Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Labais Veikals - Slikts serviss

Slikts serviss Šausmīga apkalpošana. Bojāti augļi.. Kasieres klačojas, nepalīdz izvēlēties alkoholu; pateicot ka tagad aizņemta in neviens nevar palīdzēt. KasĒ bij daudz pircēju, otra kase bez pārdevējas, kura tāja laika klačojas par visu, jo kāmēr stāvēju visu par visiem uzzināju :D stāvēja kasiere gandrīz pie kasēm, bet apkalpot nevarēja, bija citas "darīšanas". Plaukti pustukši.. veikals drausmīgs!

Maxima - Отравление креветками.

Отравление креветками. Купила в Максиме отварные креветки Ванабей,которые придаются в рыбном отделе на льду.Сразу после трапезы появилась тошнота и ощущение остановки желудка.Через буквально 10 минут появились резкие острые боли в районе желудка и кишечника.Температура упала до 35.9,озноб.Затем начался жидкий стул и рвота.Всю ночь пила соду и уголь и организм ародолжвл чиститься.Слава Богу к утру стало полегче.Отравление морепродуктами это жесть!

Maxima - Nepareizs preces svars 2kg vietā ir 500gr

Nepareizs preces svars 2kg vietā ir 500gr 17.11.2018. Kaugur Maximā Talsu šoseja 25 pirku akcijas mazo vistas fileju cena 3,00 kilogramā ,nopirku neattaisītu iepakojumu pie 2kg summa 5,81,tad palūdzu iesvērt arī atlikumu no vitrīnas ,kur bija kādas 10 gb. Mājās konstatēju ka uz abām pakām ir uzlīme ar identisku svaru un cenu.Lai gan otra paka svēra 541 gramu. Zvanīju uz veikalu , ieteica atvest preci, bet dzīvoju 25 km attālumā protams nebracu,bet esmu apšmaukta par apmēram 4,30. Pielikumā attēli un čeks. Un jā neattaisītais iepakojums laikam bija pēdējais , pārdevēja atnesa no noliktavas speciāli man.tel 29187869 Inese

Rimi Mārupe - Maksa par iepakojumu

Maksa par iepakojumu 16.11.2018 Mārupes Rimi pārdevēja iesvēra 1122 gramus kūpinātas gaļas salātus. Pie pašapkalpošanās kases noskenējot svītu kodu un novietojot preci tai paredzētajā vietā, ekrānā parādījās teksts ka jāgaida konsultants, jo precei neesot pareizais svars. Atnāca konsultants un parsvēra preci - tā bija kļuvusi par 60 gramiem smagāka. Vēlak, mājās pārsverot pirkumu un tā kastīti, sapratu, ka salātus pārdevēja sver nerēķinot iepakojuma kastītes svaru, bet pie pašapkalpošanās kases svars tiek rēķināt...

Fazer - Maize ar caurumiem.

Maize ar caurumiem. Labdien. Vai tiešām ir jāmaksā par nekvalativu produktu. Maize vienos caurumos. Ne pirmā reize. Ja nespēj kontrolēt ka izmicita maize un ka ir cepšanas proces. Tad varbut nevajaga cilvēkus noslogot. Lai produkts būtu labs par ko mēs maksājam. Vai arī cenas samaziniet

LIDO - Ingredienti X

Ingredienti X Īsti neizprotu, kas ir noticis ar Lido ēdienu nu jau kā pēdējos pāris gadus. Sākotnēji domājām, ka varbūt sagadījās, bet nu jau cik reizes ir iets uz dažādām filiālēm, sajūtas tās pašas. Kamēr vēl uzturā lietojām gaļas produktus, pēc maltītes lido, visu atlikušo dienu nācās gan man, gan vīram mocīties ar nepatīkamām, smakojošām atraugām, vēdera griešanos, pūšanos. Personīgu uzskatu un skatījuma maiņu rezultātā, mēs izslēdzām no uztura jebkādus gaļas un jūras produktus, tomēr pašsajūta pēc...

