Vai kads var pastastit un ir stradajis fabrika pie auglu un darzenu fasesanas, kas atrodas Anglijas pilseta Wolverhamton?

E Everita 18.06.2009
Komentāri 5 Pārējās

Pабота за границей

Что можете сказать о работе в Греции от фирмы Link-org?Пожалуйста,ответьте,если кто-то что-то знает.

Darbs Grieķijā

Vai kads strādājis Grieķijā vai Vācijā? Kadi turdarba apstākli un attieksme? Ir verts braukt? No kadas darba aģenturas labāk braukt strādat?

Kam ziņot, lai savāc autiņus?

Kam var ziņot,lai savāc sen stāvošus,autiņus no daudzīvokļu māju pagalmiem?Kas ar to nodarbojas????Stāv pamesti, autiņi,Ta jau sen beidzies,nevinam nevajadzīģi,bet vietu aizņem

Uzņēmums ''You Need''

Ja Jūs aicina uz pārrunām Brīvības ielā 103, varat savu laiku netērēt un nedoties turp, tur jums piedāvās zelta kaudzes, bet jums ir jāiegulda 300EUR un tad Jūs varēsiet meklēt tādus pašus lētticīgos ļautiņus kuri, būs gatavi ziedot tādu naudu. Uzņēmumu sauc ''You Need'' bet nevienā uzņēmumu reģistrā tāds uzņēmums neeksistē

Работа заграницей

Подскажите пожалуйста какую нибудбь фирму через которую реально можно уехать за границу на пару месяцев...Предлагали в Финляндию на 2 месяца на сбор ягод через фирму "Link-Org" но почитав жалобы на етом сайте об етой фирме решил найти другой вариант.

Vai kāds izmantojis mākleru IK"Dzīvokļu birojs"

Vai kāds ir izmantojis mākleru IK"Dzīvokļu birojs" pakalpojumus? Kādas ir atsauksmes? Atrodas Pērses ielā 16.