www.sudzibas.lv DPD Rupji kurjeri

AtrisinātaDPD - Rupji kurjeri

Ļoti neprofesionāla, rupja attieksme pret klientu.netīšām satikos ar kurjeru, laikā kad izņēmu paciņu no pakomāta. Kurjers speciāli noparkojās tā, lai man grūtāk būtu izbraukt no stāvlaukuma. Uz prasību nobraukt malā, viņš tikai rupji noteica, ka nē. Nekad vairs neizmantošu Dpd pakalpojumus.

06.12.2022

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 07.12.2022

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot Paku Skapja adresi, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2023

Uzņēmuma DPD pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

T

Good Intentions 06.12.2022

Uķi puķi.. Pasaules naba atradusies.. Esmu gatavs derēt, ka kurjers noparkojās tā lai viņam ērtāk sūtījumus apstrādāt. Uz prasību viņam nav jaatsaucās, kā arī cik nopratu, tad izbraukt varēja.

T Thea 06.12.2022

Uki puki...neviens tavu viedokli neprasīja
Un izbraukt gan nevarēja, nācās gaidīt kamēr aizbrauc

Good Intentions 06.12.2022

Komentēt var ikviens bez jebkāda uzaicinājuma taču ja nepatīk, tad nav ko rakstīt sūdzību.

Good Intentions 06.12.2022

Vienkārši nevaru uzvert sūdzību nopietni. Skopi aprakstīta situācija un labākā daļa, ka kurjers speciāli bloķēja itkā nebūtu ko darīt un tikai tā iemesla dēļ tur atradās.

E eksperts1 06.12.2022

Pilnam komplektam vajadzēja vel pieminēt, ka esiet grūtniece, vientuļā māmiņa.