www.sudzibas.lv Omniva Pazaudejas paka

Omniva - Pazaudejas paka

Mana paka pazaudejas 29.novebri bij Rigas Terminala katru dienu zvana omniva un katru dienu vini tejca ka bus šoden bus šoden bet nekas nau.man trešo rejze sutet pakas-L izmers un trešo rejze probleman.kas vispar noticejas ar omnivu un kapec pazaudejas pakas?

02.12.2022

Papildināts Omniva 02.12.2022

Es gribubu zinat kur manas paka kapec viņa pazaudejas un kad vispar es viņu sanemeju kas par bardaks vispar ?

Labdien,

Tuvojoties svētkiem, pieaug sūtījumu apjomi, kas var radīt sūtījumu ilgāku piegādi, īpaši M un L izmēra sūtījumiem. Par to esam arī informējuši klientus un aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai: https://www.omniva.lv/mums/zinas/visas_zinas/news/ka-sanemt-savu-sutijumu-atrak .
Lai sniegtu padziļinātāku komentāru par konkrēto gadījumu, lūdzu, precizējiet sūtījuma numuru, jo pēc aprakstītās situācijas to diemžēl nav iespējams identificēt.

Papildināts Omniva 02.12.2022

CE151729895EE KUR PAKA.KAS VISPAR MAN ATBILDI KUR MANAS PAKA?

Papildināts Omniva 02.12.2022

CE151729895EE KUR PAKA.KAS VISPAR MAN ATBILDI KUR MANAS PAKA?

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 02.12.2022

Paldies par precizēto sūtījuma numuru.
Redzams, ka sūtījuma piegāde ir aizkavējusies par 1 darba dienu, jo sūtījums Bauskas Pionieru ielas RIMI pakomātā nosūtīšanai ir ticis ievietots pēc izņemšanas laika.
Sūtījums šobrīd ir nodots prioritārai piegādei un tiks piegādāts šīs dienas laikā.

Atvainojamies par kavējumu.

Papildināts Omniva 02.12.2022

CE151729895EE ŠI PAKA NO 29 NOVEBRI STAV RIGAS TERMINALA JUS PARKO VISPAR RUNA.MENESI ATPAKALJ JUS MEKLE MANAS LILA PAKA 10 DIENAS. TAGAD ATKAL PAKA RIGAS TERMINALA UN ATKAL PAZAUDEJAS -KA JUS VISPAR STRADA.ES ŠODEN BUŠU ZVANA BEZTABU-VARBUT TAD JUS SKRIEN ATRADI MANAS PAKU.LAJ VISA LATVIJA ZINI KAS OMNIVA PAR SERVIZ

KADA BAUSKA JUS PAŠI NEREDZE KUR PAKA? RIGA TERNINALA STAV NO 29 NOVEBRI

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 02.12.2022

Sūtījums nr. CE151729895EE tika izsūtīts 29.11. no Bauskas Pionieru ielas RIMI pakomāta.
Ņemot vērā, ka tas tika ievietots pēc pakomāta norādītā apkalpošanas laika Bauskā, pēc standarta piegādes termiņiem piegādei bija jābūt vakardien, 1.12. Ņemot vērā, ka ir pieauguši sūtījumu apjomi, piegāde ir aizkavējusies par vienu darba dienu un sūtījums tiks Jums piegādāts tuvākajā laikā.

Papildināts Omniva 02.12.2022

ŠODEN MAN ZVANA NO OMNIVAS UN PATEJC KA ŠODEN 100% PAKA BUS PAKOMATA.BET NEKADAS PAKAS NAU CIK MAN VEL GAJDET KAPEC JUS RAKSTI NEZINU PARKO ES GRIBEJU ZINAT KAD ES SANEMEJU SAVU PAKU? UN MANAS PAKA NO 29
11.2022HADA NO 21-00 STAV RIGA TERMINALA.JU TIEŠAM TUR VISI STULBI SEZ PAR KO JUMS VISPAR MAKSAT AUGA ES NESAPROTU .VEL REJZ PRASU KUR MANA PAKA UN KAD EES TO SANEMŠU?

Papildināts Omniva 02.12.2022

JUS OMNIVA MAN ŠODEN ZVANA 11-00 PATEJC KA PAKA ŠODEN BUS PAKOMATA KA MANA PAKA PRIORITY. KUR PAKA NEKAD PAKAS NAU .RIT IEŠU UZ POLICIJU PIETIK MELO .

O

S svvipu 02.12.2022

tieši tāda situācija, jau nedēļu paka ir pārkraušanas terminālī un vakar pēc Omnivas vārdiem bija jābūt. Bet joprojām nav.

O Omniva 02.12.2022

Vajag zvaniet Beztabu viņi uzrejz atradi.laj visa latvija zini ka starada Omniva

Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 02.12.2022

Labdien,

Precizējiet, lūdzu, sūtījuma numuru, lai mēs varētu pārbaudīt situāciju.

S svvipu 02.12.2022

CE609179081EE

Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 02.12.2022

Sūtījums ir ievietots pakomātā.
Atvainojamies par kavējumu.

O Omniva 02.12.2022