www.sudzibas.lv Denta Drausmīga attieksme

Klīnika Denta, zobārsts Romāns Ošenieks - Drausmīga attieksme

Ja nevēlaties, lai jūsu bērna pirmā vizīte pārvēršas par murgu un bailēm turpmāk apmeklēt zobārstu, tad no savas puses neiesaku nevienam "bērnu" zobārstu dr. Romānu Ošenieku.
Attieksme pret 4-gadīgu bērnu bija briesmīga, rupja, cietsirdīga (ar spēku turējot laboja bez apstājas, neskatoties uz bērna Raudāšanu un bailēm par notiekošo) . Vecākiem pat nepastāstīja kas un kāpēc jādara / jālabo. Viss, kas sarakstīts mājas lapā par bērnu zobārstniecību šajā iestādē tālu no tā, ko esam piedzīvojuši mēs.

I

T taisnibascinitajs3 20.05.2022

Vispār jau pirmajai vizītei pie zobārsta būtu jābūt jau 2 gadu vecumā, tad 4 gados nebūtu nekas jālabo.

I Inna_ 20.05.2022

Pirmā reize, kad bija jālabo, jo pirms tam viss bija kārtībā. Tāpēc sākumā bērns droši iekārtojās krēslā, lai atrādītu zobiņus!

O OLGAAA 11.06.2022

Nav brīnums kā dēļ tādiem stulbiem vecākiem ārsti negrib pieņemt bērnus...

O OLGAAA 18.06.2022

Nav brīnums,ka ārsti nevēlās pieņemt bērnus...dēļ šādiem neadekvatiem vecākiem...inna,jūs pati esat rupja,briesmīga un cietsirdīga!

I Inna_ 18.06.2022

Nopietni?! Rupja, briesmīga un cietsirdīga?! To raksta cilvēks, kuru nekad neesmu redzējusi! Gan jau bērnu nav, jo ADEKVĀTS vecāks nekad nespēs pieņemt šādu ārsta attieksmi!