Holm Bank - Nav banka

Labdien.
Vēlos informēt, ka šī iestāde nav banka, pēdējā laikā konstatēju, ka daudzi parasti finanšu piramīdas iestādes sevi sāk dēvēt par bankām.

Un smieklīgākais ka neviens to neaizliedz darīt.

Krāpšana paša sākuma galā, maldina cilvēkus ar sakļu nosaukumu.

Vai tas ir normāli!

Šai iestādei, ir ļoti svarīgi redzēt visu kontus kādi vien tikai ir.
Aizrunājoties, ka jāredz maksātspēja.
Ņemot vēra to ka, visas iestādes, kurās griežaties pēc kredīta, līzinga utt.
Redz visu jūsu esošos kredītus ko jūs atļaujat darīt Vsaa utt.
Bez tā prasa bankas izdrukas par 6. Mēnešiem, kur redzams atalgojums, visas darbības, kur ko maksājat utt. Kas ir pretlikumīgi.
Jo visu informāciju viņi redz Vsaa un Latvijas bankas kredītu reģistrā.

Ņemiet vēra to kad meklējat iespēju naudas aizņēmumam.

LawLatv 20.10.2020

так это мфо. Толь косвоим названием путают людей. И еше инетересный факт. Аккаунт можно зарегестрировать только через smart id или калькулятор кодов , от вашего банка.
Позвонил им постебаться. Под предлогом взять кредит. Много воды льют в уши но в целом как и все банки. И задал им прямой вопрос - вы банк. Оператор расшифровала название их организации не очень внятно, Но в конце внятно сказала - банк. Я переспросил уже боллее настойчево вы банк. Она все равно прямо не ответила. В итоге она сказала - финансовая организация (и вконце просто назвала названия сайта) Holm bank, Но на прямой вопрос так внятно и не ответила.
Мутная контора. И посмотрел вкладку расценки -был удивлен их высокими ценами на их услуги.

M man 20.10.2020

Bijusī Best Līzings kompānija.

Juridiskā adrese: Alūksnes nov., Alūksne, Pils iela 16 LV-4301
Faktiskā adrese: Pils 16, Alūksne, Alūksnes nov. LV-4301
Tālrunis: 64335017, 20362799
Fakss: 20362799
E-pasts: [slēpt]@bestlizing.lv
Mājas lapa: www.bestlizing.lv

R riga123 20.10.2020

Vai Holm Bank reklamējas kā banka? Nē. Tad ir tikai uzņēmuma nosaukums. Jāprot lasīt pirma rakstīt muļķīgus komentārus. Nav svarīgi kāds ir uzņēmuma nosaukums, bet gan kā viņi sevi pasniedz.
Holm Bank mājaslapā pat ir informācija:
Norādām, ka, neskatoties uz to, ka Holm Bank Latvia SIA  mātes uzņēmums ir Igaunijā licencēta kredītiestāde, Latvijā Holm Bank Latvia SIA  ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzējs, nevis kredītiestāde.
Tā kā autors nesaprot kas ir Banka ;)

Vagons Komā 20.10.2020

Aizdosiet man ludzu 20 centus, petrùkst vilciena biļetei. Kura kredītiestādē man vislabâkās iespejas ir sańemt šãdu aizdevumu un cik ātri un ar kādiem % jăatdod. Šaubos,ka pa 5 gadiem varēşu atmaksăt 20 centu aizdevumu.