Uzdot jautājumu

Jautājumi

Rīgas Komercģimnāzija

Man nav sūdzību par šo skolu, vienkārši gribu uzzināt jūsu viedokli.Gribu stāties šajā skolā. Ir vērts?It kā runāja, ka slēgs ciet, neizslēdza šogad- varbūt aizslēgs nākošgad. kur garantija!Bet nu vsp es gribētu zināt ko vairāk par šo skolu- skolotājiem, mācību apstākļiem utt.:)

D džips 14.12.2009
Komentāri 1 Izglītība

bezalgas atvaļinājums

Cik bieži gada laikā darba devējs drīkst likt iet bezalgas atvaļinājumā. Augusta mēnesī biju 2 nedēļas, un tagad decembra mēnesī atkal liek iet 6 dienas. vai darba devējam ir jāraksta rīkojums, vai pietiek ar mutisku pavēli. cik dienas iepriekš ir jābrīdina darba ņēmējs par bezalgas atvaļinājumu.

A Agita 14.12.2009
Komentāri 2 Pārējās

Cik stundas drīkst strādāt?

Darba devējs liek strādāt apmēram 72 stundas nedēļā,tai skaitā dežūras pa 24 un 12(nakts) stundām.Pagājušo mēnesi sanāca 276 stundas.Tas taču nav normāli!Citos mēnešos reizēm sanāk mazāk,bet tāpat par daudz.Kur meklēt taisnību?

E Eclat 11.12.2009
Komentāri 2 Drošība

Darbs Holandē.

Vai kāds var pastāstīt par darbu Holandē Kas ir strādājis dārzniecībā, siltumnīcās pie ziedu stādīšanas? Vai kāds ir braucis caur vairumtirdzniecības bāzi "Flora Magica" uz Holandi strādāt dārzniecībā siltumnīcās"?

E Everita 10.12.2009
Komentāri 31 Pārējās

par darbinieka atlaišanu pārbaudes laikā

Vai darbiniekam ir kādas tiesības pārbaudes laikā? Vai arī atlaišana var tikt piemērota jebkāda iemesla dēļ?

Darba iekārtošanas ārzemes-firma norbigs

Sveiki!Vai kādam bija saskarsme ar firmu norbigs???Kāda ir jūsu pieredze?Vai tiešam viss notiek kā sola firma?

I Irina 08.12.2009
Komentāri 12 Karjera / Darbs

Problemas ar samaksu par dzivokli

Ka jau dadziem man pedejo laiku radas finansu problemas, un pedejos 2 mesesos man bija diezgan maz attalgojums par kuru varejo samaksat tikai par internetu, elektribu, gazi un TV... bet par dzivokli nevareju un vel bija paradins 100... pa siem 2 menesiem man pienaca jaunas skaitlis kur jau 180+ (kad menesi videja samaksa ir 25ls)... bet man liekas ka sadi procenti ir par lielu ko darit nezinu... varbut kas zin ka no viniem var (%) tik vala

zemes auto

Kur pašreiz atrodas Zeme auto biroja telpas, jo adresē kura visur tiek norādīta (Birznieka Upīša ielā 21), Zemes auto biroja nav, tur atrodas Norvik bankas brokeru birojs.

mācības

Kāda ir adrese Valsts nodarbinātibas dienestam!

R Rita 04.12.2009
Komentāri 3 Izglītība

autoskolas izvēle

absveru divas autoskolas ''Unamiks'',''Draugu autoskola'' varbuut varat padalīties pieredzē ar šīm autoskolām,,,kādi pasniedzēji zinu, ka principā visi pasniedzēji,instruktori vai nav kaut kādi slēptie maksājumi...Paldies jau iepriekš

Skaļa mūzika

Vai pastāv kāds likums, aizliegums, kas liegtu kaimiņiem neizturami skaļi klausīties mūziku? Arī tad, ja tas notiek atļautajā diennakts laikā. Mūziku kaimiņš klausās tik skaļi, ka pat telvizoru nevar skatīties nedzirdot tuc-tuc, kas dun no sienām, nemaz nerunājot par koncentrēšanos uz kādiem mācību darbiem vai pat grāmatas lasīšanu. Saprotu, ka dzīvokļiem ir plānas sienas, bet vai tiešām nepsatāv kādi regulējumi?

Kā kontrolēt savu padoto darbu?

Respektīvi, savus darbiniekus ?

Autoskola KRISTINE

Autoskola Kristīne reklamē zemūdens maxajumus, taču par maxajumiem ne kvītis, ne kases čeku, pēc draudiem tik negribigi izsniedz,,,

выращивание грибов "вешенка"

Очень хочется пообщаться с людьми,которые занимались и занимаются выращиванием грибов вешенка-насколько это сложно(поддержание необходимых условий,болезни и т.д.)?насколько это выгодно на самом деле?хочется услышать из первых уст-фирма предлагает такую и работу и рассказывает,естественно,красиво.Но ведь надо сначала вложиться...настораживает.Откликнитесь,пра�...

Kredītvēsture

Kur internetā var aplūkot savu kredīt vēsturi?

D Ddinis 26.11.2009
Komentāri 2 Internets

лечение гипертонии

Здравствуйте! Мне 59 лет. Давление 160/80. Я узнала, что набирают группу для бесплатного лечения гипертонии из фондов евросоюза. Что это за лечение и не навредит ли оно моему здоровью? Может быть это клиническое исследование или испытание препарата?

Darbs Italija

Vai kads ir bijis stradat Italija ? Uz mandarina laukiem !! Ka ar samaksam un visam parejam lietam ?

JUST A TRIM

Iegādājos Jūsu firmā ,,JUST A TRIM,, matu griešanai,tagad man vajag šo ierīci vajag izjaukt,lai attīrītu no matiem,bet izjaukt man neizdodas,kur es varētu griezties pēc padoma?

Problemas lidosta

Var buut kaads zina, vai var rasties probleemas lidostaa, ja man ir paraads firmaa Lindorff? Pamat paraads jau sen ir nomaksaats,bet shii firma pieprasa kkadus piedzinjs procentus vai ko liidziigu. No pamat summas izmaksas jau ir pagaajushi 2 gadi.

Windog

Tā,man tas windows suns nekad neko nevar atrast,kaut gan es zinu,ka kaut kur ir jābūt.Varbūt topiks nav īstaja forumā,bet tomēr-varbūt kāds zina ka piespiest viņu darboties normali? Paldies!