Mācību braukšanas atļauja.

Ja man ir šī maaciibu atļauja un man blakus sēž draugs ar iistajaaam braukšanas tiesiibaam bez 3gadu stāža, sods ir 20Ls? un bez soda punktiem blakus seedeetaajam?

J Jānis 12.01.2010

Atbildes (8)

A abece 12.01.2010

Nu i jautajumins. Naudas parak daudz? :D Prieks par tevi, vecit.

O Oskars 12.01.2010

Sods tads pats kā bez tiesibam

J Jānis 12.01.2010

Cmon :/

A abece1 13.01.2010

LOL uzdevumi jautajumu "naudas parak daudz" ja vins jauta, tad jau lkm 20ls ir, un var atlauties, tas ka tev tas grauzh, nav ko citiem piesieties . uzredzi, veciit

H Hugo Djego 14.01.2010

Jāni,ko Tu ar draugiem ņemies? Apsēdini blakus kādu draudzeni,kurai jau ir tiesības vairāk ka 3 gadus un rullē!

J Jānis 14.01.2010

nu jā es saprotu ka taa vaig dariit, bet man vaig ljoti zinaat šo atbildi. :)

K Kriss 15.01.2010

Ja jau tik ļoti vajag, tad varu atbildēt - 200 lati par braukšanu bez tiesībām. Paskaties VP mājas lapā atbildes uz jautājumiem.

B Black Velvet 16.01.2010

Interesanti gan, vai tas Tavā uztverē ir normāli, ka pa ceļiem braukā 2 dunduki? Atvainojos, protams, par tiešo tekstu, bet tieši tāda nu sanāk konkrētā situācija. Tiesību iegūšana taču nav tikai formalitāte, bet apliecinājums, ka cilvēks reāli spēj orientēties situācijās uz ceļiem, zina savus pienākumus un tiesības, u.t.t. Kādas problēmas Tev nokārtot tās tiesības, ja jau jūties tik pārliecinoši?

Pievienot atbildi