Olybet - Krapnieki

Gribētu, lai tiek piesaistīta godīga, nenopirkta inspekcija šiem te olybet krāpniekiem.
Saprotu, ka cilvēks nāk ar mērķi izklaidēties un atstāt savu naudu azarta vajadzībām, bet cik nu traki šitie te krāpj cilvēkus. Pēc noskaņojuma spēlēju dažādas kantorēs - šoreiz nolēmu iemest 200 euro olybetā un nogriezt grāmatiņas... Tādu ab*ebonu nekad nēsmu redzējis. Spēlējot pa nieka 0.20 - 0.50 centiem izmaksa ir aptuveni 7%. Vienkārši sakot, nogriežot 150 euro iedot kādus 20 euro un ari tos pēc īsa mirkļa savāc atpakaļ, nedodot nekādu pat iespēju paspēlēt tuvu 0 vai vismaz dāvināt cilvēkam kautkādas emocijas, viss aiziet uzreiz uz 0: d, tā bij mana 3x pieredze pa 3 gadiem olybet un vissas beidzās tieši tā pat kā šitā.
Aaaa un tas pats smieklīgākais ir viņu piedāvājumi. Lūdz lai veic iemaksu 20 euro un tu pretī dabū sūda 10 griezienus pa 0.10euro, sūda spele no kuras izrauj galu gala 40 centus: d super piedāvājumi.
Aicinu savu azartu noslāpēt citā kantorii un šito bloķet ciet uzreiz. Nekad parasti nerakstu nekādas sūdzības, bet te gan jūs maksimāli pišat cilvēkus.
Esmu admins Latvijas bet grupā ar vairākiem domubiedriem, darīšu maksimāli daudz, lai uztaisītu antireklāmu šiem te.

21.02.2021

O

S samandito 19.03.2021

Piekritu autoram.
Kontroleti speleju kazino jau entos gadus, bet tik zemas izmaksas vel nav nacies redzet ne Latvijas ne arzemju kantories. Turaties pa gabalu!