Uzdot jautājumu

Jautājumi

Mācību braukšanas atļauja.

Ja man ir šī maaciibu atļauja un man blakus sēž draugs ar iistajaaam braukšanas tiesiibaam bez 3gadu stāža, sods ir 20Ls? un bez soda punktiem blakus seedeetaajam?

vards

vai kads zin ka var palabot sudzibu ko esi ievietojis

Par darbinieku no Lattelecom

Ko darīt situācijā, ja es zinu, ka Lattelecom operators - darbinieks nodod informāciju trešajai personai, t.i. - manas māsas vīram ar kuru notiek šķiršanās process, tiek nodota informācija, kad māsa in internetā, mistiskos apstākļos viņas ex mēģina lauzties draugos, pieprasa nomainīt paroles e-pastiem u.t.t. Māsas bijušais zvanās uz mājas telefonu simtiem reižu dienā un terorizē visus, pat mūsu gandrīz 90 gadus veco omīti. Mēs zinam, ka viņa brālis nodod informāciju, jo viņš pats (māsas ex...

Интернет-магазин Univermag

Кто-нибудь заказывал товары в интернет-магазине Univermag (www.univermag.lv)? Система оплаты у них - предоплата, а не по факту получения, мне это не понравилось... Сам этот магазин немецкий.

I Irina 08.01.2010
Komentāri 0 Internets

Kur ir iespeja nopelnit?

Vai kāds zin kādu Vietu,valsti,kur ir iespeja nopelnit sezonas laika(zemen konkreti).Nevelos caur nekadam firmam doties, jo tadam neuzticos.Varbut kadam ir kads pazistams cilveks, kas plano doties uz zemenu lasisanas laiku, un varetu panjemt mani ari lidz???

Par pakalpojumu

Vai kāds zin,kas slēpjas zem darba piedāvājuma "mēs varam jums piedāvāt darbu www.mgka.lv"

Kur tirgo rezerves dalas?

Vai kaads nezin,kur tirgo rezerves dalas par viszemaakajaam cenaam prieksh bmw automashinaam!?

Ko man varat pastāstīt par autoskolu "Ceļš"

Skatos,ka tā reklamējās,naudu tik par kā nevajag,jo viss gandrīz par brīvu,bet parasti,ja kas ir par brīvu,tad beidās izmaksas divkāršojās?

man ir salūzis telefons

man ir salūzis telefons kuru es iegādājos topo centrā jēkabpilī un tam ir garantija 2 gadi. šis veikals vairs nepastāv kur griezties pēc palīdzības?

Naturalizacija

Всем Привет, Скажите пожалуйста как проходит Экзамен по Гражданству ЛР... Можете подробно сказать по Сатверсме и Истории Латвии??? Какие Устные задания там будут??? Просто Стрёмно если по истории и сатверсме будут УСТНЫЕ...Напиши как проходит с самого начало экзамен.Спасибо Вам

A Andrew 03.01.2010
Komentāri 7 Pārējās

Apdrošināšana

Labdien! Interesē vai man ir tiesības pieprasīt no trešās personas apdrošināšanas kompānijas remontu dīlerservisā, ja manai automašīnai ir nodarīti būtiski virsbūves bojājumi, sakarā ar to, ka persona, kas šajā gadījumā ir vainīga ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā un ir apdrošināšānas ņēmēja apdrošināšanas kompānijā "Balta".Tā kā ceļu satiksmes negadījumā manas vainas nav bijis, uzskatu, ka esmu tiesīgs prasīt sava auto remontu dīlerservisā ar visaugstākajām garantijām par kvalitatīvu...

Азот

Подскажите где купить Жидкий Азот, тот что Косметологи используют!!!

Par auto stūres pastiprinātaju.

Par cik te tusē gudri cilveki,tad jautajums mazliet par tehniku.Ja automobīlim ir stūres pastiprinātajs un tas nestrādā /jāgriež stūre ar lielaku spēku/,vai tad TA tādu mašīnu izbrāķē,vai arī tas nav nekas traģisks? Paldies!

Finanses, aizdevums

Varbut varat ieteikt kadu firmu kas varetu aizdot 2000 LVL ja tas vajadzigs esoso paradu (Creditreform) segsanai? Lugums nerakstit tiem, kas nevar neko ieteikt tikai mak gudri macit. Ta nu ir sanacis ka esmu sada situacija lai gan sadu iznakumu nevareja planot. Ludzu varbut varat kaut ko ietekt>.

Steidzams kredits!

Vai kads var kaut ko pateikt par so kreditesanas uznemumu ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv"??? Vajadzigs steidzams kredits,bet nepieciesama prieksapmaksa? Paldies par ieteikumiem!

oformlenie razvoda

kak oformit razvod.esli ja naxozus za granicej? net sovmestnoj sobstvennosti. rebenku 20 let.. kak pravilno i bistrej eto sdelat??

сосед курит в подъезде

задрал сосед который курит в подъезде. несколько раз разговаривал с ним, но этот урод не реагирует. в последний раз пообещал набить морду, видимо так и придётся сделать (звонил в полицию, те отправили муникам, а они сказали, что "вот если мы успеем подъехать и он будет курить, то тогда мы его накажем - 10 латов").у меня вопрос - может кто знает, или уже проходил - как можно эффективно бороться с такими уродами?

GM Money aizdevuma līgums

Iesakiet kā ekonomēt uz negodīgiem līgumiem, jo viena otra banka Jums vēlās atņemt pat to kas viņiem nepienākās!Kā cīnīties ar negodīga līguma nosacījumiem, piem GE Money, kur es uzskatu stingri ir pārkāptas patērētāju tiesības un ir negodīgi līguma nosacījumi.piem.: punkts 3.2 tur rakstīts, ka viņi ir tiesīgi vienpusēji lauzt līgumuTas ir smags pārkāpums līgumā (patērētāju tiesības) - negodīgi liguma nosacījumi. punkts 5.3 tur patērētājam ir ierobežota izvēle, ko maksāt pirmkārt - vai pamatsummu vai procentus par kavējumu - uzskatu stingrs pārkāpums. Domāju tādi standart līgumi ir tukstošiem

darbs

Nuzni li kassiri v Betu na Rusanu?

darbs!

Ясейчас нахожусь в декретном отпуске,хочу идти работать как ребенку исполнится годик!Имею ли я на это право,может ли работадатель меня уволить?