Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Maxima - Cenas

Cenas Доброе утро ) в магазинах я сталкивался со многим, взял товар и не сверил штрихкод и цена соответственно отличается. Сегодня взял один фарш и на кассе самообслуживания пробив его по коду цена оказывается различается. Вместо 1.73 евро как указано на фото аппарат внезапно выбил 2.16 евро, почему так мне объяснить не могли, типо эта цена завтрешней акции, а сегодня она такая ) следите за покупками и всеми ценами ) удачных выходных и покупок!

KOK pelēkie zirņi ar kūpinātu gaļu - Nepatīkama, rūgta garša

Iegādājos KOK pelēkos zirņus ar kūpinātu gaļu konservu bundžā veikalā Maxima. Atverot iepakojumu uzreiz jūtama ne visai patīkama smarža, kas vairāk atgādina kaķu barību, ne ēdienu. Tomēr metu iedomas pie malas un nolemju zirņus uzsildīt. Smarža joprojām neuzlabojas. Toties garša ir ārkārtīgi rūgta, atgādina degušas plastmasas vai gumijas smaržu (galīgi ne tā, kā tam vajadzētu būt). Arī neuzsildīti zirņi garšo tāpat. No ārpuses appētot iepakojumu, nešķiet, ka tas būtu kādā veidā...

Mego - Обман

Обман Сегодня последний день, когда я был клиентом этой сети. Постоянно сталкивался с отвратительным обслуживанием на кассах. Но сегодня была последняя капля. Мало того, что продали не по той цене, которая была на полке, так ещё и выбили в чеке лишнее. Передо мной закупалась бабка, которую обслуживали минут 8-10, потому как притащила на оплату все коммунальные счета. Опоздал из-за этого на встречу. Поэтому был очень злой и торопился, не смог проверить чек, обнаружил обман только дома. Магазин Kleistu...

Maxima - Prece veikalā - netiek pārdota

Prece veikalā - netiek pārdota 03.10.2017. veikalā Maxima TC Domina 8.15 vēlējos nopirkt Cukura cepumus. Kasiere nevarēja noformēt pirkumu, jo šāda prece nav reģistrēta. Informācijas darbiniece paskaidroja, ka veikals tikko sācis darbu. Tad - 8.35 tika iesaistīts kāds darbinieks, kurš meklēja preces kodu datorā, 8.45 pateica, ka nevar zināt cikos prece saņems kodu. Man bija jādodas uz darbu, tāpēc patiku bez pirkuma. Principa pēc atstāju arī pārējos pirkumus. Tā nav pirmā reize, kad šajā filiālē gadās starpgadījumi. Arī šorīt pirms manis pie informācijas bija cilvēki, kuriem pārdotas preces ar nepareizām cenām

Reaton/MC2 - Slikts serviss

Slikts serviss Uz dēla dzimšanas dienu mana sieva pasūtīja bērnu torti un es atbraucu tai pakaļ. Pārdevēja Nataša Mahotina atnesa torti absolūti neatbilstošā iepakojumā, kaste bija pa lielu un pati torte nebija piestiprināta no apakšas. Es paskaidroju pārdevējai, ka tādā iepakojumā būs ļoti grūti vest un atvest torti līdz gala mērķim veselu. Sekoja rupja atbilde, ka mazākas kastes nav. Es uzstāju un pēc 10 min tika atnesta mazāka izmēra kaste. Es gribētu pievērst uzmanību, ka pārdevējas Natašas Mahotina...

Maxima - Bojāta pārtika

Bojāta pārtika 27,09,2017 nopirku Maxima Mukusalas iela arbūzu, majas pārgriežot uz pusem paveras nepatikams skats, produkts no iekšas daleji jau bija bojāts un skabs, beigas ģimene bez naška un nauda izmesta veja. Vai tad tiešam nevar sekot produktu kvalitātei, arbūzu var griezt uz pusem un pardot, nu šitais ir galīgi garam.

AtrisinātaDobeles dzirnavnieks / Pilngraudu auzu pārslas - Некачественный товар (с насекомыми)

Некачественный товар (с насекомыми) В середине сентября (2017) в Даугавпилсе в магазине AIBE купила 4 пачки цельнозерновых овсяных хлопьев. Во всех пачках находились насекомые, маленькие, около 1-2 мм (названия, к сожалению, не знаю). Товар некачественный, пришлось выбросить!

