Uzdot jautājumu

Jautājumi

Cik maksā IZZI pakalpojumu atslēgšana?

Sveiki!Gribēju pajautāt cik maksā IZZI atslēgšana tā saucamā līguma laušana?????????.Varbūt kādam ir bijis un kāds ir dikti laimīgs ka ticis vaļā no viņiem????

I Ieva 13.06.2010
Komentāri 10 Pārējās

re

Labdien! Vai kads varetu ludzu ieteik man ginekologu ogres raj.?

DARBS-IR SIA

Nesen pieteicos darbam Turcijā aģentūrā DARBS - IR SIA. (www.darbs-ir.lv) pāris dienu laikā atnāca atbilde, ka viņus esot ieinteresējusi mana kandidatūra. Ļoti lūdzu atsaukties cilvēkus, kuri izmantojuši šīs firmas pakalpojumus. Kādas ir atsauksmes?

ALMERIA

Es vēlos doties uz Londonu strādāt caur firmu "ALMERIA",lūdzu pasakiet kāds kas jau ir strādājis vai strādā caur šo firmu ārzemēs,kā ir? vai viss ok?

Tiesu izpilditajs

Labdien vai kaads var ieteikt labu tiesu izpilditaju pie kura griezties zemes nomas liiguma jautajuma,kas atri var situaciju atrisinaat ,otra puse atsakas parakstit,ir man labveligs tiesas lemums un izpildraksts?

par akcijas avizi

gribētu zināt kapēc akcijas avīzē saldejumam ekselence plombīram cena ir 0,99 bet mego veikalā brīvības ielā pie dzertrūdes ielas ir vecā cena bez akcijas cenas?

Tūrisma firmas

Domaju braukt celojuma uz Egipti. Kura turfirma varetu but laba un leta?

I Igor 10.06.2010
Komentāri 0 Ceļojumi

Tehnikums automehanikjiem

Tuuliit beigshu 9.klasi, bribu maaciities uz automehaanikji. Kura tekjii vareetu ieteikt iet maaciites?

Zobārsts Ogrē

Iesakiet labu zobārstu Ogrē. Paldies!

Interneta veikals www.2u.lv

Vai kads ir iepircies internetveikala www.2u.lv? Letas cenas, bet nozelojamas atsauksmes, parcik neesmu ridzenieks bus gruti iet cinities par tiesibam, ja nu kas... Lai gan nevar saprast varbut konkurenti piestrada pie atsauksmem

Soneil Studio

Labdien, Jautat Par Soneil Studio, /vārdi izdzēsti/.Ir Radusas Aizdomas par dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošanu un viltota dokumenta, realizēšanu un izmantošanu, un tas izdarīts atkārtoti un mantkārīgā nolūkā un tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.Mana Draudzene no Arvalstim Paludza man ka sertificetam Tulkam Noskaidrot, kada Formata Informacijas zina ir rakstitas Vestules, jeb kadai informacijai ir jabut ieklautai vestule, kas adreseta adresatam no Juridiska...

Rīgas vidusskolas

Ar nākamo gadu plānoju uzsākt mācības Rīgā. Tomēr neko daudz par skolām, tur neesmu informēta. Gribēju noskaidrot, kura būtu jūsuprāt piemērota skola? Vēlams centra rajonā. Labs izglītības līmeni. Kur ir daudz maz saprātīgi skolotāji ar labu attieksi pret skolnieku :)

K kid 08.06.2010
Komentāri 4 Izglītība

Iesakiet servisu dzinēja remontam!

Auto ir 12 g.v. Volkswagen Passat ar benzīna dzinēju. Vērojama dzinēja raustīšanās. Cēloni es pats, protams, noteikt nevaru - jāatrod speciālisti. Iesakiet servisu! Svarīgi - kompetence, godīga un korekta attieksme un kvalitatīvs darbs. Izmaksas nav tik svarīgas, kaut gan tām, protams, jābūt saprāta robežās (uz VW centru laikam nebraukšu).

zadzibas veikala MaximaX

Sodien mani apzaga veikala liekot kaste savu pirkumu kuru nopirku cita veikala un ieejot veikala pirkt citas preces atnacot atveru kasti un redzu citus pirkumus !kas pasargas tos pirkumus ? un nafig vinus vajag ja ne kurs neskatas uz vinus!

Kadas ir atsauksmes

Vai kāds ir aizņēmies naudu pie Grand Credit? Kāda ir pieredze?

Dr Bicans Gailezers

Sveiki! Kadas ir atsauksmes par neirokirurgu dr. Bicanu Gailezera? Paldies jau ieprieks.

Kā lai tiek vaļā no īrnieka?

Izīrēju dzībokli, bet pirms pāris mēnešiem konstatēju , ka īrnieks nav nomaksājis komunālos, nav samaksājis par elektrību. Gribēju viņu izmest uzreiz, kad to uzzināju, bet ņemot vērā to , ka viņai mazs bērns un solījās visus parādus nomaksāt, es atļāvu viņai dzīvoklī palikt. Bet nu atkal mēneša sākums ir klāt, bet īres naudu vēl neesmu saņēmusi. Iesakiet, kā man rīkoties? Varbūt kādam ir līdzīga situācija?

Kādas atsauksmes par firmu "ROSOR" - juridiskās konsultācijas, Visvalža ielā?

Kādi tur ir darba apstākļi?

Kādas atsauksmes par www.das-serviss.lv

Vai kāds ir braucis uz UK cau kompāniju Das-Serviss?

I Ieva 29.05.2010
Komentāri 11 Karjera / Darbs

lubrikants

Vai uz lubrikanta iepakojuma jābūt norādītam pilnam sastāvam zem norādes : sastāvs, vai pietiek, ka uzrakstītias 2 saturošās vielas? Vai varu prasīt aptiekai atmaksāt naudu par lubrikantu, kurš neatbilst aprakstītā īpašībām?