Iesakiet servisu dzinēja remontam!

Auto ir 12 g.v. Volkswagen Passat ar benzīna dzinēju. Vērojama dzinēja raustīšanās. Cēloni es pats, protams, noteikt nevaru - jāatrod speciālisti. Iesakiet servisu! Svarīgi - kompetence, godīga un korekta attieksme un kvalitatīvs darbs. Izmaksas nav tik svarīgas, kaut gan tām, protams, jābūt saprāta robežās (uz VW centru laikam nebraukšu).

J Jānis 07.06.2010

Atbildes (4)

S serviss 07.06.2010

pats biju labojis autofavorītā pie turības.
ļoti pat iesaku. Sanāca remonts ap 600 ls, kas ir nedaudz lētāk nekā autorizētā servisā.
P.S (es neesmu šī servisa darbinieks ja kas)

A agija 08.06.2010

Es pēc savas pieredzes varu teikt, ka ļoti ilgi meklēju labu meistaru.Var auto uzticēt IGLIT servisam, bet tur būs padārgi.Mans personīgais meistars strādā Salaspilī, visu sataisījis uz goda un arī naudu neplēš lielu, toties auto iet.Tel nr Mareks 29529329
Lai veicas!

S ss 09.06.2010

nomaini sveces, svečvadus - jat vēl problēmas tad vajag domāt par servisu...

T Toms 17.03.2011

Mekle http://www.autoserviss24.lv te ir visi servisi, atradisi sev tuvako