www.sudzibas.lv RIMI Maksa par iepakojumu

Rimi Mārupe - Maksa par iepakojumu

16.11.2018 Mārupes Rimi pārdevēja iesvēra 1122 gramus kūpinātas gaļas salātus. Pie pašapkalpošanās kases noskenējot svītu kodu un novietojot preci tai paredzētajā vietā, ekrānā parādījās teksts ka jāgaida konsultants, jo precei neesot pareizais svars. Atnāca konsultants un parsvēra preci - tā bija kļuvusi par 60 gramiem smagāka.
Vēlak, mājās pārsverot pirkumu un tā kastīti, sapratu, ka salātus pārdevēja sver nerēķinot iepakojuma kastītes svaru, bet pie pašapkalpošanās kases svars tiek rēķināts kopā ar iepakojumu.
Manā gadījumā tie bija + 35 centi.
Nav daudz un nav arī maz. Tādēļ visus aicinu neizmantot rimi pašapkalpošanās kases veikalā svērto produktu pirkšanai.

F

Komentāri (8)

V Viktors Makejevs 09.09.2018
Bojāta prece

7,09,2018 Mīlgrāvja ielas Rimi nopirkām ,,Mammas pankūkas ar gaļu" par 2,25 eiro ar derīguma termiņu - 12,09,2018. 9,09,2018 mēģinājām tās pankūkas cept, bet, atverot paku, konstatējām, ka tās smird un ir beigtas. Izmetām ārā.

M Mikus Grende 08.10.2018
Bojāti produkti

Piektdien, 05.10., RIMI A7 iegādājos granātabolu, kurš bija sabojājies. Vēlos saņemt atlīdzību produkta cenas apmērā.

C critical thinker 16.11.2018

bija svara neatbilstība, bet cena taču bija no pārdevējas nosvērtā. kas par problēmu? varētu padomāt, ka pašapkalpošanās kasē kaut ko pieskaitīja klāt, bet tā taču nebija? cilvēki, mācieties domāt un izteikties loģiski.

F FeiksK 16.11.2018

Uzsveru vēlreiz, ka salātu svaram nebija neatbilstība, tie svēra 1122 gramus. Pašapkalpošanās kasē nācās piemaksāt par kastītes svaru. Cepšanās ir par to, ka vietā, kur tiek iefasēti salāti, uz svariem tiek uzlikta kastīte, svars tiek nonullēts, kastītē tiek ielikti salāti, tie tiek nosvērti un izdrukāta maksājamā summa un uzlīmēta uzlīme,. Pašapkalpošanās kasē pie pirkuma kontroles tiek nosvērti salāti kopā ar kastīti, svars nesakrīt, nāk konsultants un pārsver pirkumu kopā ar kastīti, anulē čekā iepriekšējo summu un ievada savu.
Salātu svars kastītē kā bija, tā palika 1122 grami. Nācās piemaksāt par plastmasas iepakojumu.

J j2018 20.11.2018

Ja ir saglabājusies orģinālā produkta etiķete, tad dodies uz veikalu ar čeku un gan jau atgriezīs naudu!

ž Žanna Voite 27.11.2018

Pašapkalpošanās kasēs konsultantiem nav tādas iespējas ievadīt salātu svaru vai pārsvēt. Vienīgais vai nu apstiprināt svara neatbilstību vai ignorēt to. Nemāniet sevi un citus.

P pagpag 17.11.2018

pagpag, kautkā neesmu to piefiksējis, tas rūtainais laukums arī zibenīgi sver to jau noskenēto preci?!? un ja uz tā jau atrodās divi lielie pepši vai kokas, tā pārgudrā mašīna ātri un precīzi izskaitļo svara pieaugumu uz tā rūtainā laukumiņa?!? wow... :-o

Pacco_al 17.11.2018

Jā ir Rimi tāds niķis. Esmu novērojis Alfas Rimī arī pie sveramās kūpinātās gaļas. Neviens arī neatrēķina svaru. Es saprotu, ka tie ir tikai daži desmiti gramu vienam klientam, bet dienā salasās kilogrami. Kāpēc man būtu jāmaksā par iepakojumu gaļas cena. Sīkums, bet nepatīkami. Fuj Rimi, jau tā nav no lētajiem veikaliem, vēl šmaucas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes