ELVI - Slikta darba vieta
Strādāju Elvi. Manā dzīvē līdz šim nav bijusi tik slikta pieredze. Uz darbu jānāk stundu pirms atvēršanas 06:30. Jāstrādā katru dienu 13,5 stundas. Darbiniekus tur nenovertē arī tos, kas dara savu darbu. Tikai tajā brīdī, ja esi gatavs strādāt 240h mēnesī, tad gan Tu būsi labs. Taču tad Tu neredzēsi savus bērnus un ģimeni. Vai arī Tu esi kāds radinieks, tad arī Tev būs vislabākā likme un vēl degvielas kompensācijas. Taču pārējie ir pārējie. . Vai kādu tas uztrauc? Galvenais ir bizness. Sauklis par savējiem ir galīgi garām jo par darbiniekiem tur nedomā vispār. Darbs ir ļoti smags, preces ir ļoti daudz smagumi ir jāceļ ar rokām ,piens,limonādes, gaļa paralēli jāstrādā kasē un jācep bulciņas un viss notiek darba laikā un nāk pircēji. Kasieris pelna 5,2 € vai tas nav apsmiekls? Ko tad tur var saņemt pēc nodokļu nomaksas un kā ar to izdzīvot. Nav brīnums, ka šajā tīklā ir tik daudz brīvas vakances. Cilvēks atnāk, pastrādā saņem algu 5,20×160h un domā vai viņam to vajag. Bulings, pazemojumi no reģionālā tas būs kā bonuss klāt pie ikdienas vājprāta. Bezmaksas pusdienas. Tu nevari ēst to,ko Tu gribētu ir jāēd to,kas ir vecākais un ja Tev negribās ēst no nocenotā plaukta, tad neko, ēd par savu naudu vai vecās bulciņas .Tas ,ka pusdienas ir par brīvu ir apsmiekls. Sliktākā darba vieta manā pieredzē. Neiesaku.
Komentāri (1)
Veiksmi jaunā darbā. Daudzās vietās vispār nav bezmaksas pusdienas.