Līcis93 SIA/ Lielās šprotes "Vecā Rīga" - Neciešama piedegušas gumijas smaka. Arī piegarša tāda pati. Liemenīši izšķīst uz dakšas.

Šā gada 14. novembrī nopirku veikalā "MEGO", Mīlgrāvja ielā 2, Rīga, konservu bundžu "Lielās šprotes ēļļā Vecrīga" 240gr. (0,89€). Zivju liemenīši nav izņemami no kārbiņas. Tie izšķīst. No kārbiņas var izdabūt tikai izjukušu zivs liemeni. Arī pēc garšas un ožas "šprotes eļļā" atgādina piedegušu gumiju. Kā var ražot tādu produkciju ar Latvijas vārdu!? Čeks Nr. 441756 #0005 14-11-2018 12:46:17

Circle K - Kafija ar zaļiem pleķiem uz piena putām

Kafija ar zaļiem pleķiem uz piena putām Circle k (Daugavpilī) no kafijas automāta pielēju kafiju un uz tās piena putām bij zaļš pleķis, izskatijās takā fairy šķidums, atdevu pārdevējai, uztaisiju vēl vienu glāzi un uz tās bij zaļi plankumiņi, uz ko pārdevēja noareaģēja ka tas nav nekas traks, pirmo reizi saskaros ar tadu situāciju, lūgums, atrisināt šo situāciju.

Aibe - Bojājums

Bojājums Veikalā "Aibe", Saldus, Dzirnavu ielā 8, ļoti slikta apkalpošana, pārdevējas īgnas. Vienmēr izskatās dusmīgas. Nopirku saldumus, kuri nav lietojami uzturā. Blakus veikalam darbojas autoremonts un cepumi garšo pēc riepām, tie ir ar ķīmiju, kas nav labi cilvēka veselībai.

Veikals Mego Baložos - Bojāti produkti

Tika nopirktas vārītas/rīvētas bietes un "Francis" majonēze. Abiem produktiem termiņš bija decembris. Atverot bietes, bija jūtama lipīga konsistence un skaba smaka. Tās uzreiz tika izmestas. Savukārt majonēzei skābāka garša arī tika novērota, bet salāti tika pagatavoti. Liela temperatūra un vemšana naktī kā rezultāts. Tā jau nav pirmā reize, kad šajā Mego tiek rupji pārkāpti pārtikas preču uzglabāšanas apstākļi.

Putnu Fabrika Ķekava - Bojata prece

Bojata prece Šodien es nopirku vistas kājas no kekavas. Datum bija līdz rītam 06.11.2018 .Iepakojums nebija tvērts, Es tas atveru , smaka bija ne slikta bet kad sāka tos gatavot un viņi, kā saka smirded uz visu maju . Smaka vareja apliecinat kā tie nomira pirms pusgada. Un pats galvenais, iepakojums nebija bojāts, un iepakojuma bija vakuums. Un tas nav pirmo reizi kad man ir trapijosies sliktie stilbini , bet es nedomaju ka tas var atkartoties tris reizes . Bet labi ka es nepabaroju ar tiem bērnus . Jo e...

Maxima - Продают кофе с плесенью

Продают кофе с плесенью Народ я неделю назад ходил в большую максиму в добеле с жалобой что у них продают кофе с плесенью сегодня зашёл на прилавках стоит тоже самое кофе и таже самая плесень все мы знаем, что плесень — это плохо. Что, если съесть позеленевшую булку или колбасу с душком, можно схлопотать серьёзное отравление, а всё, что пахнет кислятинкой, нужно срочно выкидывать в мусорное ведро.