Svaiga Gaļa,faseta Gaļa Iepakojumos,cuka,vista, Govs. - Maldināšana

Maldināšana Vai tiešām tikai es redzu ka visā svaigas gaļas produkcija veikalos ir špriceta ar kādu šķidrumu, kas palielina viņu svaru? Par ko mēs beigas maksājam? Cik to var ciest? Uzrakstīju Liepājā, bet domāju ši situācijā visur Latvijā, ja ne tad esat laimīgie.

Mego - Derīguma terminu neievērošana

Derīguma terminu neievērošana Veikala Mego, Rīga uz Saharova ielas 2. Visu laiku pardod preci kuraj beidzies derīguma termins. Siera nujinam ko nopirkām termins beidzas pirms 3 nedēļam. Mums atgrieza naudu, un pat neatvainojas. Šodien ir 18.09.2017 mēs nopirkam big lanc ar terminu 13.08.2017. Atkal mēnesis. Varbūt kads var uzrakstit kur var griezties ar sūdzību pret šo veikalu.

Rēzeknes gaļas kombināts .Cūku ribiņas BBQ marinādē - Es to uztveru kā krāpšanu

Es to uztveru kā krāpšanu Ja nevēlaties izbojāt savu brīvdienas vakaru dārzā, ar draugiem, silti iesaku neiegādāties šo produktu. Foto redzamais nekādi neatbilst patiesībai. Es protams saprotu, ka cūku ribiņas nozīmē arī kaulus. Taču es neiedomājos, ka tas nozīmē tikai, labi rūpīgi nomizotus ribu kaulus! Sarkana tur ir tikai marināde (mērce) ar dīvainu piesmaku (bet ok... Var būt veikals nebija pienācīgi uzglabājis) , kura gan pazuda cepšanas gaitā. Par šīm, grila ribiņām, prieks būs tikai suņiem, izcepot var kaulu...

LIDO - Cilvēku krāpšana, neatbilstoši darba apstākļi, noverdzināšana.

Cilvēku krāpšana, neatbilstoši darba apstākļi, noverdzināšana. Jāstrādā līdz 18h un ir bijis vairāk, slodze ir tik liela, ka cilvēki daudz slimo un apdrošināšana ir apsmiekls. Darba apstākļi ir vēl trakāki, ventilācijas nestrādā, grīdas slidenas, smagumi jāstaipa pašiem. Pieprasa kvalitāti, bet par darbinieku un viņa veselību netiek domāts. Nepatīk darbs, atradīsim kādu citu kurš būs gatavs strādāt attieksme. Darbinieks netiek novērtēts, priekšniecība pat atļaujās lamāties un citus nesmukus izteicienus uz darbinieka pusi. Unikāla firma!

Кетчуп Heinz - Редкостная кислятина за большие деньги, сделано в Голландии

Редкостная кислятина за большие деньги, сделано в Голландии Купили в "Максиме" по скидке, стоимость 1,72 евро, что дороже многих других, но есть ЭТО невозможно. На этикетке написано, что "100 г кетчупа изготовлены из 142 г помидоров", но вкуса помидоров там даже не чувствуется. Один сплошной уксус, кислятина жуткая. Не советую покупать и тем более давать детям. После первой же пробы без оглядки улетел в мусорник, среди отбросов таким продуктам самое место. Украинский кетчуп и даже "Спилва" в разы лучше и дешевле!

Rimi - Обман

Обман В "Котлетах из мяса КРАБОВ в желе" - вообще нет никаких КРАБОВ ! На наклейке ТРИ РАЗА БОЛЬШИМИ БУКВАМИ написано "KRABJU gaļa...", а на самом деле состав - какие-то рыбные отходы, бесконечные Е..Е.., крахмал, морковь, сорбат, бензоат и проч. дерьмо. Прямой и наглый ОБМАН ПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Вкус отвратный. Даже уличные кошки есть не стали.

