Reitings Pārtikas produkti

Gaļas Nams Jēkabpils
PTC
100%
Selga

Rimi - Плохой сервис, обман покупателя.

Плохой сервис, обман покупателя. Вчера забыла на кассе купленный сыр. Сегодня вернулась за забытой покупкой, но, несмотря на то, что у работников магазина была запись о забытом сыре, я назвала стоимость, сорт сыра, указала, где забыла , мне мою покупку не отдали,т.к. я выкинула чек. Дело происходилао в большом Рими на улице Дзелзавас .

Rimi - Attieksme

Attieksme No rita ieejot spice rimi veikala paņemt konditoreju vienmer nelaipnas darbinieces kko bubina... Sorit iegaju panemt bulcinu izveleties gribeju brunaku... Kkada aziatiska izskata sieviete saka mani krieviski lamaat es vinai saku es nedrikstu nemt to bulcinu kuru pati gribu... Ta jau ir kkada 2-3reize... Ieprieks vienreiz ieeju gribeju pajautat vai varu panemt svaigaku maiziti nee atcert asa tonii vinas nav gatavas... Ludzu izlieciet klientiem svaigas maizites neviss stundu nostavejusas... Un...

Hartvik F, Gaļas pārstrāde - Nekvalitatīvie produkti

Nekvalitatīvie produkti Уважаемые покупатели! Вам к сведению хочу сказать, что с 2017 года магазин хартвиг испортился, продают просроченные продукты, особенно это касается кулинарии. Купила сдобу. Просто ужас, ватрушки кислые, остальная сдоба не первой свежести, печенье с червяками внутри, даже элементарный салат из свежей капусты просроченный. В приложении чек, где купила 2.02.18 а срок годности до 28 января 18года. При покупке проверяйте не только срок годности но и внешний вид и запах.

Sia Pļaviņu Delikateses IB - Slikts serviss

Kā uzņēmumā, kur jāstrādā ar klientiem, var strādāt tik rupja pārdevēja? Kauns īpašniekiem! Vai tiešām ar tik pretīgu attieksmi pret pircēju, kā uzvedas šī ķundzīte savos gados-nekādus pieklājības standartus nav iemācijusies? Ja pircējs redz, ka notiek reāla šmaukšana un tiek pārdota prece par lielāku cenu, nekā redzams cenu zīmē-tad kāpēc jāpaliek rupjai un jāstrīdas ar pircēju? Galu galā taču jūs saņemat algu par savu darbu, nevis pelnat-apšmaucot pircējus.

Maxima - Labs serviss

Labs serviss Labdien! Vēlos paslavēt Maxima, Imantas (trolejbusu galapunkta) kasieres, it īpaši Tatjanu. Strādā ātri, precīzi un var "pa ātro" parunāt :) Superīgas - viņām vajag algas pielikumu, jo no veikala ar smaidu aizeju, atšķirībā no blakus esošo Mego, kur strādā kaut kādas jaunās, kuras atģuļas krēslos, it kā skatītos video vai strādā kā uz pohmeli.

Mego - Krāpšana ar iepriekš svērto preču svariem

Krāpšana ar iepriekš svērto preču svariem Iegādājos fasētu, iepriekš svērtu cūkgaļu, ap 600g, 2.99 eur/kg. Pie kases izsita kā 3,6kg un 2 eur vietā 10.88 eur čekā. Pēc tam pamanīju, atdeva atlikumu, kasiere darbojās veikli, bez pārsteiguma, varēja manīt ka šāda situācija nenotika ne tuvu ne pirmo reizi.

Biezpiens 5%, 180g "Valmiera" - Krāpšana

Krāpšana Каждый раз в пачке не хватает от 5 до 12 грамм, творог тоже мокрый и скорее всего чистого продукта в пачке еще меньше. Правда, сама пачка с упаковкой весу соответствует, но после того, как молочные продукты подорожали, как-то не хочется покупать целлофан с лишней водой по цене творога. Если этот недовес умножить на количество произведенной продукции, то это самое настоящее мошенничество!

TOP Partika - Bojajums, Puvums

Bojajums, Puvums Labrīt. Šodien iegādājos Bio Krievijas sieru top veikala, kuru apmeklēju lojāli jau gadiem, un gandrīz nekad bav bijušas problēmas. Šodien notika kas nepatikams, nopirku sieru uz akciju, no €1, 29 uz € 0.99, Liepājas veikala kas netālu kurmajas prospekta. Un pēc stundas iedevu savam 2 gādniekam, un draudzenes 2 gadus vecam bērnam. Biju atvērusi tikai augšdaļu kad devu to bērniem, tad atverot līdz galam tik ieraudzīju ka siers kārtīgi sapelējis, un termins ir tikai līdz nākamajai dienai. Loti...

Gemoss Preces un iekārtas bāriem un restorāniem - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikts serviss, darbinieki viens par otru nezina neko. Pie viena pasūtīju preci, ko solīja piegādāt nedēļas laikā, diemžēl vārdu nepiefiksēju un pēc tam neviens vairs nezināja ne pie kura tas bija un katrs saka ko citu vai iespējams vai nē pasūtīt preci, savienoja ar kādiem pieciem cilvēkiem pēc kārtas, katrs sūta pie cita, kā arī vēl smejas par mani, ka vēlos nopirkt nestandarta preci, kas citur Eiropā ir pieejama jebkurā veikalā. Mūsu uzņēmums šajā firmā vairs pasūtījumus noteikti neveiks un neiesaku nevienam!

