www.sudzibas.lv Mego Neievēro higiēnu,bojātas preces,pārdod vecu gaļu

Mego - Neievēro higiēnu,bojātas preces,pārdod vecu gaļu

Mego uz Biķernieku ielas 98 strādā cilvēki kuri neievēro higiēnas prasības. Rokas nemazgā visur nogrāpstās un pēctam ar tādām pašām rokām aiztiek atvērto preci, un pēctam ar netīrām rokām nogrāpstīto sieru vai gaļu viņi fasē iepakojumā, un veco gaļu kam jau termiņš 1 vai 2 dienas vecs viņi maļ maltajā gaļā un pārdod, un cilvēki domā O svaiga gaļiņa. Sieram beidzies termiņš, a viņi vienkārši pārfasē un uzliek kautkādu lielāku datumu un lai tik pārdodas. cīsiņi pat ir bijuši zaļgani iepakojumā,zivju preces arī ir daudzreiz bijis kad ir kautkur atplīsis vaļā un smird pēctam pus nodaļa eļļa notecējusi no tā iepakojuma. Cenas arī daudzām precēm nepareizas. Veikala vadītājai arī pofig uz visu , un vecākās pārdevējas " Larisa Papiņa" un "Vera Makrecka" lamājas uz saviem darbiniekiem ar rupjiem vārdiem un aiz muguras aprunā , un pasmejas kopā ar citiem, Kopumā varu pateikt ritīgi cūkas! Nekārtīgs veikals!

K

Ļauj minēt - atlaida par dzeršanu jeb darba kavējumiem?

J Jelena123543 16.01.2019
Slikts serviss

Lūgums pievērst uzmanību sistemātiski nelaipnai attieksmei pret pircējiem "Mego" veikalā Līvciema iela 46, pārdevējas Nr.26356762