www.sudzibas.lv Sky Atteicās pieņemt atpakaļ bojāto preci

SKY - Atteicās pieņemt atpakaļ bojāto preci

Ļoti nepatīkamu situāciju pārdzīvoju vakar veikalā Sky Krasta ielā. Vakar vīrs nopirka 2 cēsvaines alus pudeles sky veikalā. Atbraucot mājās un ielejot alu glāzē, konstatēja, ka tas ir sabojāts. Atvēra otro pudeli un arī tam tāds pats stāvoklis. Visu saprotams, vasara, kam negadās. Vīrs aizbrauca līdz veikalam (dzīvojam praktiski pāri ceļam) , lai atgriezt alu un te es biju ārkārtīgi izbrīnīta un sadusmota! Runa iet par smieklīgu summu - 3.58eur, bet veikals ne tikai neatvainojās, bet arī tirdzniecības vadītāja vineta ragaine atteicās alu pieņemt, aizbildinoties, ka derīguma termiņš ir labs un atpakaļ pudeles viņa nepieņems. Rakstiski uzrakstīt, ka atsakās pieņemt bojāto preci atpakaļ viņa atteicās. Arī piekrišanu uz audio ierakstu neiedeva. Un treknākais punkts bija tas, ka veikalā uzdrošinājās pateikt, ka "ziniet, ja jūs vispār varētu atļauties iepirkties mūsu veikalā, jūs nebrauktu uz šejieni 4 eur dēļ". Nopietni? Es uzrakstīju veikalam fb lapā un lūdzu arī personīgu zvanu no vinetas ar atvainošanos. Saņēmu atbildi, ka viņi pieņema lēmumu atgriezt man naudu, bet man pašai ir jāzvana veikala vadītājai (atkal pazemoties?) , lai vienoties, kad varu piebraukt un saņemt naudu atpakaļ (ko es protams vairs nedarīšu, tā pat, kā arī neiepirkšos šajā veikalā) . Tas bija vienīgais risinājums! Un tā dēl vajadzēja bojāt vakaru manai ģimenei? Ļoti interesanta politika.

L LenaSav 28.06.2018

P.S. Cēsvaines alus gan uzreiz atvainojās, kad uzzināja par situāciju un solija partiju izņemt no apgrozījuma. Par ko viņiem liels paldies!

WТF 28.06.2018

Cēsvaines alus? Pirmo reizi par tādu dzirdu

Un? Priekškam tu šeit to uzrakstīji?

Tas, kuro reizi tu par cēsvaini dzirdi, mūs neinteresē.

"Tas, kuro reizi tu par cēsvaini dzirdi, mūs neinteresē." - runā par sevi, labi!? Ne jau visiem ir tik zems IQ.

Kāds sakars... Ko? Man ir zems IQ jo nevienu neinteresē viņa zināšanas par cēsvaines alu? Kādā pajolu sētā es tiko tiku iekšā?