Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

TNT
Nenes Pats
E kiosks

Omniva - Omniva/ Atplēsts iepakojums un tās saturs

Omniva/ Atplēsts iepakojums un tās saturs Saņēmu sūtījumu no 220.lv caur Omniva, bet kaste jau bija atplēsta un tās saturs izvandīts un izņemts no iepakojuma! Kauns par šāda liela uzņēmuma nolaidību. Biju patstāvīgs klients, bet nu vairs nevēlos lai mūsu ceļi vēl kādreiz krustotos.

DPD - SLIKTS SERVUSS

SLIKTS SERVUSS Ļoti neapmierināts ar apkalpošanu. Prece 30-12-2020 tika nepiegādāta ar norādi ka pakomāti pārpildīti, sazinājos ar dpd caur facebook, palūdzu piegādāt šo paku jebkura Rīgas robežu pakomātā, uz ko nesaņēmu nekādu atbildi.. Tā mans bērns jaunajā gadā ir palicis bez dāvanas. Un tagad ir jāgaida 04-01-2021 lai saņemtu savu apmaksāto preci.

Omniva - Slikts klientu centra serviss

Slikts klientu centra serviss Neeksistējošs klientu centra serviss. Zvanu jau otro dienu, rakstu e-pastus un neviens joprojām neatbild. “Šobrīd visi operatori ir aizņemti”. Omniva zvanu servisā var klausīties tikai jauku melodiju nevis saņemt atbildes uz problēmām! Iesaku nemaz necensties sazināties ar Omnivu. Lieka laika tērēšana un klientu maldināšana.

Omniva - atbalsta serviss neeksistē

atbalsta serviss neeksistē Nesagaidot savu sūtījumu no Igaunijas, septītajā dienā nolēmu piezvanīt uz Omniva atbalsta dienestu. Neticēju, ka mūsdienās tā vēl var būt, taču - ne čatā, ne uz e-pastiem, ne uz telefona zvaniem neviens neatbildēja. Padoms citiem - pat nemēģiniet zvanīt - neviens neatbildēs. Es veicu 6 zvanus, tostarp 8.00 un 19.50, gaidot līdz 10 min. - velti!

Itella - Pilnīgs absurds, ne serviss!!!

Pilnīgs absurds, ne serviss!!! Šī ir mana pirmā sliktā atsauksme! Regulāri sūtu pakas no Vācijas, visiem vāciešiem ērti strādāt ar dhl, uz lv atnāk pa pāris dienām, bet itellas kretīni nekad nevar laikā atgādāt sūtījumu! Rakstu, zvanu, regulāri, pa vairākām reizēm vienai pakai un nu jau ir pilnīgs absurds - jau mēnesi man netiek piegādāts sūtījums, pie sūtījuma izsekošanas mūžīgie attaisnojumi - ārējo faktoru dēļ nebija iespējama piegāde, bet ironiski, ka mana reģiona kurjers nekad pat nav bijis manā ciemā, lai atvestu...

AtrisinātaOmniva - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Neizmantojat Omnivu kā piegādātāju no kāda internetveikala, apkalpošana - briesmīga! Šodien uz manu telefonu atnāca īsziņa, ka man ir pienākusi paciņa. Aizejot uz pakomātu un ievadot kodu, man parādīja "Tāds sūtījums nepastāv." Nolēmu iet uz mājām un sūdzēties Omnivai. Rakstīju čatā, zvanīju, neviens čatā neatrakstīja pēc 4 stundām un neviens neatbildēja pēc 3 zvanu mēģinājumiem, kuri ilga 10 minūtes katrs. Omniva pilnīgi ignorē zvanus un čata funkciju. Pakomāts: Omniva Rigas Dzelzavas ielas Mini RIMI Sūtījuma nr.: CE369098254EE

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Divas nedēļas nevar atvest ledusskapi, uzrāda ka atrodas kaut kur pārkraušanas punktā, bet vakar izsekojot sūtījumu, parādās, ka prece tiek atgriezta uz veikalu. Neko nepaskaidro un neinformē par preces atgriešanu uz veikalu. Vairāk nevēlos izmantot dpd.

