Kristaps Siliņš un Kristaps Linde - uzņēmums Lielais Kristaps - Neizmaksātās algas, gļēvulība rīcība

Šajā uzņēmumā strādāju aptuveni 2 mēnešus, kuru laikā piedzīvoju bezatbildīgāko un gļēvāko rīcību no uzņēmuma vadības, kādu esmu redzējis. Kristaps siliņš, uzņēmuma vadītājs, neliekas ne zinis par to, kas notiek viņa uzņēmumā, neuzklausa darbinieku sūdzības, un pēc tam noveļ vainu uz saviem darbiniekiem, kad neiztur pvd pārbaudi. Kristaps uzskata, ka laicīgi nemaksāt pavadzīmes, nodokļus un darbinieku algas ir pavisam normāli, un ka tā nav viņa atbildība. Ejot prom no šī pretīgā darba, Kristaps, kopā ar savu sievu un pārējiem no uzņēmuma vadības, no manis, viņa darbinieka, vienkārši slēpās aiz aizslēgtām durvīm un ignorēja visas manas ziņas un zvanus pēc tam, kad bija apsolījis tajā dienā izmaksāt algu. Atbrauca apsardze, piedraudēju izsaukt policiju, tad Kristaps beidzot izvilka galvu no smiltīm un izmaksāja man algu nepilnā apmērā. Līdz šai dienai, gandrīz mēnesi vēlāk, Kristaps Siliņš joprojām man ir parādā 400 eiro un joprojām ignorē katru manu ziņu un zvanu. Kauns.