Uzdot jautājumu

Jautājumi

16. nodaļa-vai karceris?

Vai psihiatrijas centrā psihiatrs uz savu galvu drīkst turēt veselu cilvēku slimnīcā veselu mēnesi? Cilvēks pavisam mierīgs, normāls, bet viņu grib pataisīt par nenormālu, jo dod zāles pret pacienta gribu. Tas kāpēc ievietots tur pacients, tā jau ir cita runa... A. Lutums 16. nodaļā iedomājas sazin ko...Vai arī nepilngadīgu cilvēku tur turēt var sava prieka pēc?tad sanāk, ka kāds kaut ko pamuld joka pēc un viņam tāpēc jācieš un nedēļām jādzer kaut kāds aminazīns utt.???Kas te slimnīcās darās?

Jūsu domas par autoskolu CREDO

Gribētu uzzināt Jūsu domas par autoskola credo! nav lieli naudas plēsēji? un kā iemāca, labi? un labas atsauksmes par citām skolām?

Krāpnieki No. 1 Latvijā

Mums viena firma ir parādā naudu un tā ir pazudusi. Zini firmas direktora vārdu un uzvārdu un viss. Vai principā var uzzināt viņu koordinātes? Ja jā, tad kā? Esmu gatavs noalgot privātdetektīvu, ja neatradīšu alternatīvu.

Kas pazīst Krišjāni Lūsi?

Vai kādam no Jums ir bijusi darišana ar personu, kas sevi dēvē vārdā Krišjānis Lūsis? It ka pārstav SIA "IBC", reg.nr. 50003968921 (pagaidam vel neesmu pārbaudījis Lursoftā). Sola aizdevumus no it ka reali pastāvosas Francijas bankas. Tur pat memais ligums sagatavots, bet , kad gribam reali tikties, tad vairs neatbild. It ka birojs esot Barona iela 24. Uzmanieties, un lēti neiekrītiet, ja šāda persona parādas Jūsu redzes lokā!

Firrma Nē vērdzībai

Kas ko zina par firmu Nē vērdzībai,viņi sola atrast darbu arzemes par 90 ls, piedava juridiskie pakalpojumi,ja kas. Tagad mes domajam vai viņiem ticet,ir verts samaksat viņiem lai viņi atrastu mums darbu

Ceļu policijas kontakttālrunis

Vai kāds zina sazvanāmu ceļu policijas kontakttālruni,ja runa ir par ceļu zīmes pārkāpšanu pie manas darba vietas?gribētos šeit kādreiz redzēt ceļu policistus ar soda taloniem,jo savādāk šī apstāšanās zem zīmes pie mūsu darba nekad nebeigsies...Vienīgais numurs ko izdevās uzzināt ir 67037238,kuru var griezt kaut vai līdz jēliem pirkstiem,tāpat neviens neatbild..... :(

Nakts kalpotājs / dežūrreisi

Man ir viens jautājums Vai no Iļģuciema uz 2.trolejbusu parku(jelgavas iela) iet kāds dežūrautobuss?Un cikos viņš ir?Jo man vajag kādu autobusu kas aizved mani uz 2.trolejbusu parku plkst. 4:20 no rīta

Darba intervija

Vai potenciālam darba devējam ir tiesības neatbildēt kandidātiem par darba intervijas rezultātiem, liekot tam gaidīt vairākas nedēlas neziņā. Kad zvanu uz ofisu, neviens neatbild, uz e-pastiem neatbild. Tas var iedzīt izmisumā - tāda neziņa. . . vairāk kā pusstudnu intervē un pēc tam uzspļauj cilvēkam..Bezspēkā jau padodos, jo izskatās Latvijā daudzas lielas kompānijas rīko fiktīvus konkursus, bet darbā ieceļ savus radiniekus un draugusun pat nevīžo atteikuma vēstuli atsūtīt.

Vai var aizņemties Latvijas iedzīvotājs ārvalstu bankās?