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Paredzamā diena pakas sanemšanai 29.decembris, uz mājām. Cilvēks sēž visu dienu mājās, nu jau plkst. rāda 18:44 un joprojām nav ne ziņas, ne miņas. Skatoties online lapā, joprojām rāda piegādes dienu 29.decembri. Zvanot uz informatīvo tālrunu, 15.min. laikā tā arī neizdevās sadzirdēt dzīvu cilvēku. Cik zināms, kurjers, tomēr, iepriekš piezvana un provizoriski pasaka laika intervālu, kad varētu ierasties, bet tikai ne šoreiz. Pilnīga neziņa un no DPD pilnīgs klusums. Tāda attieksme nav normāla.

Latvijas Pasts - Pazaudēta vai nozagta paka

Pazaudēta vai nozagta paka Paka ar numuru rc821460931de pazuda pēc pieņemšanās Latvijas pastā. Trīs mēnešus saziņā ar Latvijas pastu vienīgā atbilde, ko viņi varēja sniegt: "diemžēl lielā sūtījumu apjoma dēļ Rīgas šķirošanas daļai neizdevās noskaidrot informāciju par sūtījuma statusu. Lūgums uzrakstīt Latvijas pastam kvalitātes vadības daļai adresētu pretenziju par sūtījumu, norādot sūtījuma numuru, pievienojot klāt pasūtījuma izdruku no e-veikala. " var būt jāraksta iesniegumu policijai nevis Latvijas pastam..

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Sütu dāvanas uz Spāniju,divas paciņas vienä dienā vienā stundā,bet tajä galā pagaidām saņem vienu un pėc svėtkiem varbūt otru😈kā tad viņas tiek šķirotas!?Izrādas ,kā pagadäs! Sabojāti svėtki man un meitai,paldies ! Lai arī jums ir tikpat jauki svētki ! Mani čeka nummuri -CC002772705LV -RR17918765LV SPĀNIJA ! ESMU ĻOTI VĪLUSIES,ARĪ SAVIEM DRAUGIEM PIRMS SŪTÏŠANAS IETEIKŠU APDOMĀTIES,VAI RISKĒT !

Omniva - Pazudis sūtījums

Pazudis sūtījums Pazudis sūtījums, kurš tika izsūtīts no Jēkabpils 08.12.2020. Izsūtīšanas kods ir cf023900798ee. Saņēmēja tel. Nr 29496931. Izsūtītājs tel. Nr. 29586539. Tika zvanīts uz Omniva telefona nr. Neviens neatbild. Tika rakstīt uz e - pastu, atbildes nav vairāk ks 7 dienas, kaut rakstīts kad atbild divu dienu laikā. Rakstīju jau sūdzības lv. Omniva atrunājas kad vainīgs esot izsūtītājs, jo pareizi iepakots. Bet nauda tika samaksāta gan izsūtītājam, gan pakalpojumu sniedzējam Omnivai. Paciņa ir aizvesta līdz Rīgas terminālam un tur pazuda.

Omniva - Zema līmeņa serviss jeb tāds nav vispār!

Zema līmeņa serviss jeb tāds nav vispār! Rakstu pirmo sūdzību savā mūžā, jo vienmēr esmu uzskatīJusi, ka visu var atrisināt pusēm savstarpēji vienojoties, ja vien abas puses ir ieinteresētas to darīt. Saprotu, ka uzņēmumam šis ir ļoti saspringts laiks: ziemassvētki un arī covid laiks, kad visi pakomātu pakalpojumus izmanto 3 reizes vairāk. Mana paciņa pie omnivas atrodas jau astoto dienu. Atbalstot Latvijas mājražotājus, biju pasūtīJusi skaistus dāvanu iesaiņojumus tuviniekiem domātajām dāvanām. Šobrīd dāvanas jau ir atdotas bez...

DPD - Paka nav piegādāta

Paka nav piegādāta Izlasīju pakas nr. 15505358515324 izsekošanas lapā: "we were unable to deliver the parcel as our driver could not gain access to the delivery premises to obtain a signature as a door Code was required", bet nebija tel. Zvana vai sms! 21.12. Paka nosūtīta atpakaļ uz Anglijas int. Veikalu! Un ko man tagad darīt? Jūsu serviss ir ļoti nedraudzīgs!

