Turība

Sveiki!Lūdzu pastāstiet, kāda sir atsauksmes par Biznesa augstkolu ''Turība''Kādi tur pasniedzēji (cik stingri) utt..

Atbildes (12)

J Jānis 24.05.2010

ak un jaa, kada ir macibu programma, viegla?

S Suka 24.05.2010

Neej uz turieni tur pipshi maaca

Iestajeksameni ir jaliek?

A andryz 25.05.2010

exāmenu var teikt nav, jo ņem visus kas maxā!
kasniedzēji kā kurš... ne jau augstskolas izvēle tev dos zināšanas, bet gan tava paša vēlme ko zināt!

Z Zuze 25.05.2010

Skola ir pat ļoti ok,ja vien pats gribi mācīties nevis nākt ar domu tikai maksāt, lai tev iemāca. Tādā skolā ir patīkami mācīties. Ir padomāts par studentu labsajūtu, bibliotēkā ir plaša lasāmvielas izvēle, liela datortelpa. Tūrisma programma ir interesanta un ļoti visaptveroša, visgrūtāk ir 3. kursā. Pasniedzēji, protams, ir dažādi (kā jau visur)-kurš stingrāks, kurš pakļāvīgāks, bet te noteikti ir tādi pasniedzēji, uz kuru lekcijām nāksi ar prieku, jo tās tiek pasniegtas ļoti interesanti. Es noteikti iesaku šo augstskolu.
Turklāt maksāt tagad vajag gandrīz visur un visās skolās pietiek "pipšu". Tā ka izvēle ir tavās rokās.

J Jānis 25.05.2010

Zuze, pastasti ka ir ja maca sneklatiene?!
un tur daudz uzdod ko majas macities, janoliek eksameni un gada beiga sbakalaurs|?

J Jānis 26.05.2010

Vai tad ta ir patiesiba ka šajā skola pienem visus pec kartas? un visi ir beigusi, ka sir iestajusies?

N Nata 26.05.2010

Piekritu Zuzei.
Mana Mate Tur Pabeidza Konditoru skolu,un atsauksmes no visiem bija labaakaas,satiku kolektiivu un skolotaajus,un nekas nebija slikts.

Un pipsis ir noteikti tas,kas nevar iemacities,un nevar sagremot,ka ir aizgajis tur macities,nevis pipshoties.

J Jānis 27.05.2010

Man jusm jautajums:
Ja e sietu uz 1.limeņa marketingu un turdznieciubu, tur matemātika ir augstakas pakapes?
baigi liek un uzdod rēķināt?

P pufa 27.05.2010

iestājoties tur baigi stingri prasa gramatiku, skatos, tev ar to švaki. noteikti paņem privātstundas.

J Jānis 28.05.2010

Man ar tads pats jautajums ka blaurim:
Ja es iestajos 1.limena marketings un tirdznieciba, tur matematika ir augstakas klases, un tur baigi liek rēķināt

Z Zuze 29.05.2010

Jani, par neklātieni neko nemāku tev teikt, mācījos dienā.
Vai uzdod daudz mācīties? Kas nu kuram ir daudz. Man jau neliekas, ka uzdod daudz, bet,ja gatavojies uz katru lekciju, tad ieskaites un eksāmeni nieks vien ir. Katra kursa beigās ir kursa darbs un pēdējā kursā-bakalaurs.

Pievienot atbildi