par aviokompāniju Wizzair

Neiesaku izmantot jaunās aviokompānijas Wizzair pakalpojumus,ja vien jums ir dārgs jūsu laiks un nauda,labāk izmantot pārbaudītās!Š.g.13.aprīlī bija plānots reiss 19.20 uz Londonu(Luton)W6 671,kurš izlidoja ar 3 st.novēlošanos-iemesls bojāts priekšējais stikls.Tāpēc tika nokavēts autobuss,bija jāgaida vēl 8st.nākošais un papildus jātērē 60mārciņas un rezultātā nokavēta darba diena!

I Ināra 14.04.2010

Atbildes (8)

J Jūlija 15.04.2010

Galvenais ir pasažieru drošība. Lidojot ar lidmašīnām, jārēķinās ar to kā tā var izlidot ar novēlošanos, līdz ar to ir jāpiedomā vairāk pie lidojuma plānošanas.

E edgars 19.04.2010

Man bija gadījums ka lidmašīnai uz skreiceļa sabojājās dzinējs, gala rezultātā mājās tiku sutku vēlāk, A ko padarīsi ???

N Nils 20.04.2010

Šobrīd nav iespējams sazināties ne ar vienu Wizz Air uzrādīto telefonu - ne Ungārijā, ne Anglijā. Latvijas Nr. vispār neeksistē - ir tikai butaforija. Mans dēls atrodas Londonā (lidoja ar to pašu "laimīgo" reisu 13. aprīlī). Šobrīd viņš atrodas Lutonas lidostā, reisi ir atcelti, pārreģistrācija nav iespējama, bez naudas, bez jebkādas informācijas, pilnīgā izmisumā - viņš ABSOLŪTI NAV VAJADZĪGS ne Wizz Air, ne Lutonas lidostas darbiniekiem!
Kaut kas tāds par Latvijā man liekas neiespējami!
Wizz Air nav nekāda aviokompānija!

N neli 30.09.2010

Nu bet protams labak ir izlidot laika un ciest aviokatastrofa... cik st...ba Inar tu esi..tu labak ej boja neka maksa 60 marcinas?

S Slava Mihlenat 13.05.2016

я сегодня не улетел из за ручного багажа. очен хорошая компания . всем советую .

вот такой

I [email protected] 19.07.2016

Man tieši tāda pat situācija bija, tikai es dabūju samaksāt 43 eur.par 8kg smagu rokas bagāžu. Blēžu kompānija!!!

S Slava Mihlenat 13.05.2016

да и у меня на 23 заказан из Англии билет .?деньги они не возвращают .

Pievienot atbildi