www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana

Olybet - Krāpšana

Nespēlējiet šo te kazino,tiešām nevienam neiesaku.Tādu spēli vēl nevienā kazino neesmu redzējusi.viņiem jāsūta inspekcija virsū,jo atdeve ir 0%.Var spēlēt pa kādu likmi gribi,atdeve precīzi 0.Paši saka,ka atdeve ir 92%no zaudētās summas,tās ir muļķības.Pietaupiet savus nervus un naudu.Man ir sabojāta visa dzīve un nervi.Tik pat labi to naudu var miskastē iemest,tāds pats rezultāts.uzņemums nav lojāls pret patstāvīgiem klientiem.

07.05.2024

Atbilde no OlyBet Support Pārstāvja atbilde 07.05.2024

Paldies, ka atstājāt komentāru. Mēs vēlamies Jūs informēt, ka OlyBet platforma ir sertificēta atbilstoši Latvijas likumdošanai un IAUI veic tās kontroli ar netraucētu piekļuvi, kas nodrošina, ka visas spēles tiek piedāvātas, aprēķinātas un parādītas godīgi. Visas likmes tiešsaistes kazino tiek aprēķinātas, izmantojot nejaušo skaitļu sistēmu un izmaksu procentuālais apjoms var mainīties atkarībā no izvēlētās kazino spēles.
Mēs atvainojamies, ka Jums bijusi neveiksmīga spēļu sesija un ceram, ka mums izdevās izskaidrot situāciju. Kā arī, aicinām spēlēt atbildīgi, tā ka kazino aparāti ir izklaides veids un negarantē konkrētus laimestus. Ja Jums radīsies jautājumi, noteikti rakstiet vēstuli uz mūsu e-pastu [email protected]

B

K Krampus 07.05.2024

Neviens šajās iestādēs nekad nav kļuvis bagāts un it īpaši pēc covid laikiem, spēles ir krasi mainījušās un atdeve ir stipri zemāka. To jebkurš klients saka, tāpēc neticiet šiem krāpniekiem un turieties pa gabalu no šīm iestādēm.