LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

08.03.2020 svētku noskaņojumā devos uz pārtikas veikalu Top iepirkties Brokastīm. Paņemot visus vajadzīgos pirkumus devos pie kases, vienīgā strādājošā kase bija info kase (nr5) kurā strādāja Sarmīte K. Kad prece bija saskanēta kopējā summa 5,49. Es iedevu pārdevējai 50,00 eur (lieki piebilst, ka tā bija pēdējā un vienīgā nauda, kas man bija, jo izņemta no iekrājuma, jo algas diena vēl nav sagaidīta. Neskaitot pāris melnos centus) uz ko pārdevēja man skaidroja, ka ar tādām naudām tik agri no rīta nedrīkstot nākt, jo kase neesot paredzētas, lai izdotu no tik lielas naudas summas. Pēc paris sekunžu klusuma, kura laikā domāju ko varētu šajā situācijā darīt, viņa vēlreiz norādīja ka tā esot ņirgāšanās par pārdevēju un draudēja izdot atlikumu viena un divu centu monētās, uz ko es piedāvāju atgriezt, man iedoto naudu, un anulēt pirkumu, lai es varu doties uz citu veikalu, jo citas naudas man nebija, vai lai izdod šajās viena divu centu monētās, jo nauda ir un paliek nauda. Pa šo laiku jau bija kasē Rinda vismaz pieci cilvēki. Visu šo cilvēku priekšā vēlreiz mani nolamājot, par necilvēcīgu izturēšanos par pārdevēju Sarmīte K. Devās uz blakus kasi un samainīja iedoto naudu, atgriežoties pie kases nelaipni vēl uzbļāva, ka varbūt esot vismaz 0,49 eur centi. Nu jau asaras valdot makā pa melnajiem centiem Salasīju tos nelaimīgos centus, un sagaidot čeku (čeka nr.0094323) asarām birstot devos mājās. Mīļā priekšniecība, pati esmu strādājusi par pārdevēju. Vienmēr visus esmu aizstāvējusi, bet šī situācija manā izpratnē bija nepieņemama. Pēc šī apmeklējuma viss labais iespaids par top veikalu, kur pārdevējas vienmēr man bijušas ļoti laipnas, nu ir sabojāts. Paldies Sarmītei K.

08.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

Džozefīne 08.03.2020

'' asarām birstot devos mājās'', cilvēkiem gan patīk taisīt traģiskas scēnas no parastas situācijas.
Ir veikali, kuros maiņas naudas summa ir neliela un loģiski, ja atnāks pircējs ar lielu papīra naudu, pārdevējai izdodot atlikumu, nepaliks ar ko strādāt tālāk. Tā ka arī pircējiem ir jābūt saprotošiem, ka rīta pusē, kamēr vēl nav pietiekama ietirgojuma, nevajag nākt ar tik lielām summām.

T Turkey901 08.03.2020

Kad nav pārdevējai atlikuma, tad nav, kā citādi viņa var šādā situācijā rīkoties, kā tikai izskaidrot radušos situāciju un noinstruēt Jūs nākotnei?!

"pati esmu strādājusi par pārdevēju" - nekaunīgi meli! Ja tu būtu strādājusi par pārdevēju, tad zinātu, ka maiņas nauda kasēs no rītiem ir pamatīgs deficīts. Un ar tādu psihi, tu neesi spējīga strādāt par pārdevēju, ja šāds notikums tev spēja sabojāt dienu, tad kā tu varētu nostrādāt veselu dienu nepārtrauktā saskarē ar tev līdzīgām ķertām radībām, kas ierodass izgāzt pār tavu galvu galvu visas savas negācijas!?

BondsBonds 08.03.2020

Kur loģika. Tu ej pie pirmās kases, pēc tam pie otrās, un pēc tam atkal pie pirmās? :d Ko?!

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 09.03.2020

No di**** izvilkt atlikumu? Ja maiņas nauda ir 75 vai 100 eiro, nav brīnums, ka nav, ko izdot.
Esmu pati pārdevēja. Ir nākuši cilvēki ar 50 eur par pirkumu 3.50 plkst. 8.05 un dusmojas, ka nav atlikuma. Nu izdošu pa 50, pa 20 centiem. Atkal nav labi.
Latvietim nekad nav labi. :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes