Uzdot jautājumu

Jautājumi

suvejas darbs Anglija

Labdien!Ludzu Jusu informaciju par suvejas darbu Anglija ko piedava Latvijas firmas ........

Kur var nopirkt kleitu?

Visu laiku skatos visādus katalogus un interneta veikalus,visur mazie izmeri tikai,visādām sīkajām.Tāpēc tāds jautājums.Varbūt kāds zina Liepājā kādu labu šuvēju,kura par saprātīgu cenu šuj kleitas? Un kā ar materialu,vai viņai arī kaut kas ir?Paldies!

B Big Bang 26.10.2009
Komentāri 7 Apģērbs

Air Baltic

Sveiki! Domaju uz Ziemassvetkiem lidot uz Iriju!Ar mazu suniiti =] - vinai bus novembri gadins, vina sver - 740gramus, cips ir uztaisits, eiropas pase, un potes ari! Ka, lai vinu labak parvadaaju, ka bagazu, salona, vai ka?? Kaa Jums liekas?

B Betiy 26.10.2009
Komentāri 6 Dzīvnieki

botox

Podskajite где могут в Риге, если sdelatj Ботокс? По какому адресу я nazvanije kliniki.Spasibo.

V viaceslav 26.10.2009
Komentāri 2 Internets

parādi-долги

vai kāds nevar pateikt kā visātrāk nokļūt kreditreform redzeslokā un parādnieku reģistrā.interesantāko atbilžu autoriem aizdošu naudu.paldies.

medicīna

Kā pēc vienas apmeklējuma reizes dr.B.Norīte spēj noteikt diagnozi 1.8 gadi vecam bērnam un izrakstīt zāles encehabol suspensija, kas domātas smadzeņu darbības Hronisku traucējumu ar Demence (plānprātības) ievirzēm? Bērns pilnīgi normāls! Pirms zāļu lietošanas bērns bija smaidīgs un dzīvespriecīgs, tagad bērns nesmaida un viss dzīvesprieks ir zudis!Vēlos saņemt atbildi uz e-pastu.

Euroshipbuilding-rabota za granicej

Скажите пожалуйста,реально ли уехать через эту контору заграницу?Или это очередной лохотрон?

Par tv3

Kāpēc un cik ilgi būs jāskatās nekvalitatīva, jo pārraides tiek raustītas un apstādinātas tv3 kanāla raidījumi?

meklēšana

Ja kādam ir informācija par Alekseju Ļaskovsku lūdzu rakstīt uz e-pastu.

I ilona 22.10.2009
Komentāri 0 Internets

yorka kuceni lkf

ne ponimaju kuda delas tema pro lkf yorka kuceni iegade lkf kak ona iscezla/

skolas..

sveiki,velso pajautat vecakiem,ka ir ar jusu berna skolu,kaadus liidzeklus juus tur ieguldaat iznjemot maaciibu lietas...vai ir taa ka jums jaanes beernam uz skolu tualetes papiri,virtuves dvieli un skidraas ziepes un veel jamaksaa nauda,neskaitot fonda naudu???

Šoks par Hansabankas iemaksas automātiem!

Man nav īsti skaidrs ko darīt - Hansabankas iemaksas automātā iemaksāju visu savu grūti npelnīto algu, bet kad uzliku pārskaitīt uz kontu - čekā parādījās par 200 Ls mazāk nekā ieliku bankomātā. Pēc tam uzrakstīju pretenziju bankai par šo gadījumu, bet man pēc 3 dienām atnāk atbilde, ka - banka NORAIDA manu prasību, it kā es neesmu tik lielu summu licis tur, bet kāda man jēga būtu ar banku paslēpes spēlēt?Tgad esmu galīgi izmisis un nezinu ko man darīt tālāk? Kā rīkoties ? Kur griezties pēc padoma?

Bārnijs

Reklāma, kurā bija jāsakrāj n..tie šokolādes lācīša "Bārnija" papīrīši un jānosūta, lai dabūtu Bārnija grāmatu. Tika teikts, ka grāmatu izsūtīs augusta beigās, bet vēljoprojām grāmata nav saņemta. Kāds zina uz kādu tel.nr. jāzvana viņiem vai jāraksta, lai kko noskaidrotu, jo meklējot i-netā nekādu informāciju neatrodu.

botoks

Где в Риге НАЙТИ клинику где delajut botoks и как mojno predvariteljno zapisatjsia на prijom.

V viaceslav 17.10.2009
Komentāri 3 Internets

Kapec?

Vai var sazvanit televijas laimaes speles no O kartes,no parejam nevar,kape?

A Aelia 14.10.2009
Komentāri 4 Spēles

Laulības škiršana

Dzivaju Lielbritanija. Gribu skirties ar viru Latvija.Vai es varu savai masicai uzticet pilnvaru lai vina skirtu manu laulibu. Der parasta pilnvara vai vajag ar aposteli. Jo es to sutisu no Lielbritanijas?

par DL 80. pantu

Labdien! Man mēnešalga (uz papīra) ir 320,-Ls, bet tiesu izpildītājs uz darbu ir atsūtījis izpildrakstu par ieturējumu no darba samaksas(summa ļoti liela). Sakiet lūdzu cik man vajadzētu saņemt naudu uz rokas pēc visiem atvilkumiem?Gaidīšu, patiesā cieņā Valentina,67543224

noteikumi

Vai ir atcelti noteikumi par mobilā tel lietošanu braucot rokas režimā? Vai pieturā stāvošs tramvajs ir apbraucams pa KREISO pusi?

Vai plombēm ir garantija /

Ko darīt ja plombe jau nākamajā mēnesī izkrīt , vai tām ir garantija un cik ?

Par darbu Vācijā

Vai kāds var pateikt kādu jēdzīgu firmu,kurai varētu uzticēties ?