Omniva - Pazudis sūtījums

Pazudis sūtījums Pazudis sūtījums . Izsūtīts tika 08.12.2020 no Jèkapils uz Madonu . Zvanu uz Omnivas centru nevien man neatbild 20 minūšu gaidīšanas režīmā . Rakstiju è- pastu pagāja vairākas dienas . Atbildes nav . Sūtījuma kods CF023900798EE Saņēmējs 29496931. Izsūtītājs 29586539 . Ļoti esu vīlies par šo firmu . Es saprotu kad tagad ir ļoti noslogoti visas piegādes. Bet ir jau vairàk kā15 dienas 😤

Itella - Худшая служба доставки

Худшая служба доставки Отвратительный сервис! Я не понимаю, как эта компания до сих пор существует. Из-за неё, отпадает все желания пользоваться услугами Dhl. Заказала посылку из германии, которая была доставлена в Латвию уже через три дня. Но почему - то ителла не может доставить мне посылку уже как неделю. При этом посылка два раза уже загружалась в машину. Но до меня так и не доехала. На звонки они не отвечают точно так же как и на почту, где им было предложено забрать уже посылку самостоятельно.

Omniva - Preces nozagšana, piegades neizpildišana, zvanu un epsastu ignorešana

Preces nozagšana, piegades neizpildišana, zvanu un epsastu ignorešana Omniva status jau 2 nedēļas nodots. Piegādei kurjeram. Bet sūtījums vēl nav atnācis, kā arī uz vēstulēm neatbild. Pilnīgi ignorē savus klientus neceļ zvanus, neatzvana, neatbild uz epastiem, neatbild webchata neatbild facebook mesengeri. Pasūtot preci laicīgi decembra sakuma bija noradīta piegāde 1-2 darba dienas. Bet jau pagājušas 2 nedēļas kopš nodots piegādei. Nedz sms nedz zvanījusi nav, precez vērtība liela iphone 12 pro max. Tiks iesniegts par zadziby iesniegums valsts policija un Ptac

Omniva - Nepienākusī paciņa!

Nepienākusī paciņa! Sūtiju no internetveikala austiņas, pasūtīju 01.12.2020, piegādi izvēlējos omnivu, un nožēloju ka izvēlējos tiešo omnivu, jo savu sūtījumu gaidīju veselas 15 dienas, sāku domāt ka kautkas ir ne tā, un no omnivas ne ziņas, uzrakstiju internetveikalam, kurā sūtīju, un izrādās, ka omniva to jau ir aizsūtīJusi atpakaļ, man nezinot, ka sūtījums jau bija atnācis 03.12.2020, pilnīgi nevienas īzziņas no omnivas, ka sūtījums ir jau pakomātā. Bija tāda lieta ka 11.12.2020 man bija atnācis cits sūtījum...

AtrisinātaDPD - Nav atgriezta nauda par atteiktu kurjeri

Nav atgriezta nauda par atteiktu kurjeri Nujau laiku atpakaļ samaksāju par dpd kurjeri, bet nācas uzreiz atteikt. Sūtīju “support” vēstuli, ar domu atgriezt naudu, bet ziņas nav sūtiju vairākkart, nevienas atbildes par naudas atgriešanu... Kautgan viņu mājaslapā minēts, ka ir iespēja atgriezt naudu, taču neesmu saņēmis nedz atbildi, nedz naudas!

Omniva - Laikus nepiegādā preci

Laikus nepiegādā preci Omniva mājas lapa rakstīts kad piegādā 2-3 dienu laikā. Ir pagājis jau šo dienu termiņš, bet sūtījums vēl nav atnācis, kā arī uz vēstulēm neatbild. Vēlos saņemt ne tikai savu sūtījumu/paku, bet arī kompensāciju par sabojātiem svētkiem (dzimšanas dienu) un garastāvokli.

Omniva - Pazudis sūtijums

Pazudis sūtijums Pazudis sūtījums ar kodu cf023900798ee. Izsūtīts no Jēkabpils uz Madonu. 08.12.2020. Zvanu uz omnivas apkalpošanas centru neviens neatbild 20 minūtes gaidīšanas režīmā. Sūtīju e - pastu atbildes nav. Ļoti esu vīlies par šo uzņēmumu. Nevienam neiesaku. P. S. Arī iepriekš ir bijušas problēmas. Prece atnākusi cietusi. Acīm redzot paciņas tiek mētātas