www.sudzibas.lv Svaigi.lv Slikta produktu kvalitāte, bezatbildība

Svaigi.lv - Slikta produktu kvalitāte, bezatbildība

Sūtījusi vairākas reizes, ne vienmēr bija ideāli, bet pēdējais pasūtījums bija pilnīgs fiasko.

1) Pasūtīta dzēriena vietā ielika ar citu garšu, nebrīdinot par izmaiņām. Domāju vnk nejaušības pēc, uzrakstīju e-pastu.. Uz ko man atbild ka dzēriens ar izvēlēto garšu nebija, un ielika citu. Kā? ! Vnk apzināti ieliek citu preci un uzskata ka tas ir ok. Nav. Bet tas diemžēl nav viss.

2) Pasūtīts bija bio ziedkāposts, no kurā kopēja svara 900 g - 600 g bija lapas un 300 g pats ziedkāposts. 😅 maksāts par kg (3.86 eiro/kg) vai tas ir normāli?

3) Bonusā - kupināts šķīņkis bija izteikti nesvaigs (pie noradīta ok derīguma termiņa) kā es to saprātu? Nevajag būt biologam, lai zināt ka izskatās pēlējums. Godīgi, kupinātas gaļas virsū to redzēju pirmoreiz.

Nez vai pandēmija un lielo pasūtījumu skaits var būt labs attaisnojums tādām kļūdām. Bet es labāk iepirkšos citur, jo tē pilnīgs čakars un maldināšana.

T