Winestok - Slikts serviss

Šodien aizgāju uz veikalu winestok, labas cenas, gribēju atstāt kādu labu daļiņu naudas. Ejot veikalā man ar kapuci galvā pīpējot uzbrauca "ti čo ņeviģeš mje pereriv". Tiešām neredzēju nekādu zīmīti, vienalga, ja arī būtu, nu aizslēdz durvis, un nevar runāt tā, visas pārējās pārdevējas bija ļoti jaukas, un ja tev riebjās tavs darbs, tad atrodi darbu, kur tu vari pīpēt un nerunāt ar cilvēkiem.

Gaļas nams Ādaži - Krāpšana

Krāpšana Kāpēc pircēji tiek maldināti? Kāds vispār jums sakars ir ar ĀDAŽIEM? Sauciet savu kantori kā patiesībā ir: "Gaļas nams Lielvārdē"! Jūsu vārītās desas vispār nav ēdamas - kaut kāda tualetes papīra piegarša.. Kādreiz Ādažos ražoja ļoti garšīgu doktordesu uc, bet jūs tik blamējat Ādažu vārdu... Fui

Cesualus.lv - Loterija-akcija/ Slikts serviss

Šogad vasarā beidzās akcija alum miezītis, kur sakrājot 30 korķus varēja vinnēt t-krekliņu. Benzīntanka virši man paskaidroja kā krekliņa pašlaik nav, bet kad būs nezinot, tomēr pateica ka akcija sakara ar to būs pagarināta, gāju uz viršiem Tukuma kādus 5 reizes-atbilde viena nevar sarazot uzņēmums tik daudz. Kad akcija beigusies man paskaidroja ka tā bija pagarināta uz vienu nedēļu un t-krekliņitika izsniegti rindas kārtībā pierakstoties.1) kāpēc veidojat loteriju un apsolāt to ko nevarat...

Latviaji 100 - Latvijai 100

Personiski man nav problēmu ar to ka tuvojas Latvijas simtgade, bet man ir problēma ar to, ka visur ir saliktas tas "latvijai 100" uzlimites. Piemēram, es mierīgi eju uz Maximu nopirkt gurķīšus, a ko ieraugu ir ka tie gurķi ir aplimeti ar "latvijai 100". Nu tad redz kur ir tā problēma visi aizmirsis par to ka si valsts ir 100 gadus veca pēc 18. Novembra. Ja kas man nav problēmu ar latviju, tikai ar to ka mēs nedaudz pārspīlējam ar tas simtgadi.

Поддельный продукт? - Как это назвать?

Как это назвать? К теме о поддельных продуктах ввозимых в Латвию. На фото 2 пачки спагетти, купленых в 2 разных магазинах. Стокман и Максима соответственно. При этом на одной пачке указан импортер, На второй просто продублированы ингридиенты, данных импортера нет.

Baltais - Nekvalitatīvs ražojums

Nekvalitatīvs ražojums Šoreiz pagadījās slikts produkts. Esmu apbēdināta, jo bieži pērku šo produktu. Kas tas ir, nezinu. Izskatās pēc pulvera kunkuļos vai kā tamlīdzīga. Tā kā bērni ļoti gribēja ēst, iedevu un nolēmu pati pagaršot, neviens no mums viņu nevarējām ieēst jo piens bija negaršīgs. Derīguma termiņš 13.11.2018 pirkts 30.10.2018

Mego - Neievērošana PVD miniminus

Neievērošana PVD miniminus Labdien. Šodien biju iegājis veikalā MEGO kas atrodās Baldonē. Personālam nav ne vainas bet tīrība gan pašvaka. Kur atrodās augļi lidinās mušas un pie miltu izstrādājumiem tas pats. Bija doma paņemt kādus salātus un maizīti lai ātri uzkostu bet redzot šo pārdomāju...

Garšu buķete - Slikts serviss

Iesaku pieprasīt iesvērt tieši tik, cik prasijāt. Katru reizi, lai ko prasītu, iesver vairāk. Tāds tirgus izspiešanas stils. Šodien prasījām, vai pistācijas ir bez sāls. Pārdevēja pagaršoja un pateica, ka ir bez sāls. Mājās konstatējām, ka ir ar sāli.