Aizvainojums

Labrīt!Vakar saņēmu savā pasta kastītē zīmīti ar šādiem vārdiem:невзрачное личико и плохая фигура многим женщинам помогли попасть в рай! Mani šie vārdi ļoti appbēdināja un aizskāra, jo es nevienu neesmu apvainojusi, lai saņemtu ko tādu . Zīmite bija rakstīta uz parastas rūtinu lapas ar zilu tinti. Vēlos noskaidrot, ka man rikoties un cik liels sods ir sim rakstitajam? Paldies par atbildi jau ieprieks :)

L Liāna 08.03.2010

Atbildes (3)

M mīļums 08.03.2010

Nū, ja tu lasīsi visus sūdus kas paskastītē nāks, tad tevi tikai sagaida tvaika iela,
ko tad man teikt, ka man šļirces meta iekšā paskastītē, un tikai manā, varbūt kāds paziņa ķēmojās, jeb kaimiņš,

bet uzreiz var saprast ja KRIEViski rakstīts tad nav ko brīnīties, un sodu laikam par tādu sīkumu nemaz neliek.
sveicu ar 8 martu

D Duris Jobelis 08.03.2010

>>>ka man rikoties un cik liels sods ir sim rakstitajam?

Ta ka sutijums nav rakstits valsts valoda tev vispirms jaieraksta iesniegumu valst valodas inspekcija lai specialisti detalizeti parbauda sho gadijumu un piespiez sodu rakstitajam.

V Vasja 14.03.2010

nu un kas? ko tad tur taadu aizvainojosu var saskatiit?

Pievienot atbildi