Rimi - pircēju maldināšana KRABJU GAĻAS KOTLETES

pircēju maldināšana KRABJU GAĻAS KOTLETES KRABJU gaļas kotletēs nemaz nav KRABJU gaļas! RIMI jauns produkts "KRABJU gaļas kotletes želejā ceptās" - ir apzinātā pircēju MALDINĀŠANA ! Uzlīmē TRIS reizes LIELAJIEM BURTIEM uzrakstīts "KRABJU ģaļas..." "KRABJU gaļa" ... bet sastāvā - nezināmās izcelsmes zivju atkritumi, bez skaita E.. E... E..., ciete, burkāni, sobats, benzoāts utml sudi.

Rimi - Cilvēku maldināšana

Cilvēku maldināšana No Annas baznīcas braucu uz Rimi Vivo centru un 22:54 tiek aizslēgtas veikala durvis...bezpreģels kaut kāds, lai tad darba laiku raksta līdz 22:54, nevis 6 minūtes ātrāk ver durvis ciet...saprotu, ka darbinieki vēlas ātrāl tikt mājās, paēst, nomazgāties un izgulēties, bet citi vēlu no darba pārnāk mājās...citiem šīs minūtes ļoti svarīgas! 17.08.2017.

TOP Partika - Saldējums paciņā saspiests, sadrupis, smirdīgs ar lielu, spalvainu pelējumu.

Saldējums paciņā saspiests, sadrupis, smirdīgs ar lielu, spalvainu pelējumu. Šorīt nopirku ģimenei saldējumu, divus big un vienu citu. Atverot konstatēju, ka saldējums it kā saspiests, citādas formas, kā parasti, no paciņas nāca pelējuma smaka. Konstatējām, ka uz tā ir liels pelējums ar pūku... Šajā veikalā gadās plauktā redzēt arī vistu muguriņas zaļganā krāsā un bieži kārtīgi iebojātus augļus, pat puse no augļa sapuvis! Un kur vēl mušiņas apkārt.

Hesburger Krasta ielā - Fri kartupelīši.

Fri kartupelīši. Tā kā pati strādāju Hesburger jau gadu, zinu kadiem ir jābūt fri kartupeļiem. Bet tie kurus sanēmām bija noteikti jau stāvējusi kādu pus stundu. Mērcīti kuru biju pasūtījusi neiedeva. :) saprotu bija gandrīz jau 01:00 visi nogurusi. Bet par ko maksājam naudu?!?!

a/s Tukuma piens, piens "Baltais " - Dīvains piens.

Piens vienkārši briesmīgs.Iegādājāmies veikalā "Lats", Viesītes pilsētā. Piens Ož pēc kūts mēsliem. Reāla AMONJAKA smaka. Iegādājāmies vakar 07.08.2017, šodien atvērām, termiņš uz pakas rakstīts 11.08.2017. Bijām pirkuši jau arī agrāk šo pienu, bet kaut ko tādu pirmo reizi redzu.

Akhtamar - Ēdiena kvalitāte un apkalpošana

Ļoti iepatikās Šašliks Daugavpils pilsētas svētkos, pats Saimnieks cepa un garšīgi paēdām, bet... kad nolēmām apmeklēt Restorānu Rīgā Matīsa ielā bija liela vilšanās. 1. Tas kas parādīts Menue, nav pieejams, jo vistas gaļa esot aizvesta uz citu pasākumu un pietrūkst garšvielu citu ēdienu pagatavošanai. Pie tam par to paziņo, pēc pasūtīšanas un gaidīšanas pie vīna glāzes. 2.Jēra gaļa (15 EUR) bija apdedzināta un daudz kaulu, pēc kuras pus dienu dedzināja kuņģus. 3. Liellopu gaļa garšoja pēc...

ELVI - На витрине одни цены, а на кассе совсем другие. Две позиции.

На витрине одни цены, а на кассе совсем другие. Две позиции. Магазин в Лиепае на ул. Ригас. В 16-58 на витрине стоят цены вчерашней акции. Товар мне не отпустили. Заведующая сказала, что она не виновата. Две позиции Персики на витрине-1,09, а на кассе1,45. Бананы на витрине 0,99, а на кассе1, 32. По чеку сделали возврат и я ушла из магазина с испорченным настроением и без покупок. Пошла в другой магазин. Это обман. Из-за таких горе-продавцов, всех считают ворами и обманщиками.