Lucky dog akcija

Vai taisnība, ka akcijas kuponus izsniedz iegādājoties vaniļas sidru? noteikumos rakstīts - 1 l PET pudele, tāpēc veikalā pieprasot savu kuponu par sidru ar kivi garšu biju izbrīnīta, jo man atteica, paskaidrojot ka der tikai vaniļas.

. ... 08.07.2010

Atbildes (18)

I I...... 10.07.2010

Vakar pirku bumbieru sidru un man iedeva kuponu. Uz pudeles pat bija reklāma virsū. Čeku arī jāsaglabā.

K Kristīne 11.07.2010

Vai šīs akcijas noteikumus var atrast arī kkur i-netā? meklēju, bet pilnīgi nekur neko neatradu.

C Chixy 11.07.2010

es pirku shodien bumbieru un man arii iedeva...

K ke 11.07.2010

kados veikalos akcija darbjojas? Vai i-neta kaut kur ir kads aprksts par so akciju?

A Aija 11.07.2010

M mazinjaa 12.07.2010

a kuros veikalos jāpērk lai dabūtu kuponu ?

J jame 12.07.2010

Attn:

Jums tiek informēti, ka Jame Hook Aizdevuma fonds ir pašlaik sniedz ārpus aizdevumu privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties struktūrām pieņemamām procentu likmi.

Vai Jūs esat satraukumu vai finansiāli noteikt? Vai jums ir pagriezts pa bankām vai upuriem šo interneta hoodlums vai vēlas, lai nokārtotu savu parādu uz visiem laikiem, šeit nāk lieliska iespēja, jūs varat izveidot savu sapni, kļūt self nodarbināt un pašu savu personīgo biznesa kļūt par uzņēmēju.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūs Jame Hook Loan FONDS, izmantojot e-pasta adrese: [slēpt]@live.com: vai sazinieties ar mums ar iepriekš minēto informāciju. Mēs garantējam Jums ir pārskatāmas un efektīvus pakalpojumus.

Aizņēmēji Datu informāciju zemāk.
Vārds ........
Uzvārds ..........
Nodarbošanās ..........
Sekss ........
Valsts .........
Valsts .........
Ikmēneša ienākumi .........
Apjomu, kas vajadzīgs ..........
Ilgums ..........
Tālruņa numurs ..........

Paldies

Mr Jame Hook.

S Sweatpeat 15.07.2010

Akcijas kuponu izsniedz par jebkuru nopirkto Lucky Dog sidra 1L PET pudeli. Pirkuma čeki gan jāsaglabā.

F Fanta 21.07.2010

Pirku cidru Maxsima Talsos,uzprasija kuponu kasierim,bet vina bija izbrinijusies...

D Dusmīga 28.07.2010

Akcijas sākumā es speciāli nopirku 2 pudeles Galerijas Centra Rimi un kasierei nebija ne jausmas, par ko runāju. Jūtos vīlusies - šobrīd jau varētu mētāk lidojošo šķīvīti..

A alla 01.08.2010

Jā,jā taisnība ir par to maksimu...Es pirku Valmieras Maximā.No sākuma nebiju iedziļinajusies akcijas noteikumos un nezināju,ka japrasa kuponi....nopirku divas pudeles ..aizeju uz masīnu un saku lasīt noteikumus kas pievienoti pudelei un secinu ,ka man kasiere kuponus nepiedāvaja,vai man bija japrasa?

S sandrucis 03.08.2010

Maxima veikalā šodien pateica, ka akcija esot beigusies???! un protams, ka kuponu nedeva... Negribēju kašķēties, jo aiz manis bija sastājusies gara rinda, taču jauki būtu, ka darbinieki tomēr būtu informēti!
Tikko Maxima mājas lapā izlasīju - Akcija notiek lielveikalos MAXIMA XX un MAXIMA XXX no 1.jūlija līdz 31.augustam - tātad viss spēkā un nākamreiz tomēr būs jātaisa tracis, ja nedos :))

V Vija 10.08.2010

Es gan šodien pirku Lucky Dog ar vaniļas garšu veikalā IKI, bet man neko neietdeva. Īsti arī nekādas informācijas veikalos es neredzu VISPĀR.

M Miervaldis 15.08.2010

Es vairākos veikalos esmu pircis Lucky dog, un nevienā man nav kupons iedots, citos izbrīnīti kas pa kuponiem, lai gan tajā pašā brīdī uz pudeles stāv reklāmiņa. šī akcija ir pilnīgs sviests ja pat veikalos nezin ka akcijas ir un neizsniedz kuponus.

B Baiba 17.08.2010

Es arī saku, ka šitā akcija sviests, jo man ne Elvi ne Maximā kuponus nedeva, tik stulbi nobolīja acis, kad paprasīju vai tad man nepienākas kupons?! Gan jau, ka pārdevējas pašas uz šito iziet un sakrāj sev... Vismaz man tā liekas!!!

B blusina 28.08.2010

Vajag izlasiit noteikumus!!!
maksimaas ar vienu x loterijas nav,un nav arii paareejos lielveikalos,kaa rimi,superneto,elvi utt!!!
kuponus dod maksimaa xx ,xxx!!!

A Anna 03.09.2010

Es pirku sidrus Rimi. Sapratu ,ka akcija ir tikai Rimi veikalos. NO 9 reizēm, kad iepirkos, man labi ja 2 uzreiz iedeva kuponu neko neprasot. Bija, kad mēģināja iestāstīt, ka akcija beigusies, bet Origo piedāvāja tikai uzlīmes - kuponu viņiem vispār neesot. Tad nu tagad jau nedēļu gaidu savu balvu :) Diez cik ilgi vēl jāgaida?

K kikaa 30.07.2011

vakar nopirku 4 kivi un 5 zemenju sidrus, lai dabuutu mp3 atskanjotaju, dabut es vinju dabuuju, bet tikai vinjs ir galiigs MESLS, jo nevar ielaadeet muuziku, austinjas skan tikai viena un reguleejot skaljumu čarkst. vaardu sakot muus visus smagi APČAKARĒJA tas lucky dog! tagad dzeru tos sidrus un laadeejos par afigeno mp3 atskanjotaaju :D

Pievienot atbildi