Kādas atsauksmes par www.das-serviss.lv

Vai kāds ir braucis uz UK cau kompāniju Das-Serviss?

Atbildes (11)

T Tatjana 29.05.2010

Ņu...vari riskēt, bet mūsu 6 cilvēku grupu atstāja uz ielas Anglijā, jo nepatikām pēc acīm. Kkā tā...Līgumi nav ar tiešo darba devēju, bet ar aģentūrām, kas jebkurā brīdī var izmest.

Tatjana
Bet vai tad Jums nebija kontrakts ar darba devēju? Kā Jūs izmeta anglijā? Atbraucot uz darbu darba devējs atteica? Uz kādu amatu Jūs braucāt?

T Tatjana 29.05.2010

Ar darba devēju nebija līguma, bija ar Agentūru. Samaksājām Das Servisam par iekārtošanu(to maskē zem n-tajām izziņām utt.) iedeva špargalku, ka tur un tur sagaidīs un viss. Aizbraucām, samaksājām par īri, 2 nedēļas nosēdējām bez darba, tad agentūra piezvanīja, ka jāiet darbā. 1!!!!! dienu nostrādājām un viss, pateica, ka neesam vajadzīgi. Braucām uz fabriku, mazkvalificētais darbs...it kā Das Serviss līgumu izpildījis, strādājām taču, viņus tas neinteresē, ka tikai vienu dienu. Pateica, ka angļu valodas zināšanas par vāju, Latvijā aizmirsa pateikt, ka valodu vajag...nu nezinu...iespējams, ka tagad kkas mainījies.

I Ieva 29.05.2010

Paldies Jums Tatjana par informāciju!
Es tomēr mēģināšu izmantot šīs firmas pakalpojumus, bet pēc tam obligāti uzrakstīšu savu pieredzi!

Būtu labi, ja vairāk cilvēku stāstītu par to, kā tiem gāja meklējot darbu caur Latvijas aģentūrām!

T Toms 31.05.2010

Es arī mēģināšu izmantot šīs firmas pakalpojumus, pieteicos darbam atrakciju parkā Flamingoland. Angļu valodas zināšanas man ir labas, nu redzēsim kas iznāks.

H harijs 01.06.2010

Ku labi ka kŗāpj, ņefig braukt no latvijas prom, bet palikt un cīnīties pret buržuāzijas slāņiem.

J Juris 01.06.2010

Harij
Es te nesaskatīju nevienu momentu, ka te kāds krāpj no šis aģentūras. Aģentūrai ir jāiekārto darbā, bet pēc tam tu vari to zaudēt dažādu objektīvu iemeslu dēļ...
Tu jauc, jo tika uzjautāts par aģentūru, nevis izteikta sūdzība.

Bet tev es gribētu oponēt un teikt, ka no Latvijas var un drīkst braukt, jo vairs neesam PSRS un ir brīvs darba tirgus visā Eiropā.
Cīnīties pret vadošajiem tu protams vari, bet jēgas no tā nav.
Ir jāmācās svešvalodas, jāiegūst izglītība un tad var braukt uz ārzemēm.

°Katrs dara kā grib, viens strādā ārzemēs, cits cīnās ar LV valdību, cits nevar nomaksāt kredītus.
Tos kas grib kaut ko darīt nedrīkstētu nosodīt, pie tam tas mūsdienās ir arī pretlikumīgi.

T Toms 01.06.2010

Harij gudriniek, cīnies. Veiksmi ;)

I IngaJurgevica 10.09.2010

Sveiki,
nu nezinu, kā citiem izgāja, bet es nostrādāju 2 mēnešus Vācijā kā Au-pair, caur DAS.
Servis mani ļoti apmierināja, un kad man radās problēmas ar ģimeni, kurā strādāju, DAS priekšniece, pati personīgi, man iekārtoja citā ģimenē. DAS servis man bija 24h dienā pieejams.
Nopelnīju labi.
Līgums man bija tikai ar DAS un tas pat, manā situācijā, man ļoti palīdzēja.
Mani sagaidīja lidostā, uzņēma labi, par dzīvošanu man nebija jāmaksā un jāuztraucās.
Visā visumā, tikai IESAKU DAS servisu.

J jbbgjvh 25.06.2011

loti slikta firma---kraapeeji!!!naudas kaaseeji!!!

A Anita2010 31.03.2012

Cilveki ir pasi vainigi, ja Jums darbu neatrada, bija jacinas lidz galam, lai DAS serviss atdot naudu.
Esmu braukusi caur viniem un viss bija oki, ieteicu mamai, vina brauca, ka aukliite, it ka apmainas programaa iemacities anglu valodu, it kaa apmaksasot kursus papildus. Bet, samaksajot naudu un noperkot bileti, peksni vini pateica, ka bus cita gimene un nekadi kursi tur nebusot.
DAS serviss megina dariit darbu, bet ja nesanaak, viniem skopums nelauj atgriezt naudu...Kaa arii vini daudz ko dara steigaa, kas nelauj ne pasiem, ne darba nemejiem uzzinat pietiekami info.
tur ta problema ka vajag buut stingriem un 6 cilveki pilniibaa vareeja to nokartot.
Musu, latviesu, problema- pukstam, pukstam stuuriitii, bet neko nedaram.

Pievienot atbildi