csdd

velos sakt macities braukt, vai man obligati jaiestajas autoskola lai iznemtu macibu tiesibas un cik tas maksa?

K karlis 29.04.2010

Atbildes (5)

N NinaVārna 29.04.2010

Vai tad tiešām šeit jāmeklē atbildes uz tādiem jautājumiem.
www.csdd.lv

V Valodasinspekcija 29.04.2010

Nu protams, ka obligāti jāmācās autoskolā! Pat no turienes izlaiž murgainus autobraucējus, bet jūs gribat bez nekā..

P pufa 29.04.2010

gribu vidusskolas atestātu, man ir tikai bērnudārza izglītība. vai man obligāti jāiet skolā?

E Elli18 30.04.2010

Ko Jūs cilvēkam braucat augumā, viņš tak jautāja tikai par mācību braukšanas atļauju!!!! Nē, Tev nav obligāti jāiestājas autosskolā! J aesi sasniedzis 16 gadu vecumu tad, vajadzīga pase, derīga medicīniskā uzziņa un šķiet, ka tas maksāja 4.25 Ls!!!!! Veiksmi!!!!

V VI 08.05.2010

Bet nu kā var par galīgo dauni būt! Saprotams, ka cilvēks tikai jautā, bet taču pašam arī jādomā! Citādi drīz šeit prasīs: kad labāk man aiziet padirst - tagad vai pēc stundas????

Pievienot atbildi