palīdziet

Sveiki! Vai kādam ir bijis kāds sakars ar NIGĒRIJAS kredītdevējiem! Piedāvātās summas ir vilinošas un ar zemiem procentiem..

M melns 21.04.2010

Atbildes (11)

D didii 22.04.2010

pilniigs sviests tas viss

P pufa 22.04.2010

varētu domāt, ka Nigērija baigi attīstītā valsts, ka gatavi dot kredītus pa labi, pa kreisi, domāt vajag.
man vai ik dienas nāca uz inboxsu viņu dāsnie piedāvājumi un vinnesti loterijās, kurās neesmu piedalījusies, nesaprotu, ko es te vēl daru un kāpēc strādāju, ja reiz esmu miljonus vinnējusi...
metu visu spamā, nu miers.

Guga 23.04.2010

procenti zemi..bet izlasi to vēstuli līdz galam rūpīgi..Tev nezin kur jānosūta 40ls un vēl nezin kur..38ls... un tikai tad Tu dabūsi(redzēsi ka savas ausis) to aizdevumu
firma registrēta ar lidostas adresi...māju un ofisa nav,sēž lidostā un izsūta naudu??? :D

es vakar nokārtojutepat Latvijā....bet ilgi bija jāmeklē,kamēr atradu,kur nav mistiskās priekšapmaksas

R Ritvars 26.04.2010

kadu ta tu lv kreditu nokartoju iesaki man ari

Guga 26.04.2010

es nokārtoju Uni kredit Arhitektu ielā 1-304(par kab. varu kļūdīties,bet ss.lv ir jābūt vēl sludinājumam)
piektdien vakarā saņēmu pārskaitījumu un šodien biju maksāt komisijas naudu-pēc kredīta saņemšanas 1 darba dienas laikā.
pirms bija 0.95 sant. jāmaksā ,tos nebija bail maksāt,nav tik liela summa kā citur

L leila 27.04.2010

Visi šie ārvalstu "aizdevēji" ir krāpnieki, gan no Nigērijas, gan Anglijas utt. Man viens paziņa uzķērās uz tādu, atsūtīja šim līgumu parakstītu un beigās tam fruktam vajadzēja naudu pārskaitīt laikam caur paypal, protams, ka "aizdevējs" pēc tam noziedēja.
Nu kas jums no ārzemēm naudu aizdos, ne jūs dzīvojiet ne nodokļus tur maksājiet

K Kris 27.04.2010

diemzheel esmu uzkjeries vairaakkaart uz tiem arzemju idiniem un kur bij praats suutiit naudu :( Cilveki neuzkeraties, prasis sakumaa vienu summu maksaat par WU parskaitijumu, tad veel izdomaas par kkadiem nodokliem, tad veel.......vienalga naudu neredzeet ka savas ausis.

M Medmasa 29.04.2010

Tas ir spams.Brinos,ka ir tadi cilveki,kas tic sadiem vestulem!!

T Tiesībsargs 02.05.2010

Šitādi spami katru dienu tiek izsūtīti miljoniem. Un atrodās kādi simti, kas uzķērās uz šādām lietām!
Lai Tevi apčakarētu nevajag nemaz Nigēriju, tepat Latvijā atradīsies daudz "aizdevēju", kas paprasīs priekšapmaksu 25-30Ls un ar to jūsu aizdevums būs nokārtots un protams, aizdevējs jums būs atteicis aizdot!
Uz šādiem lohiem šie aizdevēji arī dzīvo!
*************************************************************************************************************
Paši varat nopelnīt!
- uztaisiet SIA;
- izliekiet sludinājumu, ka esat kreditors un ka jūs neintresē cilvēku kredītvēsture (tas palielinās potenciālo lohu skaitu);
- sastādiet pakalpojuma līgumu tā, lai nevar piesieties un galvenais lai klients nevarētu pieprasīt atpakaļ iemaksāto komisijas naudu;
- izgatavojiet apaļo zīmogu;
- klienatam liekiet samaksāt par iesnieguma izskatīšanu 30Ls;
- pēc pāris dienām paziņojiet klientam, ka diemžēl aizdevums atteikts!
Pa dienu pie jums griezīsies cilvēki 10 un lūdzu 300Ls dienā un bez nodokļiem! Var lielākas ticamības pēc noīrēt kases aparātu un izdot čeku, lai klientam liktos, ka viss ir likumīgi!
DĀVINU IDEJU! LŪDZU UZ PRIEKŠU!

Z Zane Zane 13.06.2010

Ar Nigeeriju nevajag iesaistiities!! 100% kraapshana!!

M mareks 14.11.2011

ja mana sieva ari bija vinu klients parskaitija viniem naudu uz nigeriju bet atpakal dabuja neko.taka cilveki neticiet viniem vienu sumu samakasa nakosa paradas un ta visu laiku kamer tev vairs nav santima pie dveseles vini pazud ar savu dasno piedavajumu.

Pievienot atbildi