www.sudzibas.lv ELVI Veci produkti

ELVI - Veci produkti

9. Augustā elvi veikalā, kas atrodas bauskā nopirku laimas konfekšu kasti "prozit". Tajā pašā dienā konfekšu kārba tika atvērta. Liels bija pārsteigums, ka puse no konfektēm bija ar lieliem caurumiem (vairāk līdzīgas bedrēm) no kuriem izlijis viss liķieris. Tajā pašā dienā devos uz veikalu, kur parādīju, ko viņi man ir pārdevuši. Veikalā bez vārda runas man iedeva jaunu "prozit" konfekšu kasti. Bet atverot to mājās, konfektes bija tieši tādas pašas kā pirmajā kastē vecas un bojātas. Tāpēc nezinu ko domāt, jo veikalā telpas ir vēsas, otro kasti man iedeva nevis no plaukta, bet atnesa no noliktavas. Varbūt tomēr veikalā šmaucas un tirgo vecu preci ar izlabotiem termiņiem. Katrā ziņā šo veikalu es vairs neapmeklēšu.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 24.08.2018

Labdien!

Paldies, ka informējat mūs par šo situāciju. Esam sazinājušies ar produkta ražotāju un secinājuši, ka, visticamāk, problēma ir radusies kādā piegādes vai uzglabāšanas posmā, kam par iemeslu var būt Latvijai netipiski karstais laiks.

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Veikals, bez šaubām, atgriezīs naudu vai samainīs preci vēl vienu reizi.

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI.

I

E Elīna Jansone 15.08.2018

Veikals jau never vaļā iepakojums , tad jau šī sūdzība vairāk atiecināma uz Laimu.

Kolta 15.08.2018

Diez vai Elvi ražo tagad Laimas produkciju. Ka ar terminu viss ir kartiba, tad kāpēc nepārdot?!

C critical thinker 15.08.2018

varbūt izkusušas vedot. visādi gadās. veikalam jau varētu likt mieru, ne viņi speciāli kausēja, ne pārmarķēja datumu

WТF 15.08.2018

Dzirdēju, ka Laimā strādā zemākās kastas pārstāvji, varbūt viņi vainīgi?

retas_sudzibas 22.08.2018

Katrā tirdzniecības vietā ir tirdzniecības pārstāvji, kuri atbild par konkrētu produkciju. Pats veikals šīs preces tikai pārdod, nevis atbild par to kvalitāti.
Šajā gadījumā vēršaties pie pašas Laimas.