www.sudzibas.lv Valdori Drausmīga kvalitāte, cieti un asi kauli desā

Valdori - Drausmīga kvalitāte, cieti un asi kauli desā

Iegādājos Valdori karsti kūpinātu servelādi pārtikas veikalā. Kad biju griezis to servelādi, nazis trāpīja uz kaut ko cietu. Tas izrādījās kaula gabals. Pēc tam es biju atradis, ka tādi kauli ir visā desā! Desa ir pildīta ar nelieliem, bet cietiem un asiem kauliem. Un kas lai notiktu, ja es tos kaulus nebūtu pamanījis? Nu, vai gaļas kombināts Valdori grib saviem pircējiem zobus sabojāt? Tas taču nav zivs, bet desa! Ārprāts! Nekad neesmu redzējis tādu drausmīgu attieksmi pret pircējiem.

15.05.2021

S smukulis 15.05.2021

Beidziet pirkt desas, ir daudz citas labas lietas, ko ar to aizstāt

G grumpy 15.05.2021

Tā tak vecā “labā” “Ramata” produkcija - pilnīgs mēsls, ko pat cūkām nedrīkst dot.

Tieši tā. Es kādreiz iegādājos šīs firmas kupātus (sudzība par tiem ir šinī portālā). Tak pat mans suns tos neēda.