Vai kādam ir personīga pieredze šādā jautājumā- vai reāli Latvijas iedzīvotājam (kurš nestrādā ārvalstīs, bet atrodas Latvijā) ir iespejams saņemt aizdevumu ārvalstu bankās? Jautāju to tāoēc, ka netā sludinās daudzas firmas, kas it kā palīdz izkārto šādus aizdevumus. Pat fiktīvi sola dibināt uzņēmumus šajās valstīs, lai palīdzētu izkārtot kredītu. Protams, prasa krietnu priekšapmaksu. Vai vispār tas ir reāli jeb tikai kārtējā krāpniecība?

zaz 989

man piedāvāja jaunu auto zaz989 vai kāds var pateikt kas tas ir par auto vai būs gana labs pasaules apceļošanai jo es no tehnikas neko nesaprotu.esmu sanitārs,nēsāju pīles.

Nekustamo īpašumu aģentūras

Vai Kāds ir izīrējis kādu dzīvokli Rīgā caur kādu no aģentūrām,kādas atsauksmes?

www.iapriori.1w.lv

Vai kāds ir aizņēmies naudu šajā kantorī?Mani uzmanīgu dara tas, ka jau pirms aizdevuma līguma noslēgšanas jāsamaksā Ls 10,- un pēc tam vēl 10% no aizdevuma summas - cerams, ka ne pirms naudas reālas saņemšanas.

Vai kraapshana?

Vai kaads ir izmeegjinaajis naudas pelniishanu sezjot maajaas pie datora caur sho adresi www.paidsurveysetc.com? Visos tvnet komentaaros kaads pamaniijies iemest sho linku no teemas ''viegla nauda''. Kaut kaa aizdomiigi, jo iipashi shajos laikos. Vai esat meegjinaajushi? Liekas kaarteejaa kraapnieciiba...

Z Zuze 06.08.2009
Komentāri 6 Datori

Likuma Pants- Kāds?

Uz šodienu Latvijā saradušies diezgan daudz nelikumīgie ''labvēļi' , kas nebaidās ne no vienas kārtībsargājošas iestādes. Nebaidās no melošanas sekām, kad klienti atnākot prasa licensi tie atbild, ka viņiem tā ir, bet tikai citā ofisā pie sienas. Kādu pantu var piemērot firmai, ja tā iekārto darbā bez licenses? Ko policija reāli tai var izdarīt? Zinu vienu tādu firmu. Tai nekad nav bijis licenses ne uz vienu valsti, bet sola uz 2-3 valstīm iekārot. Kur tieši lai vēršas, lai pieliktu punktu šai...

Būvniecība

Kādas atsauksmes par firmu " Eurologoi" ?

I Inga 05.08.2009
Komentāri 5 Būvniecība

tur.lv, uщу информацию

Доброго всем времечка. Кто знает, где находится фирма TUR.LV? Они меня отправляли в Англию, вот недавно приехал, хотел бы встретиться с их дирктором. У кого есть какая информация?

Laiks samazinat darba iekartosanas firmu skaitu

Sakara ar lielo bezdarbu,vai nebutu laiks samazinat darba iekartosanas firmu skaitu lai nemulko tautu ,reali vini ir lieki,ta ir naudas izspiesana , kuram kungam tas ir izdevigi?Tautai galigi ne,reali vini nau spejigi palidzet tapat ka VNA

Kadas atsauksmes par Olafu

Vai kads ir braucis caur Olafu kurs iekarto Holande stradat? Kadas atsauksmes?

Задолжность

Мне выставлен счет.задолжность перед Tele 2,не моглибы вы выслать на мой е-майл номер iban счета,т.к. я в настоящее время живу и работаю в России,оплатить смогу 20-21го августа в свзи с тем,что не хватает средств в данное время.Людмила Жирнова.

R.E.Expert

Vai kāds ir braucis caur šo firmu strādāt ārzemēs? Gribētu dzirdēt kā tas ir? Iepriekš paldies visiem.

D Dina 02.08.2009
Komentāri 13 Karjera / Darbs