TOP Partika - Bojājums

Bojājums Nopērku jogurtu. Taisu vaļā un tur hops dzeltens brìnums. Vakar arī nopirkām mandarìnu - tāda skābuma piegarśa. Tāda sajùta,ka vecākās lietas pērku,kas ir pieejamas. Ļoti nesmuki. Gurķiem marinētajiem arì nav piegaršas kā arī pārdevēju attieksme dažreiz vakaros tāda aptuveni. Ko tu te meklē. Ej prom

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien iepirkos T/c Mols Rimi, un no šī veikala iznācu ar sabojātu garastāvokli un negatīvām emocijām, - vai tā ir jābūt pēc veikala, kurā es iepērkos regulāri un visa mūsu ģimene tur atstāj savu naudu? Problēma bija tāda, ka līdz algai mums ar meitu nebija palikusi nauda, tāpēc izkratījām krājkasīti, tur bija 10, 20 un 50 centu monētās 18 eiro, ar kuriem kasē norēķinājos par pārtiku. Kasiere bija ļoti neapmierināta, nelaipna, lika, man justies pazemotai un mazvērtīgai. Bet vai nauda monētā...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikta apkalpošana, produkts pēc tā , kad bija noskanēts kasē, tika iemests gandrīz Man, pats esmu lidostas darbinieks, un nesaņēmu darbinieku atlaidi! Pārdevējs runāja rupji, nē labdien , nē uzredzešanos... es neapmierināts aizgaju, vairs negribu tur atgriezties! Cik zinu tas bija, tā Narvesena saimnieks!

Baltais - Nekvalitatīvs produkts. Zili piemaisījumi pienā.

Nekvalitatīvs produkts. Zili piemaisījumi pienā. Nopirkām pienu baltais 2%. Attaisījām vaļā. Labi, ka nepielējām kafijai, jo tad nebūtu redzējuši, ka pienā peld ļoti daudz zilu piemaisījumu punktiņa lielumā. Mazais puika gribēja dzert tikai pienu un ielēja to glāzē. Pa virsu peldēja zilie punktiņi. Ieskatījāmies pudelē... Tur arī varēja redzēt daudz zilo piemaisījumu. Čeku veikalā nepaņēmām, tāpēc pienu izlējām vairs nekad nepirkšu baltais produktus. Nekādus!

Rimi - Просроченный продукт

Просроченный продукт Сегодня 11.01 в RIMI по адресу Maskavas 400 купили печенье Saldā Pērle, а оказалось, что печенье просроченное. К сожалению чек не сохранила, впервые за всё время, как знала. ))) Ранее с таким не сталкивались и это очень досадно, так как теперь доверия к магазину нет. Доказать мало что можно в такой ситуации, так как нет чека, но теперь будем бдительны! Кругом обман! )))

Maxima - Bojāti produkti tiek piegādāti Emaxima

Bojāti produkti tiek piegādāti Emaxima Regulāri iepērkos Emaxima. Ik pa laikam tiek piegādāti bojāti avokādo, mīksti no ārpuses un iekšā pārgriežot melni, sapuvuši. Uzņēmums mīkstus avokādo sauc par gataviem un saņemot bildes ir gatavs atgriezt 50% summas. Emaxima ir labs veids kā tikt galā ar bojātu produktu noliktavu, no tiem kas saņēmuši bojātus produktus tikai daļa pieprasa atgriezt naudu un tie kas protestē dabū 50% atpakaļ.

Saules ieleja - Smirdīgs kulinārijas izstrādājums

Smirdīgs kulinārijas izstrādājums Šodien saules ielejas veikalā, Dzirnavu Ielā Kuldīgā, nopirku kotletes "klidziņa". Kaut ko tik pretīgu vēl līdz šim nebija gadījies tur nopirkt. Neizteiktas izcelsmes gaļa, rīsi klāt nebija, lai gan iepriekš vienmēr bijuši, garšvielas nekādas. Uzsildīju-smird.

Daugavpils Olimpiskajā centrā uzstādītie pārtikas automāti - Pārtikas automāta bojājums

Pārtikas automātā iestrēga, bērna apmaksātais produkts, kas neiekrita izsniegšanas tvertnē. Zvanījām un rakstījām uz norādīto tālruni, bet neviens neatbildēja. Prasījām apkalpojošajam personālam, ko darīt, viņi paraustīja plecus, turpiniet zvanīt, bet kam zvanīt, ja ne viens neatbild ne uz zvaniem ne uz sms. Kāda var būt runa par patēriņa tiesībām.

Vitamīnu pastnieks - Обманщики.

Купил вчера 05.01.18. орешков в проходном прилавке Vitamīnu pastnieks в т.ц. ZOOM на 3.50. Не советую у них покупать фисташки - ( гнилые, червивые , пустые и пересохшие). Выкинутые деньги одним словом. Советую не испытывать другие их товары не поря себе здоровье и нервы просто проходите мимо них . И чек не торопятся выдать. Обманули они меня в т.ц. ZOOM.

Spilva - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Ļoti iegaršojās grilēta marinēta paprika, ko pirkām bieži. Uz šo jaungadu veikalā "Azur" iegādājāmies vairākas burciņas, bet atverot, no paprikas izveidojās putrveidīga masa. Pirms atvēršanas vizuāli nekādu izmaiņu nemanīju, bet glumā izjukusī konsistence prieku neradīja. Žēl. Vairs neriskēsim.

Narvesen - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Šodien, 28.decembrī ieskrēju Aspazijas bulvāra Narvesen paņemt maizīti pirms došanās uz universitāti. 2 jauni puiši pie kasēm - ieliek sildīties maizīti un gandrīz tikpat ātri izņem ārā. Ietin salvetē, lai uzreiz nepamanītu, ka maizīte vienos melnumos , jo nav tīrīts sildāmais. Kā arī protams no siltuma ne ziņas, ne miņas.