Divasd reizes novelk no kartes pa vienu pirkumu!!

Ko man iesākt, ja man nav saglabājies čeks!

A andris 06.05.2010

Atbildes (9)

T Tiesībsargs 06.05.2010

Neko!

J Juris 07.05.2010

Ej uz banku un pieprasi izrakstu, vai arī apskaties savā internetbankā un izdrukā lapu, kuru iegrūst veikala galvenajam kā pierādījumu. Pastāsti veikalā kas par lietu, lai atgriež uz tavu konta nr. šo naudas summu.

D dita 07.05.2010

veikals pats atgrieziis klientam naudu arii bez iesniegumiem , no kluesnta puses. godpratība

Eseseseseseseses 07.05.2010

raksti iesniegumu savai bankai par to, ka no kartes ir nonemta neautorizeeta naudas summa. banka sazinasies ar veikalu un saadaa veidaa so probleemu vajadzeetu atrisinaat. nezinu, cik liela noziime ir tam, ka tev nav saglabaajies ceks, jo tavaa bankas izrakstaa buus redzama gan summa, gan veikala rekviziiti, tapec tam ipasam skerslim buut nevajadzeetu...

H harijs 07.05.2010

Nošaut, nedrīkst apžēlot!

V VI 08.05.2010

Ceku nevajag, vienkarsi uzzvaniet uz banku un vini visu izdaris.

D dace 08.05.2010

man arī tābija aizgāju uz banku visu nokārtoja banka un atgriez kontānaudu čeku nevajag

R Raikons 09.05.2010

veikals nesaņems naudu divreiz par vienu pirkumu, jo tu esi parakstījis tikai vienu čeku vai arī PIN kodu ievadījies vienu reizi

B Burubniks 18.05.2010

Nu ko teikt jāiet cirst malka, ziema drzīz/

Pievienot atbildi