www.sudzibas.lv Svaigi.lv Netiek atmaksāta nauda par nepiegādātu preci

Svaigi.lv - Netiek atmaksāta nauda par nepiegādātu preci

Pirmoreiz sūtīju, bet vairāk nepasūtīšu.
Piegādātie produkti ir labi, taču problēmas sākas, ja kāds produkts iztrūkst.
Pasūtīju produktus uz 18.jūn. Piegādes dienā zvanīja, ka persiku nav, piedāvāja aizstāt ar aprikozēm. Ok, piekritu. Neko par citiem produktiem neminēja. Saņēmu pasūtījumu 18.jūn. vakarā. Izkrāmējot produktus, atklājās, ka viens iztrūkst. Zvanīju uz info numuru, un meitene atbildēja, ka visu nokārtos, naudu atskaitīs. Tas ilgstoši netiek izdarīts, un 29.jūnijā nosūtīju epastu ar jautājumu. Nākamajā dienā atbilde- "Ļoti atvainojamies, pārbaudīsim banka, kādēļ nauda nav atgriezta un to izdarīsim tuvākajā laikā!".
Ok, nospriedu, ka viss kārtībā, un drīzumā nauda tiks atskaitīta. Izrādās "tuvākajā laikā" ir ļoti plašs jēdziens, un naudas nav arī šodien, 7.jūlijā...
Epasts, ko nosūtīju 3.jūlijā, kā arī divi telefona zvani tiek ignorēti.
Īsumā- protams, ka var gadīties, ka netiek piegādāts kāds produkts u.tml. problēmas, taču veids/attieksme, kā problēma tiek risināta, neliecina neko labu par šo uzņēmumu.

A

Komentāri (2)

A aicis24 08.07.2020

Ja pareizi sapratu,tad jūs gaidat naudu par 1 persiku atpakaļ?

A AlmaK 08.07.2020

Izkrāmējot produktus, atklājās, ka viens [produkts] iztrūkst.- "Viens" šajā gadījumā bija "produkts", nevis iepriekš minētie persiki.
Persiki/ aprikozes bija pieminēti tādā sakarā, ka dienas laikā bija notikusi komunikācija, bet tad netika minēts, ka nav pieejams arī kāds cits produkts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes