LV RU
www.sudzibas.lv Valdori Produkta kvalitāte

Valdori - Produkta kvalitāte

Vairākas reizes ir nācies iegādāties šī uzņēmuma ražoto produkciju Rimi lielveikalu tīklā, tad nu lūk - pēdējās divas reizes iegādājoties "Smeķīgo gaļu" es principā iegādājos neēdamu speķi ar mazliet liesās gaļas (bilde pievienota).
Tā kā produkts tiek tirgots iepakojumā no ārpuses nav iespējams redzēt kāda gaļa tiek iegādāta, bet bildē redzama ir kaut kas cits. Es nudien ceru, ka šie negodīgie tirgoņi pārdomās produkta kvalitāti un novienādos to gan uz ekrāna, gan pašā produktā. Es neiesaku iegādāties šīs kompānijas produkciju, jo tā neatbilst standartiem un kvalitātei. Pašā sākumā prdukcija atbilda "Smeķīgajai gaļai" , tagad nē.
Ja tādā garā turpināsiet, tad drīz jūsu produkciju neviens nepirks, jo sūdzību skaits palielināsies un to ir viegli izdarīt - vairot antireklāmu. Padomājiet, pirms ražojat nekvalitatīvu produkciju.

An

Komentāri (2)

Lai cik būtu nežēlīgi sagraut šī cilvēciņa ilūzijas, un ielauzties viņa jaukajā pasaulītē, kur bērnus atnes stārķis, olas ražo automāts, bet gaļu iegūst no... Piedod, bet tavs "Smeķīgās gaļas" gabals ir no cūkas, kura vēl pirms divām nedēļām jautri rukšķēja kādā Polijas fermā. Jā, jā īstas cūkas! Viņas, tāpat kā cilvēki, nav pilnīgi vienādas, viena ēd ātri, cita lēnām un mazāk, tāpēc vienai cūkai tauku slānis izaug biezāks, citai plānāks. Firmas standarti un tehnoloģiskās kartes nosaka no kuras cūkas ķermeņa daļas ir jāgatavo attiecīgais produkts, nevis cik treknai jeb liesai ir jābūt cūkai. Tā ka, produkts atbilst gan valsts, gan uzņēmuma, gan HCCP kvalitātes standartiem, bet AndraSh iedomātie standarti nevienam nav saistoši. Kas attiecas uz neatbilstību bildei iepakojuma noformējumā, tad priecājies, jo tas mazais gabaliņš, kas ir uz bildes derētu tikai vienas sviestmaizes pagatavošanai.
Un kas par dauniski frāzi "neēdamu speķi"?! Kopš kura laika speķis vairs nav ēdams?! Pašpasludinātais "kvalitātes eksperts".

An AndrisSh 02.07.2018

ANALītiķi, man ir pilnīgi vienalga no kurienes gaļa vesta - LV, RU, PL, ja tā atbilst standartiem un uzņēmuma prasībām, un atbilst dzīvnieku pamatnostādnei - būt garšīgiem. Šajā konkrētajā gadījumā, ja tu māki lietot interneta pārlūku, tad šī uzņēmuma saitā atrodi kāda izskatās Smeķīgā gaļa (kautvai vizuāli) un tad pasaki cik tā ir līdzīga tai, ko iegadājos veikalā es.
Šī ir krāpniecība, proti pārdotais produkts neatbilst attēlā norādītajam. Ir sūdzība iesniegta, šo produktu es personīgi vairāk nepirkšu un neiesaku to darīt citiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes