ja esmu pasutijusi bileti uz martu ar Raynair,bet neatnak uz e pastu?

sakiet ludzu ko lai daru ja esmu pasutijusi lidojumam ar Raynair bileti bet bilete nav atnakusi uz manu e pastu? Cik ilga laika tiek atsutita bilete izprintesanai?

I Ieva 20.02.2010

Atbildes (6)

S Sandis 20.02.2010

uzreiz tiek atsuutiita,ja nav tad meegini iet runaat uz ryanair kaseem,lidostaa ir.

E es 20.02.2010

ja pierakstīji rezervācijas nr,tad ryanair mājas lapā ieej un pārbaudi,vai ir biļete.
Ja to tur atradīsi,tad viss ok,vari čekoties.....
bet,,, parasti uz epastu atnāk uzreiz :((

Z zumzzzzz 21.02.2010

Ryanair kases līdostā nav. Uzraksti vņiem e-pastu.

M megana 21.02.2010

bileti uz e-pastu tev neviens nesuutiis. jo par to,ka tev vinas nau,lidostaa nopleesiis veel 40 latus.. to kodu,kuru iedeva tev internetaa par bileti maksaajot.. ar to kodu iechekojies 2 ned pirms izlidoshanas un tad tev taas biletes uzreiz buus iespeejams izprinteet.. i lidostaa nekas nebuus jaamaksaa lieki ;)

A Agnese 22.02.2010

Apliecinajumu par to ka biletes tiek rezerveti Jums sutis vienmer!
Rakstiet viniem un vispar labak pazvaniet uz centralo ofisu.

+353 1 2480856 - English speaking
Calls from mobiles and other networks may cost more.
Our lines are open Mon - Fri, 9:00 - 17:45 GMT. Please note that our lines are closed Saturday and Sunday.

A andris 11.06.2010

Ar to kodu vajag iechekoties, bet kur?

Pievienot atbildi