www.sudzibas.lv BETA Bojāta Prece

BETA - Bojāta Prece

Pirku cīsiņus 8.01.2019 derīgi līdz 19.01.2019
veikalā “beta” Ķengaragā, Rušonu ielā! Prece jau kuro reizi ir sabojāta, pilnīgi sapuvuši - šoreiz cīsiņi - nav pirmā reize, iepriekš tika tur pirkti arī sieriņi “baltais” un katru reizi kā mēs ar ģimeni tos nopērkam tur - tie ir kapitāli sabojājušies, lai gan datums ir derīgs vēl pāris dienas vai pat nedēļas! Drausmas

D

really? 10.01.2019

Es jau sajaa etiketes redzamaja dalaa vien 8! E saskaitiiju. un ko taadu est un gimeni barot?
Pec pelejuma gan tas isti neizskatas,nez,neesmu ciisinjedajeksperts.

D Daina123 10.01.2019

Kas tad ir zaļie pleķi? Un glumā baltā virsma?

C critical thinker 10.01.2019

KATRU REIZI kā mēs ar ģimeni tos nopērkam tur - tie ir kapitāli sabojājušies
----
kāpēc jūs turpināt iepirkties tur?
otrkārt - nesiet atpakaļ, prasiet apmaiņu/naudu

D Daina123 10.01.2019

Cerēju, ka bija sakritība, sūdzēties negribējās, bet takā tas nebija jau pirmo reizi palika skumji, jo reāli tā var saindēties!

K Klientamnavtaisnība 10.01.2019

Diemžēl, betā ir nesvaigi produkti. Vai viņi tur ekonomē uz glabāšanas tēriņiem vai kas... bet man arī ir gadījies iegrābties bojāto. Un tieši betās...

Rīgа 10.01.2019

Vārds Beta nozīmē otršķirīgais. Un piedevām vēl elitārajā Ķengaragā