Soneil Studio

Labdien, Jautat Par Soneil Studio, /vārdi izdzēsti/.Ir Radusas Aizdomas par dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošanu un viltota dokumenta, realizēšanu un izmantošanu, un tas izdarīts atkārtoti un mantkārīgā nolūkā un tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.Mana Draudzene no Arvalstim Paludza man ka sertificetam Tulkam Noskaidrot, kada Formata Informacijas zina ir rakstitas Vestules, jeb kadai informacijai ir jabut ieklautai vestule, kas adreseta adresatam no Juridiskas Personas/Advokata/Juridiska Parstavja ASV Kompanijai.Paludzu Vinai aplukot vestuli.Saturs bija Sads./vārds izdzēsts/, kurs Parstav Soneil Studio, kas atrodas Riga, Ģertrūdes 51a, raksta Angliski Kompanijai izsakot draudus rakstit par so kompaniju digitalajiem medijiem, ja vini nesadarbosies.Parakstita ka -Lawyer /vārds izdzēsts/, Riga, LatviaUz vestules nebija Kompanijas Zimola, kas Informetu Kura Kompanija /vārds izdzēsts/ stradatu, nebija Telefona numura, nebija adreses, nebija zimoga, nebija vispar nekadas informacijas Par Misterisko /vārds izdzēsts/, Soneil Studio, kas atrodas Riga, Ģertrūdes 51a Parstavi./vārds izdzēsts/, kas uzdodas Par Soneil Studio Direktori esot devusi instrukcijas /vārds izdzēsts/ rakstit vestuli, ka Soneil Studio, kas atrodas Riga, Ģertrūdes 51a Parstavim.Mana Skatijuma Vestule ir Viltota, Jo es aizgaju uz Latvijas Vestniecibu, un Man tika izskaidrots, ka ja visa augstakmineta informacija nav ieklauta vestule, tad Arvalstis Si vestule Nav deriga, un ka Vestule Noteikti ir Viltota, Jo Likumigiem Likumigajiem parstavjiem butu jazin kada veida Papiri un Dokumenti rakstami, lai tos atzitu par derigiem./vārds izdzēsts/ Angliski neruna, un noraidija pieprasijumu par informaciju par Soneil Studio, kas atrodas Riga, Ģertrūdes 51a, Parstavi /vārds izdzēsts/.Kuru no šīm personām apsūdzēt par dokumentu viltošanu?Vai Pārkāpti vairāki normatīvie akti???Vai Soneil Studio, /vārds izdzēsts/, un /vārds izdzēsts/ būs ko teikt par šīm vestulēm tiesu debatēs, jo ir atklājušās interesantas lietas. Vai Sis /vārds izdzēsts/ Eksiste, jeb /vārds izdzēsts/ Paludza kadam viltot so advokata vestuli kadai Pazinai uzdodoties Par /vārds izdzēsts/???Izteiktais ir uz bazes, ka sis personas nodarijusas mantiskus zaudejumus kadai kompanijai.Izteiktais ir uz Bazes, ka /vārds izdzēsts/ atsakas pienemt jebkurus telefona zvznus, kad cietusas puses advokati zvana, lai iestatos kontakta ar /vārds izdzēsts/.Izteiktais ir uz bazes, ka Latvijas Vestnieciba izlasija so vestuli, un ar sminu pacuksteja, ka ta vestule ir neista, un ka jebkurs Jurists rakstot so vestuli ieklautu jebkadu kontaktinformaciju, bet si vestule formali rakstita nesatur nekadu.Un Ko tad Ta /vārds izdzēsts/ slepjas, ja vinja doma, ka nav neko izdarijusi.Suns zina ko edis./vārds izdzēsts/ nedomaja, ka "stulbie arzemnieki" iesaks lietu, ja tiem mazliet padraudes, un ja aizsutis uz A4 baltas papira Lapas vestuli, kas pirmaja acu skatiena izskatas ticama.Es ka Tulks, visus likumus neparzinu, un drosibas pec lai parliecinatos, ka neinformeju cilvekus nepareizi, tapec devos uz vestniecibu.Vestnieciba man paradija likumus Latvijas reglamenta, un atsutija ari uz e-mailu, lai es turpmak zinatu, kuri papiri ir isti, un kuri nav.Un lietas, kuram OBLIGATI jabut ieklautam formalas vestules-formalas vestules, kas ir adresetas arvalstim, no tam nebija ne zinas, ne minas.Ja mes rakstam iesniegumu kadai personai, mes rakstam adresi, vardu, uzvardu, kas so vestuli raksta, un ja oficiala iestade/kompanija, ir jabut vestule ieklautai vestules augsai, kas satur kompanijas informaciju/zimolu. Ka piemeram kompanijas registracijas numuru, adresi, u.cNu labi, pienemsim, ka Jurists stradaja velu un no sava kompjutera no majam, un nebija vinam tas vestules kompanijas lapas uz kuras uzrakstit.Bet ka ar zimogu, parakstu, kontaktinformaciju, un visam citam lietam?Nezinu vai ir kada vaina Macibu centram pasam, jeb skolai, jeb iestadei, bet Parstavji Soneil Studio gan ir baigi suudiigi,un taa Direktore /vārds izdzēsts/ arii nav nekaada labaa,atklati melot un nespeja atbildet par sevis pastradato???Un tiesam, vai /vārds izdzēsts/ ir drosme atbildet?Jeb ari atkal kautko uzviltos?Un Darbinieki?Tak piekodinati melot, ka /vārds izdzēsts/ nav Iestade, kad Advokati zvana.

L LindaMoroza 08.06.2010

Atbildes (1)

O Olga 08.06.2010

Soneil Studio ir viena no vissliktākajām apmācību kompānijām ar kurām nācies strādāt! Nelaipna, dazkārt pat asa attieksme no apkalpojosā personāla.

Pievienot atbildi